Loading

Dijital Ajans Stratejisi

Markanızın hedefleri doğrultusunda, dijital pazarlama ve dijital iletişim stratejileri geliştiriyoruz. Böylece markanızın, ürün/hizmetinizin dilediğiniz algıya ve bilinirliğe erişmesini sağlıyoruz.

Services

Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Ne Yapıyoruz ?

Dijital Pazarlama; markanızı ve işinizi desteklemek ve tanıtmak amacıyla internet, mobil ve diğer interaktif platformları kullanmaktır.

Dijital Pazarlama, temelde 4 adımdan oluşuyor: Elde et(Acquire), Kazan(Convert), Ölç-Optimize et (Measure&Optimize) ve Sahip Çik, Büyüt (Retain&Grow).

İlk adım olanElde et(Acquire) aşamasında; Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Reklamları (SEM) ve (PPC), Email Marketing, Sosyal Medya Pazarlama(Social Media Marketing), Gelir Ortaklığı(Affiliate Marketing), İnteraktif Karşılaştırma (Interactive Comparison), Reklam Ortaklığı (Advertising Partnership), Viral Pazarlama, İçerik üretme/paylaşma, RSS, Online PR gibi belli başlı konulara odaklanıyoruz ve bilinirliğinizi arttırıyoruz.

İkinci adımımız ise Kazan(Convert): Müşteri web sitenize geldikten sonra, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak aktiviteler. Hedef her zaman satış degildir, bir blog için okunan yazıların sayısı, yazıyı beğenenlerin sayısı, kaç kişinin o yazıyı paylaştığı, kaç kişinin blogu takip etmeye başladığı gibi şeyler de olabilir. Bir gazetenin web sitesi için, kaç tane haberin okunduğu, web sitesinde geçirilen toplam süre, kişisel bir site için ise, sizinle iletişime geçmek isteyen kişi sayısı olabilir.

Ölç-Optimize et (Measure&Optimize) adımımız; neyi yanlış yapıp neyi doğru yaptığınızı anlamanız ve kendinizi rakiplerinizle karşılaştırmanız açısından çok önemli. Bizce tüm dijital pazarlama aktiviteleri içinde en önemli kısım burası. Çünkü eğer başarınızı ölçemiyorsanız, başarılı olduğunuzu söyleyemezsiniz. Bu aşamada sitenizin, reklamlarınızın ve tüm dijial pazarlama faaliyetlerinizin performansını analiz ediyoruz.

Sahip Çik, Büyüt (Retain&Grow) aşaması ise halihazırda müşteriniz olan kişileri memnun etme ve sizin daimi müşterileriniz olmaları için çalışma kısmı. İyi bir müşteri hizmetleri sunma, Email Marketing, sadakat programları (loyalty programs), dinamik fiyatlandırma stratejileri uygulama, kişiselleştirme, topluluk oluşturma ve referans programları başlatma bu alanda kullanabileceğiniz teknikler.

KREATİF REKLAM

Markanızı dijital platformlarda eğlenceli video ve viral reklamlarla anlatmayı seviyoruz!

DİJİTAL PAZARLAMA

Bilinirliğinizi arttırmak amacıyla internet, mobil, sosyal medya ve tüm interaktif platformları kullanıyoruz.

WEB & MOBİL SİTE & UYGULAMA

Öncüsü olduğumuz Grid Sistem ile IOS, Android Mobil Uygulamalar ve web siteleri tasarlıyoruz.

İNTERAKTİF & 360 VİDEO

Özel çekim 360 derecelik videoyla ürün,hizmet ve etkinliğinizi 360 derece açılardan izleme olanağı sunarız, izlerken dilediğiniz yöne bakabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyada, içerik yönetimi ve Ntools Yaratıcı Servislerimizle, hedef kitlenizle iletişim kuruyoruz.

DİJİTAL MARKA STRATEJİSİ

Yaratmak istediğiniz algı doğrultusunda hedef odaklı, A'dan Z'ye bir "Dijital Medya Stratejisi" sunuyoruz.