3D Animasyon Film ve Modelleme Çizgi Film Reklam
Loading

3D Animasyon Filmi ve Çizgi Film

By Nsocial

3D Animasyonu; “canlandırma” sanatının aslında her materyeli anlatım aracı olarak özetleyebiliriz.

Objelerin, mekanların ve efektlerin özel programlarla, dijital ortamda, 3B koordinat sisteminde matematiksel olarak tanımlanarak oluşturulması ve hareket ettirilmesi 3D Animasyon ve Çizgi Film'lerin teknik açıklaması. 3D Animasyon Film ve Çizgi Film tekniğinde, hyper-realist görüntülerin yanısıra stilize bir estetik de oluşturulabilir. Özel efektlerde ve simülasyonlarda da tercih edilen bu teknik, modelleme, dokulama, iskelet yaratımı yani rigleme vb. gibi bir çok aşamadan oluşur ve her bir aşaması ayrı bir uzmanlık alanıdır. Biz de bu konularda uzmanız demek ukalalık olmaz sanırız ;)

3D Animasyon filmler, her yaştan tüketicinin ilgisini eğlenceli ve dikkat çekici bir filmle çekmek için hazırlanır. Çünkü ilgi çekicidir. Popüler ve göze hoş geldiğinden herkes tarafından merak edilir. Dikkat çekici olması için 3D Animasyon Ajansınızın ya da 3D Animasyon Stüdyonuzun yaratıcı ve bir o kadar da yenilikçi olmasıyla birlikte, yaptıkları animasyonlara duygu katabiliyor olması en büyük katma değerdir.

Animasyon tanıtım filmlerinin farklılığı, senaryo ve markanıza özgü karakterlere hayat veriyor olmasıdır. Bizim EyeSight 3D Animasyon filmimizde de ana karakterimiz, mavi saçlı "Safetycan" :]

Safetycan'ın adından anlayabileceğiniz üzere, tıpkı Subaru gibi "Güvenlik" üzerine yoğunlaşmış ve afacan, diğerlerinden farklı bir karakter... Saçları ve gözleri, tıpkı Subaru'nun kurumsal rengi gibi, mavi! Yani Safetycan, bu filmde Subaru'yu ve karakteristiğini sembolize ediyor ;]

Önleyici Güvenlik Sistemi Eyesight sistemini anlatan, Safetycan'ın baş rolde olduğu, Subaru XV ve Subaru Outback için eğlenceli bir 3D Animasyon filmi ve Çizgi Film hazırladık.

Kısaca EyeSight'a da değinelim; sürücü için adeta yolda ikinci bir çift göz görevi gören EyeSight, görüntü tanımlama ile üç boyutlu renkli görüntüler yakalayan iki stereo kameraya sahip, potansiyel bir tehlike algıladığında sürücüyü uyararak kazanın meydana gelmesini önlemeye yardımcı olan bir sistem.

Filmimizde Safetycan, babasından rol çalıyor;] Nasıl mı? Anlatalım!

Subaru’ya özel bir animasyon dünya yarattık ve bu dünya çizgi kahramanlar ile tamamlandı. EyeSight teknolojisini şapkasına taşıyan, hayal gücü yüksek aynı zamanda rol modeli babası olan bir çocuk yani Safetyacn üzerinden anlattık.

3D Animasyon Film ve Çizgi Filmimiz ile dünyanın farklı kıtalarından, pek çok bağımsız otomobil güvenliği kuruluşu tarafından en yüksek puanlarla ödüllendirilen bu teknoloji eğlenceli ve daha anlaşılır bir şekilde anlattık.

Babasından rol çalan Safetycan'ın Subaru XV ile baş rolde olduğu 3D Animasyon Filmi buradan, Outback ile baş rolde olduğu 3D Animasyon filmini ise buradanizleyebilirsiniz.

TV, sosyal medya ve dijital platformlarda sıkça karşılaşacağımız 3D animasyon filmlerimiz ile EyeSight teknolojisi, güvenliği eğlenceli yoldan anlatılıyor.

Sevgiler... Nsocial