Loading

Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlaması

Gayrimenkul Sanal Tur ve Gayrimenkul Pazarlamasında Sanal Tur

Müşterinizin ilgilendiği gayrimenkulu sanal tur teknolojisi ile gezdirebilmeniz mümkün. Örneğin yeni konut projenizdeki müstakil bir dubleks ev ile bir müşteriniz ilgileniyor ve bu gayrimenkulün de içinde bulunduğu yeni konut projeniz, müşterinizin lokasyonundan uzakta. Müşteriniz, belki de çok istemesine rağmen, evi deneyimlemek için iş, aile, zamansızlık yada trafik gibi çoğaltabileceğimiz bir çok sebepten bulunduğu yerden ayrılamayıp projenizi görmeye gelemeyecek. Böylece siz bir yatırımcı kaybederken, o da hayallerindeki evi deneyimleyemeyecek. Tabi bunlar sanal tur teknolojisinden önceydi. İşte gayrimenkul pazarlamasında sanal tur kullanımı tam da burada mükemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Müşteriniz, gayrimenkul projenizdeki dubleks ev sanal tur gezintisi ile sanal tur ile gayrimenkul pazarlamasında yarattığınız farklılık ile hiç zaman kaybetmeden evi 360 derece deneyimleyebilir, odalarında tur atabilir, sanal tur teknolojisi ile detaylarını inceleyebilir. Böylece gayrimenkulde sanal tur ile zaman kaybetmeden satın alma kararını pozitif etkilersiniz ve satışı kapatma süreniz hızlanır.

Sanal tur öncesinde emlak dünyasında kullanılan en etkili yöntem fotoğraf ve videoyken günümüzde Gayrimenkul Sanal Tur, havadan çekim ve sanal gerçeklik gibi daha gelişmiş formatlarla sunumlarınızı daha etkili hale getirebilirsiniz. Gayrimenkulde Sanal Tur ile 3D görünüm yanında artı olarak sunulan özellikler ise tam emlak dünyasının aradığı temelleri bünyesinde barındırıyor. Gayrimenkulde sanal tur ile kat planı, maket görünüm, şematik plan ve %99 doğruluk payıyla gerçek ölçüm hem sunumlarınızda hem evlerinden sitenizdeki gayrimenkullerinize bakan insanların daha kararlı yolla çıkmalarını sağlayacaktır.

Gayrimenkul Sanal Tur gibi klasik pazarlama yöntemlerinin tüm etkisini silip süpüren dijital pazarlama yöntemlerinin gayrimenkul sektöründe yarattığı radikal değişiklik, konut satın alan ya da kiralayan yatırımcıların %92’sinin kullandığı online gayrimenkul proje arama servislerinden farklılaşarak, sanal tur ile yatırımcıların neden sizi seçmeleri gerektiği ile ilgili onlara ikna edici bir sebep sunmanız, yaratıcı, fayda sağlayıcı ve yenilikçi metotlar kullanmanız, klasikleşmiş verimsiz iş akışınızı olumlu biçimde değiştirecek çözüm ise; 3D Sanal Tur. Peki neden sanal tur?

Gayrimenkul Sanal Tur ve Gayrimenkul pazarlamasında sanal turların avantajları.

Güçlü 360 derece VR turları yani sanal tur ile gayrimenkul projelerini mümkün olan en kısa sürede gerçek bir şekilde hissedin. Projede yada gayrimenkulde gerçekten varmış gibi hissetmek için sanal tur 360 derece videoları kurumsal web sitenizde öne çıkarın. VR sanal turlarınızda mülkünüzün ve gayrimenkulunuzün, projenin ve bölgenin çeşitli alanlarının yanı sıra bazı önemli ve öne çıkan noktaları vurgulayın. VR'ın ve sanal turun gücünü kullanın ve potansiyel müşterilerinize bir adım daha yaklaşın.

* Gayrimenkul Sanal Turlar Uygun Maliyetlidir ve Kolay Oluşturulur

* Gayrimenkul Sanal Turlar sayesinde İnsanlar Sizi Daha Güvenilir Bulacak

* Web Sitenizi Kullanmak için Gayrimenkul Sanal Tur ile Daha Fazla Müşteri Çekin

* Sanal Tur ile Çabalarınızı Değerli Yapın

* Gayrimenkul pazarlamasında sanal tur idealdir çünkü herhangi bir gayrimenkulü görüntülemenin En İyi Yolu Sanal Tur çünkü hem web sitesine entegredir hem PC / desktoplarda çalışır hem de mobilde olmasıyla yatırımcının 360 derece cebindesinizdir ve sanal tur ile deneyim sunarsınız.

* Sanal Tur Hem yatırımcıya hem de size zaman kazandırır. Gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik ile Şehrin bir yakasından bir yakasına gitmezsiniz yada şehir değiştirmezsiniz yada ülke değiştirmezsiniz, seyahat planı yapmak zorunda kalmazsınız.

* Sosyal Medyada paylaşılan bir Sanal Tur hatta gayrimenkul sanal tur teknolojisi, gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik ve 360 derece video çekimi ile projenizin görünürlüğünüzü artırır.

* Sanal Tur ile Gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik ve 360 derece video kullanımı; yatırımcıların proje ile ilgili ayırdıkları zamanı ve inceleme süresini artırır.

* Gayrimenkul pazarlamasında Sanal Turlar hijyenik ve sağlıklıdır. Çünkü gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik ve 360 derece video kullanımı ile telefonunuzun ekranı ve internet haricinde başka hiç bir ihtiyacınız yok. Dünya ekonomisini alt üst eden korona virüse karşı 360 derece sanal daire turlarıyla güvenle gayrimenkulünüzü deneyimletin.

* Sanal Turlar ile gayrimenkulleriniz ve örnek daireleriniz sanal turlar ile 7/24 3D ev gezmesine açıktır.

Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı

VR Gözlükleri ile, yatırımcının dairenin veya projenin içerisinde Gayrimenkul pazarlaması 360 derece video çekimi veya Gayrimenkul pazarlamasında Sanal Tur teknolojisi ile, dairenin büyüklüğü, dairenin tavan yüksekliği, odaların büyüklükleri ve koridor genişlikleri, balkon görünümünü, dış ve iç peyzajı, ankastreler, zemin kaplamaları, kullanılabilirliği hakkında 360 derece bilgi sahibi olmasını sağlıyor. 360 derece video çekimi veya 360 derece fotoğraf çekimi yada panaromik fotoğraf çekimi ile oluşturduğumuz gayrimenkul Sanal Gerçeklik (VR) içeriklerini, özel yazılımımız ile Gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik teknolojisini destekliyoruz ve böylece odalar arasında dilediğiniz an dilediğiniz odaya geçmenizi sağlıyoruz. Artık pahalı, sıkıcı ve deneyimden uzak maketten projeyi anlatmak neredeyse bitiyor!

Sanal Gerçeklik Gayrimenkul pazarlaması, gayrimenkulde sanal tur kullanımı ile konut pazarlamasında proje sunumlarının amacı, yatırım yapacak potansiyel müşterilere henüz fiziksel olarak inşa edilmemiş daireler hakkında olabildiğince fazla bilgiyi en ‘cezbedici’ şekilde iletmek ve sanal gerçeklik ile gayrimenkul deneyimi yaşatarak yatırımcıya gayrimenkulü 360 derece "deneyimlettirmek". Gayrimenkul Sanal Tur ile 3d ev gezme ve 360 derece gayrimenkul deneyimi yaşayabilirsiniz.

Peki Sanal tur ve Sanal gerçeklik gayrimenkul pazarlaması ile 360 derece video çekimi ile konut veya gayrimenkul projesinin örnek dairesi henüz bitmediyse, pahalı maketler yaptırmak yerine, yatırımcılarınızı gerçeğine bire bir uygun olarak 3D Render ve 360 derece video teknolojisi ve sanal tur ile gayrimenkulün içinde Sanal Gerçeklik Teknolojisi (VR) ile deneyimletebilir ve gezdirebiliriz.

Yatırımcılar, satın almayı planladıkları gayrimenkulü yada projeyi Sanal Gerçeklik Teknolojisinde 360 derece sanal tur ile deneyimlediğinde neyi isteyip istemediklerine daha net karar verebiliyorlar. Şirketler ise projelerinin Sanal Gerçeklik (VR) ve sanal tur ile satış operasyonları ve pazarlama aktivitelerinde zamandan ve maliyetten tasarruf ediyorlar.

Sanal Gerçeklik (VR) teknolojilerini "Pazarlama 4.0" ile mimari uygulamaya uyarlayan inşaat şirketleri sanal tur ile gayrimenkul pazarlaması sayesinde, gayrimenkul projelerinde yeni pazarlama trendini yakalayarak "Endüstri 4.0" döneminde sanal gerçeklik ile gayrimenkul pazarlaması, sanal tur ve 360 derece gayrimenkul çekimi ile avantajlı bir konuma ulaşmayı hedefliyor. Çünkü müşterilerine sanal tur ile diledikleri zaman, satış ofislerine gelmeden projelerini Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul deneyimini yaşatabilir.

Peki biz ne yapıyoruz? Sanal Gerçeklik (VR) ve sanal tur ile satış operasyonlarında veya satış ofisinizde müşterilerinizi yormadan, gayrimenkul pazarlamasında sanal tur 360 derece video çekimi ile sanal gerçeklik ortamında projenizin ve gayrimenkulünüzün, bitmiş ya da bitmemiş halini gösterebiliyor, geliştirdiğimiz özel yazılımlar ile sanal ortamda oluşturduğumuz örnek daireleri gezdirebilirsiniz.

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Sanal Gerçeklik (VR) ve Sanal Tur teknolojisi ile Satış Operasyonu süreçlerini interaktif hale getirdik. Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik ve Sanal Tur Projemiz ile; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Maket; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve yaşatmadığı deneyim ile etkili pazarlama materyali olmaktan uzaktı.

Biz de inovatif, interaktif, deneyim pazarlaması ile etkili pazarlama yöntemi olarak İnşaat Sektöründe Sanal Gerçeklik Teknolojisini ve Gayrimenkul pazarlamasında sanal tur ile hayata geçirelim istedik. VR yazılımımız ile öncelikle potansiyel alıcılara, ilgilendikleri daire tipini 360 derece sanal tur 3D ev gezme için seçtirdik.

Sanal Gerçeklik Yazılımımız, internet bağlantısı gerektirmeyen örnek daire sanal tur ve gayrimenkul 360 derece video çekimi içerikleri ve gayrimenkul sanal tur yazılım desteğini VR gözlüğünün kendi içerisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini zirveye taşıyan bir sanal gerçeklik ve sanal tur yazılımı. Internet bağlantısı gerektirmediği için, 8K çözünürlükteki gayrimenkul 360 derece video çekimi içeriklerimizi hiç bir pixel kaybı olmadan sanal tur odaklı olarak izlettirdik.

Sonrasında, 360 derece gayrimenkul video çekimi, 360 derece gayrimenkul fotoğraf çekimi ve gayrimenkul 360 derece sanal tur teknolojilerini harmanlayarak oluşturduğumuz sanal gerçeklik ile gayrimenkul pazarlaması içeriklerimizi, sanal gerçeklik yazilimimiza entegre ederek, izlemek istediğiniz odayı, tesisi seçmenize olanak sağladık. Böylece gayrimenkul sektöründe sanal gerçeklik ve gayrimenkul pazarlamasında sanal tur deneyimini bir üst boyuta taşıdık.

Gayrimenkul pazarlamasında sanal tur ve gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik kullanımı projemizin sonuçlarına gelecek olursak, sanal tur ile gayrimenkul pazarlaması projemiz Körfez ülkeleri satış operasyonunda Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleşen 149 kontrat hem bizi, hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmeye yetti.

Tabi ki gayrimenkul sanal tur çözümü ile büyük yatırımlar gerektiren konut ve gayrimenkul projelerinde, alıcıya yatırım yapacağı gayrimenkulü 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik (vr) ile satın almadan önce gayrimenkul sanal turu ile 3D ev gezme ile deneyimlettirmek, alıcıların Körfez ülkelerinden Istanbul'daki evlerini birebir deneyimlemeleri, satış sürecini sanal tur ile tamamlamadaki en büyük etkendi. 3D Ev gezme, Sanal Tur, Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve 360 derece video çekimi ile yatırımcılar gayrimenkulü VR ile sanal tur teknolojisi ile deneyimler. Gayrimenkulde sanal tur Sanal Gerçeklik Kullanımı ile 360 derece konut deneyimi yaşattığımız projemizi deneyimletmek için bi' kahve içebiliriz.

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması ve Gayrimenkul Sanal Tur teknolojisi; Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Kullanımı ve Emlak pazarlamasında sanal gerçeklik, konut pazarlamasında proje sunumlarının amacı, potansiyel müşterilere henüz en cazip yatırım yapmak için fiziksel olarak inşa edilmemiş daireler hakkında sanal tur ile mümkün olduğunca fazla bilgi iletmek ve "deneyim" yaşatmanın en etkili yoludur.

VR Gözlükleri, 3D ev gezme ile örnek daire sanal tur sayesinde gayrimenkulün veya projenin 360 Derece Gayrimenkul Video Çekimi VR teknolojisi içinde; 360 derece video veya sanal tur teknolojisi, dairenin büyüklüğü, dairenin tavan yüksekliği, odaların büyüklüğü ve koridor genişlikleri, görünüm hakkında 360 derece bilgi, balkon, dış ve iç peyzaj, ankastre zeminler, zemin kaplamaları, kullanılabilirlik gibi anahtar noktaları Gayrimenkulde Sanal Gerçeklik teknolojisi ile 360 derece sanal tur ile deneyimlemeyi sağlar. Özel yazılımımızla 360 derece video çekimi veya 360 derece fotoğraf ile oluşturduğumuz Sanal Gerçeklik (VR) içeriklerini destekliyoruz ve böylece gayrimenkul sanal turunda istediğiniz zaman odalar arasında herhangi bir odaya geçiş yapabilirsiniz. Şimdi projeyi pahalı, sıkıcı ve deneyimsiz bir maket ile pazarlama devri neredeyse bitti ve gayrimenkul sanal turu ile deneyimsel gayrimenkul pazarlama devri başladı!

Ya da konut veya gayrimenkul projesinin örnek dairesi henüz tamamlanmadıysa, pahalı maketler yapmak yerine yatırımcılarınızı 3D Render ve 360 derece video ile gayrimenkulde Sanal Gerçeklik Teknolojisi (VR) ile 3d ev gezme ile örnek daire sanal tur olarak deneyimleyebilir ve 360 derece video çekimi ile birebir olarak oradaymış gibi gayrimenkul sanal turu ile deneyimsel gezebilirler.

Yatırımcılar ne istediklerine ve Sanal Gerçeklik Teknolojisinde 360 derece sanal gayrimenkul gezintisi ya da sanal tur ev gezme ile satın almayı planladıkları gayrimenkulü veya projeyi deneyimleyerek yaşadıklarında daha net bir şekilde satın alma kararı verebilirler. İnşaat Şirketleri, gayrimenkul projelerinin Sanal Gerçeklik (VR) ve sanal tur ile pazarlama ve satış operasyonları ve VR pazarlama faaliyetlerinde zamandan ve maliyetten tasarruf ediyor.

Gayrimenkul reklamlarında bir görselin rolü, sadece gayrimenkulün sunumunu sağlamaz. Aynı zamanda görenleri şaşırtan ve onlarda “wow” dedirttiren duygusal bir his uyandırır. Bu duygusal bağlantının ardından kişiler, gördükleri örnek daire sanal tur ile ilgili harekete geçme isteği duyarlar. Yani onların başta pasif olan tutumları, hemen ardından aktif bir eyleme ve bağlılığa dönüşür.

Gayrimenkul sanal turu ile 360 derece video çekimi ve 360 derece görsellerin gücü, etkili ticari ilişkiler oluşturmak için anahtar noktadır. Sadece alıcılara yönelik değil, aynı zamanda satıcılara yönelik olarak da görseller de sanal turda etkilidir. Bu bağlamda gayrimenkul firmaları bu hedefe ulaşabilmek için dört tane reklam teknolojisinden faydalanabilirler: 360 derece video çekimi, Örnek Daire Sanal Tur, 360 derece 3D modelleme ve VR, Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması.

Sanal gerçeklik ve 360 derece video çekimi veya 360 derece fotoğraf çekimi ile hazırlanmış sanal turları, potansiyel alıcıların düşündükleri mülklerin çevresinde ve içerisinde gezinmesini sağlaması, gayrimenkul pazarlamasında ve reklamcılığında yeni bir boyutu ortaya çıkardı. Gerçek hayatta bir evin gösterimine gitmişçesine hakiki olan örnek daire sanal turları, hem alıcılara hem emlak brokerlarına inanılmaz katkılarda bulunabiliyor. Üstelik gelinen son noktada 3D Ev gezme olarak adlandırılan örnek daire sanal tur teknolojisini kullanmak çok makul ücretlere dayandırılmış durumda.

Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması: Dreamcity Boulevard Tashkent City. 360 Derece Video Çekimi Emlak Pazarlaması projemiz de bir diğer Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı örneklerimizden.

Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı projemiz; Özbekistan'ın sanal gerçeklik ile emlak pazarlamasında ilk sanal turu ve 3D ev gezme için hazırlanmış 360 derece VR videosu. Proje, 3d modelleme, 360 derece video çekimi ve VR video prodüksiyonu ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Özbekçe, Rusça ve İngilizce dilleri ve sanal gerçeklik yazılım geliştirme departmanımızın geliştirdiği vr yazılım ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3D modellerini neden 360 video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. Ancak fuar ve satış ofislerinde talep toplama için, 3d modelleme vr videoyu 360 derece gerçek prodüksiyona entegre ettik.

Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi DreamCity Development; sanal tur, 360 derece 3D VR Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini tamamlanmamış olarak Boulevard projesinde birleştiriyor. Satış operasyonlarında 3D ev gezme ve örnek daire sanal tur ile Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir halde gayrimenkul sanal turu deneyimi yaşatıyor.

Sanal Gerçeklik Teknolojisini Gayrimenkul Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtik.

VR yazılımımız yani Sanal Gerçeklik Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı içeriğini VR Gözlükten alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan örnek daire sanal tur deneyimi yaşatan sanal gerçeklik yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediği için 8K çözünürlüklü içeriklerimiz örnek daire sanal turu ile pixel yani çözünürlük kaybı olmadan deneyimlendi.

Daha sonra 360 derece video çekimi, 360 derece fotoğraf çekimi ve 360 derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz 3D ev gezme ve örnek daire sanal tur içeriklerimizi, sanal gerçeklik yazılımımıza entegre ederek 3D ev gezme ile deneyimlemek istediğiniz daire tipi, oda ve yaşam alanını seçmenize olanak sağladık.

Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı projemiz ile Uzbuilt fuarındaki projenin örnek videosunda Gayrimenkul Sanal Tur ve Sanal Gerçeklik ile Gayrimenkul Pazarlaması projemizin case videosunu izleyebilirsiniz.gayrimenkulle ilgili sanal tur, sanal gerçeklik ile gayrimenkul pazarlaması ve gayrimenkulde sanal gerçeklik kullanmanın faydaları yazımızda sanal tur ve sanal gerçekliğin gayrimenkul sektöründe kullanımı ve yararları için yararlı olacaktır.

Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı ile sanal tur, sanal gerçeklik gayrimenkul pazarlama vr projeleriniz veya gayrimenkul pazarlamasında sanal gerçeklik kullanımı projeniz varsa, bize bir e-posta bırakın ve Sanal Tur ile Gayrimenkul Pazarlamasında Örnek Daire ve Sanal Gerçeklik Kullanımı projelerimizi deneyimletelim.