3D Animasyon ve Modelleme Reklam Filmi
Loading

Otomobil3D Animasyon Modelleme Reklam Filmi!

By Nsocial

Öncelikle 3D Animasyon ve Modellemenin ne olduğu ile başlayabiliriz. 3D animasyon; üç boyutlu grafik tasarımların programlarla hareketlendirilmesidir. Ürünün teknik çizimleri ya da blue-print'lerinden ya da görsellerinden birebir uyarlanılarak çizilen 3D animasyonlar ile, henüz fiziksel olarak ortaya çıkmamış ürünleri tanıtabiliriz ya da mevcut ürünleriniz için çok daha eğlenceli ve renkli içerikler hazırlayabiliriz.

Ya da markanıza özgü bir karakter yaratabilir, 3D modelleme ve 3D animasyon ile yarattığımız bu karakteri, oluşturduğumuz senaryo kapsamında hareketlendirebilir, markanıza özgü 3D Animasyon film hatta çizgi film bile yapabiliriz :]

Hatta ve hatta, hayal gücünüzü zorlayalım; yazacağımız oyun senaryoları ve Sanal Gerçeklik teknolojisi ile 3D modelleme VR Oyun tasarlayabilir, özel yazılımlarımız ile VR Oyunlarınızı 3D animasyonlar ile 360 derece oyun formatında oynatabiliriz.

Ya da henüz tamamlanmamış inşaat projelerinizin satış süreçlerini 3D animasyonlar ile yönlendirebiliriz ve İnşaat Sanal Gerçeklik VR teknolojisi ile potansiyel alıcılarınıza deneyimlettirebiliriz. 3D modelleme, Render ve 3D animasyon ile anlatıp inşaat projenizi, fabrikanızı, tesisinizi, otelinizi ya da binanızı gezdirebiliriz.

Böylece 3D animasyon içerikleriniz, hem reklam filmi, hem VR yani Sanal Gerçeklik, hem de satış ve pazarlama operasyonlarınızda kullanılabilir.

Kreatif ve dijital süreçlerini yönettiğimiz premium otomobil markası Subaru’nun Yeni XV modelinin lansmanı için 3D animasyon reklam filmi hazırladık!

Subaru XV'nin lansman konseptini “XV ve Sen” olarak oluşturduk. Neden mi? Çünkü; Subaru XV'nin üstün yol tutuş ve güvenlik özelliklerini destekleyici “Renkli, Gezgin ve Her Yönüyle Hazır Şehirli Maceraperest” karakteri ile örtüştürdük.

Tamamen Türkiye'ye özel bir film hazırlamak istedik. Yeni Subaru XV ile birlikte Akaretler, Uludağ, Bodrum, Kapadokya’yı realistic 3D animasyon ve modelleme modelledik ve 3D Modelleme Animasyon filmi oluşturduk.

Yeni Subaru XV’nin renkli ve maceraperest karakteri ve dünyasını anlatmayı hedeflediğimiz video için oluşturduğumuz senaryoda, video introsunda aracı ve karakteristiğini oluşturan kelimeleri 3D Animasyon ile bir araya getirdik ve bu kelimelerden aracı oluşturduk. Kelimelerin bir araya gelerek oluşturduğu Subaru XV, tüm renkleri ile Türkiye’yi gezdirdiğimiz filmimizi Buradan izleyebilirsiniz!

Film başında Akaretler’deki ofisinden yola çıkıp Türkiye’nin 4 mevsiminin yaşandığı Uludağ, Bodrum, Kapadokya’yı gezerken lokasyonların renklerine kendi eğlenceli renklerini adapte ederek ayak uyduran Subaru XV, filmin sonunda tekrar başladığı yere yani Akaretler’e geri geliyor!

TV, sosyal medya ve dijital platformlarda sıkça karşılaşacağımız Yeni Subaru XV 3D animasyon filmiyle Subaru XV, Türkiye'ye hazır, peki ya sen? #XVeSen

Sevgiler... Nsocial