Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial
Loading

Sanal Gerçeklik Ajansı yani VR Ajansı Nsocial Neler Yapar?

Türkçe'ye Sanal Gerçeklik olarak çevrilen Virtual Reality yani kısacası VR, özetle Deneyim Pazarlama'dır. Sanal Gerçeklik Ajansı yani VR Ajansı (Uzun hali ile Virtual Reality Ajansı) Nsocial, markaların ürün veya hizmetlerini, müşterilerine ya da potansiyel müşterilerine deneyimlettir.Yeni bir trend olan sanal gerçeklik, markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor.

Teknik olarak sanal gerçeklik terimi 360 derece video çekimi ve 3D modelleme ile desteklenen bir Müşteri Deneyimi. Biz "Sanal Gerçeklik Nedir ?" sorusuna "-mış gibi hissetttiren teknoloji" yanıtını veriyoruz.

Tabi ki oyunlaştırma ve Sanal Gerçeklik İş Eğitim Simülasyonu konularından da bahsetmeden geçemeyiz. Sanal Gerçeklik Ajansı özetle, markaların İnsan Kaynakları, Öğrenme, Üretim, Satış, İş Geliştirme, Pazarlama ve Kurumsal Departmanları ile projeler yürütür. Gördüğünüz gibi, neredeyse tüm departmanlar ile çalışabilen, geniş bir hedef kitleye sahiptir Sanal Gerçeklik Ajansı.

Markaların; hedef kitlelerine dahil olan müşterilerine ya da potansiyel müşterilerine, ürün ya da hizmetlerini deneyimleme ve bizzat bulunma hissini yaşattığı, özel kameralar ile çekilen, sonrasında ise 360 derece video render, 360 derece video stitch (dikim) süreçlerini içeren, yepyeni bir müşteri deneyimi süreci olarak özetleyebiliriz.

Türkiye'nin ilk Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak verdiğimiz hizmetler olan VR video yani 360 video çekimi haricinde, VR Yazılımları yani Sanal Gerçeklik Yazılımları, VR Oyunları yani Sanal Gerçeklik Oyunları ile markanızın pazarlama stratejisi doğrultusunda hedef kitlenize deneyimlettiriyoruz.

VR Ajansı Nsocial ayrıca IK / HR yani İnsan Kaynakları departmanları için de 360 derece eğitim ile markanıza değer katarken aynı zamanda zaman ve maliyet avantajı sağlatıyor. Çalışanlarınız, Sanal Gerçeklik / Virtual Reality / VR teknolojisi temelinde aldıkları 360 derece video ya da oyunlaştırılmış hikayeler ile yepyeni bir deneyim yaşarken, markanızla olan bağlarını da kuvvetlendiriyor.

360 derece videolar ve Oyunlar sanal gerçeklik yani VR (Virtual Reality) nin kaynağıdır. Sanal Gerçeklik gözlükleri ile destekleyerek en iyi deneyimi yaşattığımız 360 derece video teknolojisinde, Youtube ve Facebook üzerinde akıllı telefonunuzu sağa sola, aşağı yukarı çevirerek, ok tuşları veya video player üzerine konulan tuşları kullanarak 360 derece video içinde gezinirebilirsiniz ve istediğiniz açıdan videoyu izleyebilirsiniz.Örnek İşlerimiz:

VR TimetravellingVR Otomobil Konfigüratör Sanal GerçeklikVR Gayrimenkul Pazarlama Sanal Gerçeklik360 Derece Video Çekimi Taraftar Etkileşimi VR Deneyimi

Sevgiler... Nsocial Sanal Gerçeklik Ajansı