Loading

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve 360 Derece Gayrimenkul Video Çekimi VR

Gayrimenkul Sektörü Sanal Gerçeklik VR Konut Pazarlaması ve Satış. 360 derece gayrimenkul çekimi.

VR Gözlükleri ile, yatırımcının dairenin veya projenin içerisinde 360 derece video çekimi veya Sanal Tur teknolojisi ile, dairenin büyüklüğü, dairenin tavan yüksekliği, odaların büyüklükleri ve koridor genişlikleri, balkon görünümünü, dış ve iç peyzajı, ankastreler, zemin kaplamaları, kullanılabilirliği hakkında 360 derece bilgi sahibi olmasını sağlıyor. 360 derece video veya 360 derece fotoğraf çekimi yada panaromik fotoğraf çekimi ile oluşturduğumuz Sanal Gerçeklik (VR) içeriklerini, özel yazılımımız ile destekliyoruz ve böylece odalar arasında dilediğiniz an dilediğiniz odaya geçmenizi sağlıyoruz. Artık pahalı, sıkıcı ve deneyimden uzak maketten projeyi anlatmak neredeyse bitiyor!

Sanal Gerçeklik Gayrimenkul pazarlaması, konut pazarlamasında proje sunumlarının amacı, yatırım yapacak potansiyel müşterilere henüz fiziksel olarak inşa edilmemiş daireler hakkında olabildiğince fazla bilgiyi en ‘cezbedici’ şekilde iletmek ve "deneyimlettirmek". Gayrimenkul Sanal Tur ile 3d ev gezme ve 360 derece gayrimenkul deneyimi yaşayabilirsiniz.

Yada konut veya gayrimenkul projesinin örnek dairesi henüz bitmediyse, pahalı maketler yaptırmak yerine, yatırımcılarınızı gerçeğine bire bir uygun olarak 3D Render ve 360 derece video teknolojisi ile gayrimenkulün içinde Sanal Gerçeklik Teknolojisi (VR) ile deneyimletebilir ve gezdirebiliriz.

Yatırımcılar, satın almayı planladıkları gayrimenkulü yada projeyi Sanal Gerçeklik Teknolojisinde 360 derece deneyimlediğinde neyi isteyip istemediklerine daha net karar verebiliyorlar. Şirketler ise projelerinin Sanal Gerçeklik (VR) ile satış operasyonları ve pazarlama aktivitelerinde zamandan ve maliyetten tasarruf ediyorlar.

Sanal Gerçeklik (VR) teknolojilerini "Pazarlama 4.0" ile mimari uygulamaya uyarlayan inşaat şirketleri, gayrimenkul projelerinde yeni pazarlama trendini yakalayarak "Endüstri 4.0" döneminde sanal gerçeklik ile gayrimenkul pazarlaması, sanal tur ve 360 derece gayrimenkul çekimi ile avantajlı bir konuma ulaşmayı hedefliyor. Çünkü müşterilerine diledikleri zaman, satış ofislerine gelmeden projelerini Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul deneyimini yaşatabilir.

Peki biz ne yapıyoruz? Sanal Tur ve Sanal Gerçeklik (VR) ile satış operasyonlarında veya satış ofisinizde müşterilerinizi yormadan, 360 derece sanal gerçeklik ortamında projenizin ve gayrimenkulünüzün, bitmiş ya da bitmemiş halini sanal tur ile deneyimleterek gezdirebiliyor ve gösterebiliyor, geliştirdiğimiz özel sanal gerçeklik yazılımlar ile sanal tur ortamında oluşturduğumuz örnek daireleri gezdirebilirsiniz.

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde 360 derece video çekimi, Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ve Sanal Tur kombinasyonu ile Satış Operasyonu süreçlerini interaktif hale getirdik. Proje; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde örnek daire sanal tur olarak pazarlanacaktı. Maket; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve yaşatmadığı deneyim ile etkili pazarlama materyali olmaktan uzaktı.

Biz de örnek daireleri sanal tur ile 360 derece video çekimi formatında hayata geçirmek istedik. İnovatif, interaktif, deneyim pazarlaması ile etkili pazarlama yöntemi olarak İnşaat Sektöründe Sanal Gerçeklik Teknolojisini hayata geçirelim istedik. VR yazılımımz yani Sanal Gerçeklik Yazılımımız ile öncelikle potansiyel alıcılara, ilgilendikleri daire tipini seçtirdik.

Sanal Gerçeklik Yazılımımız, internet bağlantısı gerektirmeyen ve 360 derece video çekimi ile hazırlanmış gayrimenkul sanal tur içeriklerini telefonun kendi içerisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini zirveye taşıyan bir sanal tur yazılımı yani 360 sanal tur programı. 360 sanal tur programımız internet bağlantısı gerektirmediği için, 8K çözünürlükteki 360 derece video çekimi içeriklerimizi hiç bir pixel kaybı olmadan izlettirdik.

Sonrasında, 360 derece gayrimenkul video çekimi, 360 derece fotoğraf çekimi ve örnek daire 360 derece sanal tur teknolojilerini harmanlayarak oluşturduğumuz içeriklerimizi, yazilimimiza entegre ederek, izlemek istediğiniz odayı, tesisi seçmenize olanak sağladık.

Projenin sonuçlarına gelecek olursak, Körfez ülkeleri satış operasyonunda yani gayrimenkul pazarlamasında sanal tur, gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik kullanımı ve gayrimenkul 360 derece video çekimi Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleşen 149 kontrat hem bizi, hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmeye yetti.

Tabi ki büyük yatırımlar gerektiren bu konut ve gayrimenkul projelerinde, alıcıya yatırım yapacağı gayrimenkulü 360 derece video çekimi, örnek daire sanal tur ve sanal gerçeklik (vr) ile satın almadan önce deneyimlettirmek, alıcıların Körfez ülkelerinden Istanbul'daki evlerini birebir deneyimlemeleri, satış sürecini tamamlamadaki en büyük etkendi. 3D Ev gezme, Sanal Tur, Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve 360 derece video çekimi ile yatırımcılar gayrimenkulü VR ile örnek daire sanal tur teknolojisi ile deneyimler. Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Kullanımı ile 360 derece konut deneyimi yaşattığımız Sanal Tur (360) projemizi deneyimletmek için bi' kahve içebiliriz.

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması; Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Kullanımı ve Emlak pazarlamasında sanal gerçeklik, konut pazarlamasında proje sunumlarının amacı, potansiyel müşterilere henüz en cazip yatırım yapmak için fiziksel olarak inşa edilmemiş daireler hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi iletmek ve "deneyim" yaşatmanın en etkili yoludur.

VR Gözlükleri, gayrimenkulün veya projenin 360 Derece Gayrimenkul Video Çekimi VR teknolojisi içinde; 360 derece video veya sanal tur teknolojisi, dairenin büyüklüğü, dairenin tavan yüksekliği, odaların büyüklüğü ve koridor genişlikleri, görünüm hakkında 360 derece bilgi, balkon, dış ve iç peyzaj, ankastre zeminler, zemin kaplamaları, kullanılabilirlik gibi anahtar noktaları Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik teknolojisi ile 360 derece deneyimlemeyi sağlar. Özel yazılımımızla 360 derece video çekimi veya 360 derece fotoğraf ile oluşturduğumuz Sanal Gerçeklik (VR) içeriklerini destekliyoruz ve böylece istediğiniz zaman odalar arasında herhangi bir odaya geçiş yapabilirsiniz. Şimdi projeyi pahalı, sıkıcı ve deneyimsiz bir maket ile pazarlama devri neredeyse bitti!

Ya da konut veya gayrimenkul projesinin örnek dairesi henüz tamamlanmadıysa, pahalı maketler yapmak yerine yatırımcılarınızı 3D Render ve 360 derece video ile gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Teknolojisi (VR) ile 3d ev gezme ile sanal tur olarak deneyimleyebilir ve 360 derece çekimi ile birebir olarak oradaymış gibi gezebilirler.

Yatırımcılar ne istediklerine ve Sanal Gerçeklik Teknolojisinde 360 derece sanal gayrimenkul gezintisi ya da sanal tur ev gezme ile satın almayı planladıkları gayrimenkulü veya projeyi deneyimleyerek yaşadıklarında daha net bir şekilde satın alma kararı verebilirler. Şirketler, gayrimenkul projelerinin Sanal Gerçeklik (VR) ile pazarlama ve satış operasyonları ve VR pazarlama faaliyetlerinde zamandan ve maliyetten tasarruf ediyor.

Gayrimenkul reklamlarında bir görselin rolü, sadece gayrimenkulün sunumunu sağlamaz. Aynı zamanda görenleri şaşırtan ve onlarda 360 derece video çekimi ile “wow” dedirttiren duygusal bir his uyandırır. Bu duygusal bağlantının ardından kişiler, gördükleri şey ile ilgili harekete geçme isteği duyarlar. Yani onların başta pasif olan tutumları, hemen ardından aktif bir eyleme ve bağlılığa dönüşür.

Görsellerin gücü, etkili ticari ilişkiler oluşturmak için anahtar noktadır. Sadece alıcılara yönelik değil, aynı zamanda satıcılara yönelik olarak da görseller etkilidir. Bu bağlamda 360 derece video çekimi gayrimenkul firmaları bu hedefe ulaşabilmek için dört tane reklam teknolojisinden faydalanabilirler: 360 derece video çekimi, Sanal Tur, 360 derece 3D modelleme ve VR, Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması.

Sanal gerçeklik turları, potansiyel alıcıların düşündükleri mülklerin çevresinde ve içerisinde gezinmesini sağlaması, gayrimenkul reklamcılığında yeni bir boyutu ortaya çıkardı. Gerçek hayatta bir evin gösterimine gitmişçesine hakiki olan bu sanal turlar, hem alıcılara hem emlak brokerlarına inanılmaz katkılarda bulunabiliyor. Üstelik gelinen son noktada bu teknolojiyi kullanmak çok makul ücretlere dayandırılmış durumda.Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanmanın Faydaları

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Markanızın satış işlemleri veya ofisleri olmadığı şehirlerden bile her yerden erişilebilir.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı sayesinde 360 derece video çekimi ve sanal tur ile gayrimenkulü deneyimletir.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımının bileşeni olan Sanal Tur (360) ve 360 derece video çekimi Web'den ve mobilden erişilebilir ve deneyimlenebilir olduğu için faydalı.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Fuarlarda ve etkinliklerde harika pazarlama değeri yaratır çünkü 360 derece video çekimi ve Sanal Tur (360) ile örnek daire sanal tur deneyimi ile yatırımcılar evleri gezebilirler.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Sanal Tur deneyimi ile gayrimenkule Sahip Olma Duygusu Yaratır

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı sayesinde 360 derece deneyimlenebilen ve sanal tur (360) gezilebilen, 7/24 açık bir gayrimenkul satış ofisine sahip olursunuz. Yani SIFIR işletme maliyetleri demek. Örnek daire sanal tur teknolojisi ile 7/24 gezilebilir.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı sayesinde sanal tur (360) ile SIFIR çalışan maliyeti demektir. Çünkü örnek daire sanal turuna eklenecek infografikler ile yatırımcılar sorabilecekleri tüm sorulara yanıtlar alacaklardır.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Etkileşimlidir. Gayrimenkul Sanal Tur ve Gayrimenkul 360 derece video çekimi sayesinde interaktif ve anlatımlı bir hikaye akışında 360 derece 3D ev gezmesi deneyimi yaşatır.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Deneyseldir. Sanal Tur ve 360 derece gayrimenkul video çekimi ile yatırımcılar sanal tur (360) ile yatırım yapacakları gayrimenkulü deneyimleyerek gezebilirler. Bu gayrimenkul Dubleks ise Dubleks Ev Sanal Tur, Örnek Daire ise Örnek Daire Sanal Tur olarak 360 derece sanal tur deneyimiyle gayrimenkulleri gezebilirler.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Orada hissetmenizi sağlar. Sanal gerçeklik ve Sanal Tur'lar için biz her zaman "oradaymış gibi" tabirini kullanırız. Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı sayesinde yatırımcı ve gayrimenkul farklı lokasyonlardaysa, 360 derece sanal tur ile örnek daire sanal turu sayesinde yatırımcı, bulunduğu mekandan ayrılmadan, VR Gözlükleri ile yatırım yapmak istediği projeyi deneyimleyerek sanal tur atabilir. Özellikle hedef kitlesi yurt dışı pazarlar olan gayrimenkul projelerinde sanal tur çok efektif bir yöntemdir. Yatırımcılar ülke değiştirmeye gerek kalmadan, sanal tur teknolojisi sayesinde 360 derece video çekimi içerikleri ile hazırlanmış örnek daire sanal turu yapabilir ve hem maliyetten kurtulmuş hem de zaman kazanmış olurlar.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı Zaman kazandırır. Aslında bir üst maddede Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımının yatırımcıya avantajından bahsettik. Bir de Gayrimenkul firmalarına Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı neler kazandırır derseniz, henüz inşaatı bitmemiş örnek daireleri, 360 derece VR 3D modelleme ile 3D Ev Gezme ve Örnek Daire Sanal Tur teknolojileri ile gezdirerek, ön talep toplayabilirler. Bu da gayrimenkul firmalarına zaman kazandırır. Yada yurt dışı hedef pazarı olan gayrimenkul firmaları için, projelerini pazarlamak için sanal tur ve gayrimenkul 360 derece video çekimi ile hem web siteleri hem de yapacakları satış operasyonlarında gayrimenkullerini deneyimleterek satış sürecini hızlandırabilirler. Böylelikle Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı zaman kazandırır.

* Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı faydalarından Global Erişime de aslında bir üst maddede değindik. Gayrimenkul 360 derece video çekimi ve Sanal Turu websiteleri, Youtube, Facebook ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile deneyimlenebilir. Böylece hedef kitlenize global olarak 7/24 erişebilirsiniz.

Gayrimenkuldeki En İyi Sanal Gerçeklik Pazarlama Kampanyaları.

Güçlü 360 derece VR turları yani Sanal Tur teknolojisi ile gayrimenkullerinizi mümkün olan en kısa sürede gerçek bir şekilde potansiyel yatırımcılarınıza deneyimletin ve hissettirin. Gayrimenkullerinizde gerçekten oradaymış gibi hissetmek için bu videoları kurum web sitenizde öne çıkarın. VR turlarınızda yani Sanal Turlar ile gayrimenkulünüzün, bölgenin çeşitli alanlarının yanı sıra bazı yerel ilgi çekici noktaları vurgulayın. Emlakta Sanal Gerçeklik kullanımı, Sanal Tur'un ve VR’ın gücünü kullanın ve potansiyel müşterilerinize bir adım daha yaklaşın.

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması: Dreamcity Boulevard Tashkent City. 360 Derece Video Çekimi Emlak Pazarlaması.

Özbekistan'ın sanal gerçeklik ile emlak pazarlamasında ilk 3D ev gezme için örnek daire sanal turu (360) ve 3D VR 360 derece VR video çekimi. Proje, 3D modelleme, 360 derece video çekimi, sanal tur, ve VR video prodüksiyonu ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Özbekçe, Rusça ve İngilizce dilleri ve sanal gerçeklik yazılım geliştirme departmanımızın geliştirdiği vr yazılım ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3D modellerini neden 360 video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. Ancak fuar ve satış ofislerinde talep toplama için, sanal tur ile 3d modelleme vr videoyu 360 derece gerçek prodüksiyona entegre ettik.

Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi DreamCity Development; sanal tur, 360 derece 3D VR Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini tamamlanmamış olarak Boulevard projesinde birleştiriyor. Satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir.

Sanal Gerçeklik Teknolojisini Gayrimenkul Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla yani Sanal Gerçeklik Yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtik ve sonra 3D modelleme ile henüz tamamlanmamış örnek daireyi tamamladık ve örnek daire sanal turu ile deneyimlettik.

VR yazılımımız yani sanal gerçeklik yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, sanal tur içeriği VR Gözlüklerinin kendisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir sanal gerçeklik yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediği için 8K çözünürlüklü içeriklerimiz sanal tur programı sayesinde çözünürlük kaybı olmadan izlendi.

Daha sonra örnek daire 360 derece video çekimi, 360 derece fotoğraf çekimi ve 360 derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz sanal tur içeriğini sanal gerçeklik yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz daire tipi, oda ve yaşam alanını seçmenize olanak sağladık.

Uzbuilt fuarındaki projenin örnek videosunda Gayrimenkul Sanal Turu, Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Gerçeklik Kullanımı ve Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması projemizin case videosunu izleyebilirsiniz.Sanal Gerçeklik ve Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlaması: Makro İnşaat Park Mavera. 360 Derece Video Çekimi ile Gayrimenkul Pazarlaması ve Sanal Gerçeklik ile Örnek Daire Turu.

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Sanal Gerçeklik (VR) ve Sanal Tur teknolojisi ile Satış Operasyonu süreçlerini interaktif hale getirdik. Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik ve Sanal Tur Projemiz ile; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Maket; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve yaşatmadığı deneyim ile etkili pazarlama materyali olmaktan uzaktı.

Biz de inovatif, interaktif, deneyim pazarlaması ile etkili pazarlama yöntemi olarak İnşaat Sektöründe Sanal Gerçeklik Teknolojisini ve Gayrimenkul pazarlamasında sanal tur ile hayata geçirelim istedik. VR yazılımımız ile öncelikle potansiyel alıcılara, ilgilendikleri daire tipini 360 derece sanal tur 3D ev gezme için seçtirdik.

Sanal Gerçeklik Yazılımımız, internet bağlantısı gerektirmeyen örnek daire sanal tur ve gayrimenkul 360 derece video çekimi içerikleri ve gayrimenkul sanal tur yazılım desteğini VR gözlüğünün kendi içerisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini zirveye taşıyan bir sanal gerçeklik ve sanal tur yazılımı. Internet bağlantısı gerektirmediği için, 8K çözünürlükteki gayrimenkul 360 derece video çekimi içeriklerimizi hiç bir pixel kaybı olmadan sanal tur odaklı olarak izlettirdik.

Sonrasında, 360 derece gayrimenkul video çekimi, 360 derece gayrimenkul fotoğraf çekimi ve gayrimenkul 360 derece sanal tur teknolojilerini harmanlayarak oluşturduğumuz sanal gerçeklik ile gayrimenkul pazarlaması içeriklerimizi, sanal gerçeklik yazilimimiza entegre ederek, izlemek istediğiniz odayı, tesisi seçmenize olanak sağladık. Böylece gayrimenkul sektöründe sanal gerçeklik ve gayrimenkul pazarlamasında sanal tur deneyimini bir üst boyuta taşıdık.

Gayrimenkul pazarlamasında sanal tur ve gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik kullanımı projemizin sonuçlarına gelecek olursak, sanal tur ile gayrimenkul pazarlaması projemiz Körfez ülkeleri satış operasyonunda Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleşen 149 kontrat hem bizi, hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmeye yetti.

Tabi ki gayrimenkul sanal tur çözümü ile büyük yatırımlar gerektiren konut ve gayrimenkul projelerinde, alıcıya yatırım yapacağı gayrimenkulü 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik (vr) ile satın almadan önce gayrimenkul sanal turu ile 3D ev gezme ile deneyimlettirmek, alıcıların Körfez ülkelerinden Istanbul'daki evlerini birebir deneyimlemeleri, satış sürecini sanal tur ile tamamlamadaki en büyük etkendi. 3D Ev gezme, Sanal Tur, Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve 360 derece video çekimi ile yatırımcılar gayrimenkulü VR ile sanal tur teknolojisi ile deneyimler. Gayrimenkulde sanal tur Sanal Gerçeklik Kullanımı ile 360 derece konut deneyimi yaşattığımız projemizi deneyimletmek için bi' kahve içebiliriz.

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve Gayrimenkul Sanal Tur teknolojisi; Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Kullanımı ve Emlak pazarlamasında sanal gerçeklik, konut pazarlamasında proje sunumlarının amacı, potansiyel müşterilere henüz en cazip yatırım yapmak için fiziksel olarak inşa edilmemiş daireler hakkında sanal tur ile mümkün olduğunca fazla bilgi iletmek ve "deneyim" yaşatmanın en etkili yoludur.

VR Gözlükleri, 3D ev gezme ile örnek daire sanal tur sayesinde gayrimenkulün veya projenin 360 Derece Gayrimenkul Video Çekimi VR teknolojisi içinde; 360 derece video veya sanal tur teknolojisi, dairenin büyüklüğü, dairenin tavan yüksekliği, odaların büyüklüğü ve koridor genişlikleri, görünüm hakkında 360 derece bilgi, balkon, dış ve iç peyzaj, ankastre zeminler, zemin kaplamaları, kullanılabilirlik gibi anahtar noktaları Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik teknolojisi ile 360 derece sanal tur ile deneyimlemeyi sağlar. Özel yazılımımızla 360 derece video çekimi veya 360 derece fotoğraf ile oluşturduğumuz Sanal Gerçeklik (VR) içeriklerini destekliyoruz ve böylece gayrimenkul sanal turunda istediğiniz zaman odalar arasında herhangi bir odaya geçiş yapabilirsiniz. Şimdi projeyi pahalı, sıkıcı ve deneyimsiz bir maket ile pazarlama devri neredeyse bitti ve gayrimenkul sanal turu ile deneyimsel gayrimenkul pazarlama devri başladı!

Ya da konut veya gayrimenkul projesinin örnek dairesi henüz tamamlanmadıysa, pahalı maketler yapmak yerine yatırımcılarınızı 3D Render ve 360 derece video ile gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Teknolojisi (VR) ile 3d ev gezme ile örnek daire sanal tur olarak deneyimleyebilir ve 360 derece video çekimi ile birebir olarak oradaymış gibi gayrimenkul sanal turu ile deneyimsel gezebilirler.

Yatırımcılar ne istediklerine ve Sanal Gerçeklik Teknolojisinde 360 derece sanal gayrimenkul gezintisi ya da sanal tur ev gezme ile satın almayı planladıkları gayrimenkulü veya projeyi deneyimleyerek yaşadıklarında daha net bir şekilde satın alma kararı verebilirler. İnşaat Şirketleri, gayrimenkul projelerinin Sanal Gerçeklik (VR) ve sanal tur ile pazarlama ve satış operasyonları ve VR pazarlama faaliyetlerinde zamandan ve maliyetten tasarruf ediyor.

Gayrimenkul reklamlarında bir görselin rolü, sadece gayrimenkulün sunumunu sağlamaz. Aynı zamanda görenleri şaşırtan ve onlarda “wow” dedirttiren duygusal bir his uyandırır. Bu duygusal bağlantının ardından kişiler, gördükleri örnek daire sanal tur ile ilgili harekete geçme isteği duyarlar. Yani onların başta pasif olan tutumları, hemen ardından aktif bir eyleme ve bağlılığa dönüşür.

Gayrimenkul sanal turu ile 360 derece video çekimi ve 360 derece görsellerin gücü, etkili ticari ilişkiler oluşturmak için anahtar noktadır. Sadece alıcılara yönelik değil, aynı zamanda satıcılara yönelik olarak da görseller de sanal turda etkilidir. Bu bağlamda gayrimenkul firmaları bu hedefe ulaşabilmek için dört tane reklam teknolojisinden faydalanabilirler: 360 derece video çekimi, Örnek Daire Sanal Tur, 360 derece 3D modelleme ve VR, Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması.

Sanal gerçeklik ve 360 derece video çekimi veya 360 derece fotoğraf çekimi ile hazırlanmış sanal turları, potansiyel alıcıların düşündükleri mülklerin çevresinde ve içerisinde gezinmesini sağlaması, gayrimenkul pazarlamasında ve reklamcılığında yeni bir boyutu ortaya çıkardı. Gerçek hayatta bir evin gösterimine gitmişçesine hakiki olan örnek daire sanal turları, hem alıcılara hem emlak brokerlarına inanılmaz katkılarda bulunabiliyor. Üstelik gelinen son noktada 3D Ev gezme olarak adlandırılan örnek daire sanal tur teknolojisini kullanmak çok makul ücretlere dayandırılmış durumda.

Gayrimenkul Pazarlaması ve 360 derece video çekimi

Gayrimenkul pazarlaması için 360 derece video çekimi ile desteklenen sanal gezileri en çok bulabileceğiniz platform YouTube. 360 derece Video çekimi kalitesi standart olmasına rağmen, Youtube 360 derece video izleme noktasında aynı şekilde farklı kalitelerde çıktı veriyor çünkü bağlantı kalitesine göre Youtube 360 derece video izleme optimizasyonu yapıyor.

Youtube arama alanında "real estate VR" yada "360 degree real estate" yazarak gayrimenkul pazarlamasında 360 derece video çekimi deneyimini yaşamaya başlayacaksınız. Sonrasında arama sonuçlarından 360 derece videoları filtreleyeceksiniz. Sonuçta binlerce sanal gerçeklik turuna ulaşacaksınız.burada gayrimenkulle ilgili 360 derece video çekimi ile gayrimenkul pazarlaması ve gayrimenkulde sanal tur" yazımızda sanal tur ve sanal gerçekliğin gayrimenkul sektöründe kullanımı ve yararları için yararlı olacaktır.

sanal gerçeklik gayrimenkul pazarlama vr projeleriniz veya gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik kullanımı projeniz varsa, bize bir e-posta bırakın.