Loading

cheddAR Restoran Artırılmış Gerçeklik Menü. Artırılmış Gerçeklik ile Restoran Menüsü.

Restoran Artırılmış Gerçeklik Menü. Restaurant Artırılmış Gerçeklik Menü.

İnsan dokunuşu bir tabu haline geldi. Coronavirüs pandemisi, ulaşımdan konaklamaya, kaçınılmaz olarak restoranlardan geçerek tüm paylaşım ekonomisine omuz vermiştir. Mesafe, maske, ilişkiler, her şey bugün tek kullanımlıktır. Peki bir bar veya restoranda menü olan o değerli iletişim nesnesini, restoranlar nasıl yönetebilir? Daha önce restoranın kartvizitini oluşturan garson şimdi güvensizlikle görüntülendiğinde yeni etkileşim biçimleri nasıl bulunur? Misafirler, sipariş vermeden önce tabağı nasıl deneyimleyebilir? Her hangi bir uygulama geliştirmeye ve indirmeye ihtiyaç olmadan çalışan webAR teknolojisi ve artırılmış gerçeklik ile bu soruya önemli bir cevap verebilir.

Artırılmış Gerçeklik firması Nsocial olarak geliştirdiğimiz cheddAR Restaurant Artırılmış Gerçeklik Menü ile tanıştırmak isteriz sizi.

cheddAR Restoran Artırılmış Gerçeklik Menü

Akıllı telefonunuzla, QR kodu taratarak webAR teknolojisi ile geliştirdiğimiz cheddar Restoran Artırılmış Gerçeklik Menü deneyimi yaşayabilirsiniz. Artırılmış gerçeklikte yeni bir menü deneyimine erişmenin yolu olabilir. Böylece tabak, masanıza gelecek ve sipariş vermeden önce tabağınızın nasıl göründüğünü deneyimleyebileceksiniz. Tabi ki ürün bileşenleri, içindekiler, kalori sayısı gibi noktalara da erişebileceksiniz.

Coronavirüs pandemisi ile alıştığımız ve kalıcı hale gelecek yeni normal düzeni için geliştirdiğimiz cheddAR Restoran Artırılmış Gerçeklik Menü deneyimini buradan deneyimleyebilirsiniz.

İster yemeğin ya da tabağın artırılmış gerçeklik 3D modelleri olsun, isterse hazırlanışını size anlatan daha basit ama etkili videolar olsun, artırılmış menünün sunduğu olanaklar çoktur.

Belirttiğimiz gibi; restoran artırılmış gerçeklik menü ile artık yalnızca yemek / kokteyl / dondurma listesiyle sınırlı olmayabilir, ancak yemeğin arkasında ne olduğunu daha karmaşık bir şekilde anlatılabilir.

Dolayısıyla webAR restoran artırılmış gerçeklik menüden yola çıkarak bu nesneyi misafirler arasında “paylaşmak” ve misafir etkileşimini artırmayı hedefleyebilirsiniz. Ve tabi ki bunun sonucunda da restoranınızda akılda kalıcı bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Augmented Reality firması yani Artırılmış Gerçeklik şirketi Nsocial ile webAR ya da ürününüzün google arama sonuçlarında her hangi bir uygulama olmadan tarayıcı üzerinde artırılmış gerçeklik teknolojisi ile müşterilerinize google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile deneyimletmek isterseniz, ya da artırılmış gerçeklik uygulama geliştirme projeleriniz varsa tanışmaya ne dersiniz?