Loading

Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın dijital ve sosyal medya pazarlama stratejisini planlar, hedef kitleniz ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını üstleniriz.

Services

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

İçerik Yönetimi: Sosyal medyanın kuralı sürekli canlı olmasıdır. Sürekli canlı olan bir alanı sürekli beslemek gerekir. Markanız ve hedef kitlenize uygun kullanılan dil, bahsedilen konular çok önemli. Burada Nsocial'ın farkını hissedeceksiniz ;)

Social Media Monitoring: İnsanlar siz sosyal medyada yer almasanız da sizin hakkınızda konuşur! Önemli olan sizin onlara ne kadar yakın olduğunuz ve onları ne kadar dinlediğinizdir! Böylelikle, ürünlerinizden hangisinin daha sık konuşulduğunu, markanız hakkında olumsuz yorumların genelde hangi konular üzerinden gerçekleştiğini daha çok hangi mecralarda yorumlar yapıldığını direkt olarak görebilirsiniz.

Dijital PR: Sosyal medya platformları, içerik paylaşımları, arama motoru, blog, forum, haber siteleri gibi platformların online olarak yönetilmesi ve halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır. Çok seviyoruz :)

Online İtibar-Kriz Yönetimi: Öncelikle markanızın olası kriz durumları belirlenir ve olası kriz durumlarında gelişecek senaryolara önceden hazırlanır, kriz durumlarında önceden hazırlanan bu senaryolara uygun hareket ederiz.

KREATİF REKLAM

Markanızı dijital platformlarda eğlenceli video ve viral reklamlarla anlatmayı seviyoruz!

DİJİTAL PAZARLAMA

Bilinirliğinizi arttırmak amacıyla internet, mobil, sosyal medya ve tüm interaktif platformları kullanıyoruz.

WEB & MOBİL SİTE & UYGULAMA

Öncüsü olduğumuz Grid Sistem ile IOS, Android Mobil Uygulamalar ve web siteleri tasarlıyoruz.

İNTERAKTİF & 360 VİDEO

Özel çekim 360 derecelik videoyla ürün,hizmet ve etkinliğinizi 360 derece açılardan izleme olanağı sunarız, izlerken dilediğiniz yöne bakabilirsiniz.

<

SOSYAL MEDYA

Sosyal medyada, içerik yönetimi ve Ntools Yaratıcı Servislerimizle, hedef kitlenizle iletişim kuruyoruz.

DİJİTAL MARKA STRATEJİSİ

Yaratmak istediğiniz algı doğrultusunda hedef odaklı, A'dan Z'ye bir "Dijital Medya Stratejisi" sunuyoruz.