Loading

Sanal Gerçeklik Ajansı. Sanal Gerçeklik Firması. 360 Derece Video Çekimi Firması. Artırılmış Gerçeklik Ajansı. Artırılmış Gerçeklik Firması.

Nsocial aslında bu kelimelerin toplamından oluşan bir interaktif deneyim ajansıdır: Sanal Gerçeklik Ajansı. Sanal Gerçeklik Firması. 360 Derece Video Çekimi Firması. Artırılmış Gerçeklik Ajansı. Artırılmış Gerçeklik Firması.

2012 yılından itibaren Türkiye ve Litvanya merkezli Nsocial olarak, 18 kişilik yaratıcı ekibimiz ile USA, Finlandiya, Litvanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, KKTC, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da global markalar ile global projeler hayata geçiriyoruz.

Amacımız; çalışanlarınıza ve hedef kitleniz olan müşteri ve potansiyel müşterilerinize Sanal Gerçeklik, 360 derece video çekimi ve Artırılmış Gerçeklik teknolojilerini kullanarak deneyim yaşatmak ve markanıza kalıcı assetler yani değerler kurmak. Bu iş eğitimi deneyimi ya da pazarlama deneyimi olabilir. Bu yüzden sloganımız Enriched. Immersive. Experimental. Yani Zenginleştirilmiş. Sürükleyici. Deneysel.

Sanal Gerçeklik Firması olarak Yaratıcı ve etkileyici 360 derece video çekimi yaparız. Sanal Gerçeklik İş Güvenliği Eğitimleri ile kurumsal eğitimleri eğlenceli hale getiririz. Tabi ki Sanal Gerçekilk İş Eğitimleri ile kurumsal öğrenmeyi bir üst boyuta taşırız. Sanal Tur deneyimleri ile müşterilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi mekanlarınızda gezdiririz. 3D modelleme stüdyosu olarak ile 3D ürün modelleme, 3D animasyon filmleri ile marka hikayeleri anlatırız. Artırılmış Gerçeklik Firması olarak; Artırılmış Gerçeklik ile zenginleştirilmiş ve WoW dedirten kampanyalar hazırlarız. Gerçekçi 3D modelleme ile dijital ikiz oluştururuz.

Sanal Gerçeklik Ajansı Nedir? Sanal Gerçeklik Firması Ne İş yapar? VR Ajansı Nsocial Nerede Farklılaşır?

Günümüzde markalar; Sanal Gerçeklik Ajansı yani Sanal Gerçeklik Firması ile çalışarak, müşteri ya da potansiyel müşterilerine 360 derece VR deneyimi ile ürün / hizmetlerini ulaştırıyor. Markalar doğal olarak VR Ajansı seçiminde farklılaşan deneyimler sunan ajansları tercih ediyor.

sanal gerçeklik ajansı nsocial yani virtual reality ajansı nsocial / vr ajansı nsocial, Global bir VR Ajansı olarak konumlanıyor ve Türkiye, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Özbekistan, Katar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 derece video ajansı olarak İnşaat ve Gayrimenkul, Turizm, Spor, Belediye ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi sektörlerinde geliştirdiğimiz yazılımlar ve ürettiğimiz 360 derece içerikler sunarak hayata geçirdiğimiz deneyim odaklı projelerimizle 89 markaya servis vermekteyiz.

Örneğin gayrimenkul sektöründe sanal gerçeklik teknolojilerine değinecek olursak, Özbekistan’da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve gayrimenkul firması DreamCity Development, henüz inşaatı tamamlanmamış Boulevard isimli projesinde 360 derece 3D Modelleme ve 360 derece 3D Animasyon, VR Gamification yani Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekimi içerik üretme ve yazılım teknolojilerini bir arada kullanarak, satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik yani Virtual Reality (VR) teknolojisi sayesinde fuarlarda, satış ofislerinde, yurt dışı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde yatırımcılarına / potansiyel yatırımcılarına satın almak istedikleri gayrimenkulü deneyimleterek, satabilmektedir.Ya da sanal gerçeklik ile iş eğitimleri ile insan kaynaklarında vr kullanımı sayesinde, çalışanların mutluluğu, motivasyonu ve üretkenliği artarken, iş kazalarının, risklerin ve hata paylarının da önüne geçilir. Ayrıca çalışanlar, sanal gerçeklik iş eğitimini yani vr iş eğitimlerini interaktif öğrenme olarak nitelendirir ve akılda kalıcı öğrenme ile sıkıcı eğitim prosedürlerinden uzaklaşırlar.Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Sanal Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, VR Ajansı yani Sanal Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Heyecan verici deneyimsel tüm sanal gerçeklik projelerimiz vr projelerimize buradan erişebilirsiniz.

Sanal gerçeklik ajansı; deneyim ajansıdır. Markalar ya da kurumlar, yaşatmak istedikleri deneyimleri sanal gerçeklik ajansına yani Sanal Gerçeklik firmasına aktarır. Sanal Gerçeklik Ajansı ise “storytelling” yani “hikaye anlatımı” ilkesini benimseyerek 360 derece video çekimi, sanal tur ya da 360 derece 3D modelleme ve 3D animasyon teknikleriyle, Sanal Gerçeklik Yazılımlarını bir arada kullanarak yaratıcı içerikler ve kullanıcı dostu VR yazılımları hazırlar. Bu saydıklarımız bir Sanal Gerçeklik Firmasının olmazsa olmaz iş süreçleridir. Eğer markaların, bir sanal gerçeklik firmasından hayata geçirmesini istediği daha da interaktif bir deneyim talebi varsa, “Gamification” yani “Oyunlaştırma” yazılımları ile deneyim zirveye çıkartılabilir.

Sanal Gerçeklik Firması ya da Sanal Gerçeklik Ajansı’nın farklılığı, izlenebilir ve yaratıcı içerikler ile ortaya çıkar. Yani 360 derece video çekimi sonrasındaki post prodüksiyon aşaması, en az 360 derece video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada projenin veya markanın özelinde eklenecek olan bilgilendirici infografikler, sesli anlatımlar gibi ögeler hem algıyı hem de deneyimi daha da iyileştirir.

Sanal Gerçeklik Ajansı yani VR Ajansı ya da Sanal Gerçeklik Firması, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

AR Ajansı Nsocial. Artırılmış Gerçeklik Ajansı. Artırılmış Gerçeklik Firması.

Artırımış Gerçeklik ya da Augmented Reality nedir sorusunun cevabını, akıllı cihazlarınızın kameraları üzerinden görüntülenen şeklin ya da herhangi bir cismin bilgiye, içeriğe, ankete ya da fotoğraf, resim gibi görsellere çevrilerek ekran üzerinde kullanıcıya artırılmış gerçek olarak yansımasıdır olarak verebiliriz. Yani avuçlarınızın içindeki cihazın ekranı aracılığı ile gerçek hayatta olmayan bir anı gerçek oluyor gözü ile karşınızda görürsünüz.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

Artırılmış gerçeklik ajansı veya Artırılmış Gerçeklik Firması; hikaye anlatımı ve deneyim ajansıdır. Markalar ya da kurumlar, logolarından, mevcut ya da yeni çıkartacakları ürünlerinin iletişimini interaktif olarak hedef kitlelerine eriştirmek istediklerinde AR Ajansı'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı ise görüntü işleme yani image processing teknolojisi ile 3D Animasyon teknolojilerini entegre ederek, etkileyici marka hikayelerini “storytelling” yani “hikaye anlatımı” ilkesini benimseyerek, akıllı cihazların kameralarını kullanarak, her hangi bir ekstra donanıma ihtiyaç duymadan interaktif olarak deneyimletir. Eğer daha da interaktif bir deneyim talebi varsa, “Gamification” yani “Oyunlaştırma” yazılımları ile deneyim zirveye çıkartılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Firması yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Günümüzde markalar ya da kurumlar; artırılmış gerçeklik ajansı yani ar ajansı ile çalışarak, hedef kitlelerine AR deneyimi ile ürün / hizmetlerini ulaştırıyor. Markalar doğal olarak AR Ajansı seçiminde farklılaşan deneyimler sunan ajansları tercih ediyor.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial, yani Artırılmış Gerçeklik Firması veya augmented reality ajansı nsocial / ar ajansı nsocial, global bir AR Ajansı olarak konumlanıyor ve Türkiye, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Özbekistan, Katar, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Artırılmış Gerçeklik Firması, Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı Nsocial olarak Kamu Kurumları, Ulaştırma, İnşaat ve Gayrimenkul, Turizm, Spor, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi sektörlerinde geliştirdiğimiz yazılımlar ve ürettiğimiz yaratıcı içerikler sunarak hayata geçirdiğimiz deneyim odaklı projelerimizle 89 markaya servis vermekteyiz.

Örneğin Litvanya'nın yolcu idaresi Susiskiemo Paslaugos için, şehir kartını taratarak, yolcuların her hangi bir noktadan gitmek istedikleri yöne hangi otobüs hattı ile, kaç dakikada gideceklerini, kaç durak gideceklerini, tahmini yolculuk süresini, binecekleri otobüsün bulundukları durağa gelme süresini gösteren Interactive City Card Augmented Reality projemizi hayata geçirdik. Ayrıca şehir kartında bakiye biten yolcular, kartlarına bakiye de yükleyebildikleri gibi, 24 saat çalışan otobüs hatlarını ve tarifelerine de uygulama üzerinden görebilmekteler.Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Artırılmış Gerçeklik Firması olarak; tarayıcı üzerinden çalışan ve bir artırılmış gerçeklik uygulaması gerektirmeyen webAR ile, ürün ve hizmetlerinizi kişilerin google aramalarında yaptığı sonuçlarda artırılmış gerçeklik ile görebilmelerine olanak sağlayan google artırılmış gerçeklik arama sonuçları yani googleAR, ar ajansı nsocial'ın en farklılaştığı ar hizmetleri.

artırılmış gerçeklik ar projelerimizi buradan deneyimleyebilirsiniz.

360 derece video çekim ajansı nsocial. vr video çekimi ajansı nsocial. 360 derece video çekimi firması.

360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik yani Virtual Reality (VR) teknolojisiyle fabrika, okul, otomobil, tesis, otel, ürün, hizmet ve etkinliğinizi deneyimletiyoruz.

Defacto için; 360 Derece video çekimi ile sanal gerçeklik ile oryantasyon projesi kapsamında sanal tur teknolojisini entegre ettiğimiz insan kaynaklarında sanal gerçeklik kullanımı projemize buradan erişebilirsiniz.

360 derece video çekimi firması olarak; VR tanıtım filmi ve 360 derece video çekimi teknolojilerimiz ile hazırlanan 360 derece VR tanıtım filmleri sayesinde, potansiyel müşterileriniz ya da çalışanlarınız bulundukları kendi ortamlarını değiştirmeden, zaman ve iş gücü kaybı yaşamadan fabrikanızı, şirketinizi gezebilir yada ürünlerinizi inceleyebilirler. 360 derece fabrika çekimi, 360 derece kampüs okul çekimi, 360 derece şirket genel merkez çekimi ve 360 derece deneyim videoları bunların başlıcalarıdır.

360 derece video çekimi ajansı nsocial'ın 360 derece video prodüksiyonlarını ve bu dikeydeki yaklaşımını daha detaylı görmek için cümlenin başındaki renkli kelimelere dokunmanız yeterli.

Deneyimsel tüm 360 derece video çekimi projelerimize buradan erişebilirsiniz.360 vr videolar kullanıcılara etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler sunar. deneyimin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 derece video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 derece video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 derece video üretimi sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 derece video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

360 derece videolar, fuar ve organizasyonlarda müşterilerinize ulaşmanın hazır onlar da oradayken ilgisini çekmenin en etkili yolu, fabrikanıza davet etmenize gerek yok örneğin. çünkü fabrikanız zaten 360 derece gözlüğünüzün içerisine 360 derece video çekimi ile tamamlanmış 360 derece fabrika tanıtım filmi ile deneyimlenmeye hazır. Hatta çoklu dil seçeneklerinde. Markanızın 360 derece VR tanıtım filmini ve vr yazılımlarımız ile stantlarınızda sergilemenize yardımcı oluyoruz.

drone 360 derece video çekimi ile fabrika, okul, otel hatta şehrinizi havadan izletmek ise farklılaşan bir deneyim yaşatır. 360 derece video çekim kameralarımız ve özel dronelarımız ile havadan çekiyor, müşterilerinize eşsiz deneyimler yaşatıyoruz.

nsocial'ın ekipman ve 360 derece video kameraları. sosyal araçlar vr video ekipmanları. nsocial'ın vr video ekibi. nsocial'ın 360 video ekibi.

360 video üretimi için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 pro 2, gopro fusion, gopro max, dslr 360 özel kameralar ve teçhizat, 360 derece video prodüksiyon rc araba (vr rc araba), 360 derece video uçağı, 360 derece video çekim kameraları, büyük ekipmanlarımızda 360 derece canlı yayın kameraları park. 5.2K 360 derece video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. kurum içi ekibimizde 8 vr ve cg veya 360 video yapımcısı ve post yapımcısı var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve proje yöneticilerini dahil edersek, ekip sayısı 12'ye çıkarılacak.

nsocial, en başından beri 360 derece vr video çekimi ile ödeşleşti - bu yüzden bugün tüm formlarını oluşturmada uzman olduğunu iddia edebiliriz. Yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, tek bir elden ele geçirmiş olursunuz.

uçtan uca bir tam hizmet ajansı olarak, 360 derece video çekim içeriği genellikle müşteri için eksiksiz bir çözümle sunarız - bu toplu kullanıcılar için indirilebilir bir uygulama, fuarlar ve etkinlikler için özelleştirilmiş bir vr player veya webVR olabilir.

360 derece video çekim ajansının bir özeti olarak nsocial, 360 derece video kavramları olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik üretim ajansıdır.

360 derece video prodüksiyon tekniklerini kullanarak hazırladığımız videolar sayesinde yenilikçi bir video deneyimi sağlıyoruz. Farklı bakış açıları sunan 360 derece vr videolarınız tekrar tekrar izlenecek. 360 derece video prodüksiyonumuzla izleyiciye en ince detayları izletme imkanı sunarız. 360 derece video çekimi devrimi sayesinde farklılaşan stratejik bir adım atabilirsiniz. Sanal Gerçeklik deneyiminin avantajları ile 360 derece video çekimi birleşerek, anlatmak istediğiniz her şeyi kusursuzca deneyimleyebilirsiniz.

sürükleyici bir 360 derece vr video, şirketinizin potansiyel müşterileri ya da mevcut müşterileri, beklentileri ve çalışanları ile etkileşimini değiştirebilir. etkinlikler, fuarlar veya kampanyalar için deneyimsel sanal gerçeklik yani vr deneyimleri yaratan bir sanal gerçeklik ajansı olarak yani vr ajansı olarak, izleyicilerinize etkileyici, unutulmaz deneyimler sunan, onları harekete geçmeye ve markanızla etkileşime geçiren 360 derece VR filmler üretmekteyiz.

fuarlar, tedarikçi, müşteri ve satış ziyaretleri için 360 derece vr fabrika filmi çekimi, insan kaynakları ve çalışan eğitimi ya da oryantasyonu için 360 derece VR kurumsal film çekimi, 360° vr etkinlik filmi çekimi, 360 derece vr tanıtım filmi çekimi, 360 derece vr drone film çekimi, 360 derece vr iş eğitim video çekimi, 360 derece VR isg ( iş güvenliği ) film çekimi vb. daha birçok alanda markalar ve organizasyonlar ile çalışıyoruz.

VR Firması. Sanal Gerçeklik Firması. VR Ajansı. VR Şirketi. Sanal Gerçeklik Şirketi.

Sanal Gerçeklik Ajansı yani VR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

Sanal Gerçeklik Ajansı’nın farklılığı, izlenebilir ve yaratıcı içerikler ile ortaya çıkar. Yani 360 derece video çekimi sonrasındaki post prodüksiyon aşaması, en az 360 derece video çekimi kadar önemli ve titizlikle ele alınmalıdır. Burada projenin veya markanın özelinde eklenecek olan bilgilendirici infografikler, sesli anlatımlar gibi ögeler hem algıyı hem de deneyimi daha da iyileştirir.

Sanal gerçeklik ajansı; deneyim ajansıdır. Markalar ya da kurumlar, yaşatmak istedikleri deneyimleri ajansa aktarır. Sanal Gerçeklik Ajansı ise “storytelling” yani “hikaye anlatımı” ilkesini benimseyerek 360 derece video çekimi, sanal tur ya da 360 derece modelleme ve 3D animasyon teknikleriyle, Sanal Gerçeklik Yazılımlarını bir arada kullanarak yaratıcı içerikler ve kullanıcı dostu VR yazılımları hazırlar. Eğer daha da interaktif bir deneyim talebi varsa, “Gamification” yani “Oyunlaştırma” yazılımları ile deneyim zirveye çıkartılabilir.

AR Firması. AR Şirketi. AR Ajansı. Artırılmış Gerçeklik Şirketi. Artırılmış Gerçeklik Firması.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Günümüzde markalar ya da kurumlar; Sanal Gerçeklik Ajansı ile çalışarak, hedef kitlelerine AR deneyimi ile ürün / hizmetlerini ulaştırıyor. Markalar doğal olarak AR Ajansı seçiminde farklılaşan deneyimler sunan ajansları tercih ediyor.

tarayıcı üzerinden çalışan ve bir artırılmış gerçeklik uygulaması gerektirmeyen webAR ile, ürün ve hizmetlerinizi kişilerin google aramalarında yaptığı sonuçlarda artırılmış gerçeklik ile görebilmelerine olanak sağlayan google artırılmış gerçeklik arama sonuçları yani googleAR, ar ajansı nsocial'ın en farklılaştığı ar hizmetleri.

hologram ajansı

Hologram ışığın parçalara ayrılarak tüm ışığın tek bir noktada oluşmasıdır. Hologram teknolojileri herhangi bir 3 boyutlu gözlük gerekmeksizin, videoları 3 boyutlu ve gerçeğine yakın, birebir olarak izleyebileceğiniz son teknoloji ürünü uygulamalardır.

Indoor & outdoor reklam mecraları,lansman, tanıtım, sunum, süreli etkinlikler,konferanslar, satış ofisleri ve mağazalar için 3D hologram gösterim imkanı verir.

xr ajansı

ar, vr, mr gibi kavramlar ile ortamları kapsayan bir gerçeklik ortamıdır ve diğer gerçekliklerin özelliklerini birleştirerek yeni ortamlar oluşturulmasını sağlar. Genişletilmiş gerçeklik, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik ve karma gerçekliği kapsayan bir terimdir. sanal gerçeklik yani vr yani virtual reality i ve artırılmış gerçeklik yani ar yani augmented reality i detaylıca anlattık. ama mr a kısaca değinecek olursak; mr mixed reality den adını alır. yani karma gerçeklik hem gerçek hem de sanal ortamların kavramlarını birleştirir ve fiziksel objelerin bir araya geldiği, etkileşime girdiği yeni bir dünya yaratır. mr; ar ve vr'dan kombine olarak yararlanır ve kullanıcıların gerçek dünyayı, sanal nesnelerle birlikte görmelerini sağlar. Microsoft HoloLens bu gerçekliğin en başarılı ürünlerindendir.

Genişletilmiş gerçeklik (XR), artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve karma gerçekliğin özelliklerini harmanlayan gerçeklik türüdür. Genişletilmiş gerçeklik, sanal ve gerçek ortamları birleştirir. Bu özelliği sayesinde insanlar ve makineler arasındaki teknolojik etkileşimlerin incelenmesini sağlar.

dijital dönüşüm ajansı

dijital dönüşüm, özetle müşteri deneyimi ile birlikte kaynakların optimizasyonu ve takibi anlamına gelir. Tabi ki yeni iletişim ve satış kanalları yaratmak ve bunları optimize etmek te dijital dönüşümün bir bileşenidir. hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu imkânlar çerçevesinde daha iyi hizmet vererek iş süreçlerini hızlandırmaktadır.

dijital dönüşüm, şirketin en tepe yönetiminden başlar ve kurum kültürü ile ilgilidir. şirketi yeniden değerlendirip yeni bir seviyeye getirmekle ilgilidir. Dünyayı değiştiren ekiplerden oluşan markaları. Büyük bir etkisi olması için çok fazla insana ihtiyacımız yok. Önemli olan, üretim kapasitesi, çalışan üretkenliğinin optimizasyonu, çalışan motivasyonu, yeni satış ve iletişim ve pazarlama kanallarının oluşturulması ile AI yani yapay zeka, sanal gerçeklik yani vr, artırılmış gerçeklik yani ar teknolojilerinin kullanılması ile birlikte e-ticaret ve sosyal medyanın da işin içine dahil edildiği entegre bir zincir şeklinde ilerler. Aslında, daha fazla insanın teslimatı tehlikeye atabilecek karmaşıklık ve bağımlılıklar yaratabildiği zaman daha fazla insanın daha iyi sonuçlar anlamına geldiğini düşünme alışkanlığımızı değiştirmemiz gerekir.

nsocial ilkeleri:

* yaratıcı olmak

* zenginleştirilmiş ve deneysel müşteri yolculuğu yaratmak

* içerik ve yazılımlarla farklılaşmak

* hikaye anlatımıyla etkilemek

* sıkı çalışmak

* sürekli öğrenmek ve gelişmek / geliştirmek

* hızlı yanıt ve çözüm odaklı

biz kimiz? ne yaparız? nasıl yaparız?

Dijital Dönüşüm, İnovasyon ve 360 derece Deneyim, Nsocial'ı en iyi anlatan kavramlar...Markalarımıza 360 derece deneyim yaşatırız. 360 derece video çekimi yani 360 derece video prodüksiyonu ve içerik üretimi dikeyine konumlandık. Kendimizi Yeni Nesil İnteraktif Dijital İletişim Ajansı, 360° video ajansı ve Sanal Gerçeklik Ajansı olarak konumluyoruz. Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları, webAR, Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) yada kısa adı ile AR teknolojilerimiz ile interaktif deneyimleri zirveye taşıyoruz. Yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial, içeriklerinizi teknolojimiz ile zenginleştirerek deneyim yaratırız, özgün içerik üreterek dijital iletişim konusunda uzmanlaşmış bir “yeni nesil tam hizmet kreatif dijital pazarlama ve interaktif reklam ajansı”dır. Kurulduğu 2012 yılından bu yana Türkiye’den ve dünyadan birçok marka için teknoloji odaklı, mecra bağımsız yaratıcı içerik, kurgu ve deneyim üreten Nsocial; stratejiye, hikaye anlatımına, içeriğin gücüne, eşsiz deneyime ve inovasyona inanır. 360 Derece Video çekimi, Sanal Gerçeklik yani Virtual Reality (VR), Artırılmış Gerçeklik yani Augmented Reality (AR) ve 3D Animasyon alanlarında Türkiye'de öncü ajans Nsocial, yaratıcı ve yenilikçi fikirleriyle online ile offline ı entegre ederken, interaktif deneyim yaşatan kampanyaları hayata geçirir, markanıza eşsiz ve zenginleştirilmiş bir müşteri deneyimi yaşattırır. ARcore, ARkit ve özel yazılımlar kullanarak geliştirdiğimiz webAR teknolojilerimiz ile her hangi bir uygulamaya gerek kalmadan, tarayıcı tabanlı Artırılmış Gerçeklik çözümleri sunarız. Ya da Google arama sonuçları Artırılmış Gerçeklik teknolojisi ile hedef kitletinizin fiziksel olarak bulunduğu ortamda canlanırken, sizler de web trafiğinizi geliştirirsiniz.

Nsocial; global ve zenginleştirilmiş deneysel deneyimler yaratan bir ajanstır. b2b ve b2g olarak çalışıyoruz. belediyeler, bakanlıklar, turizm kurulları gibi seçkin markalar ve kamu kurumlarıyla çalışıyoruz. birçok sektör dikeyinde uzmanlaştık ve yeterli knowhow a sahibiz. Pazarlama ve İletişim ve Halkla İlişkiler ve Dijital Dönüşüm ve İnsan Kaynakları ve İnteraktif Kurumsal Öğrenme ve Geliştirme departmanları hedefli olarak çalışıyoruz. sürükleyici yolculuğumuz 2012 yılında İstanbul'da başladı ve şimdi 4 kıtaya yayıldı. Sihirli yeteneklere sahip 18 kişilik ekibimizle yaratıcılık, dijital dönüşüm, teknoloji ve hikaye anlatma gücüne inanıyoruz. pazarlama, iletişim, insan kaynakları ve öğrenme departmanlarına odaklanıyoruz. nsocial, sanal gerçeklik yani vr, artırılmış gerçeklik yani ar, 360 derece video prodüksiyonu teknolojilerini kullanarak, pazarlama projelerinizde oyunlaştırma ve kurumsal öğrenme ve geliştirme için çalışanlar için iş eğitimlerini kullanır. webAR olarak adlandırılan, her hangi bir ar uygulamasına gerek kalmadan tarayıcı tabanlı çalışan artırılmış gerçeklik ve google artırılmış gerçeklik arama sonuçları bizi farklılaştırıyor.

özetle vr ajansı nsocial aynı zamanda ar ajansı nsocial; sanal gerçeklik projeleri yani vr projeleri, artırılmış gerçeklik projeleri yani ar projeleri, 360 derece video çekimleri yani vr video çekimleri yapar.360 derece video çekimi ajansı nsocial zenginleştirilmiş deneyimler yaşatır.

2012 yılında markalarımıza unutulmaz deneyimler yaratmak için kurulduk. ar (artırılmış gerçeklik) ve sanal gerçeklik (vr) teknolojilerimizi maksimum verimlilikle kullanarak çevrimiçi, çevrimdışı, dijital ve phygital adı verilen fizikselle bütünleşmeyi seviyoruz. sihirbaz ekibimiz, hikaye anlatım üzerine benzersiz içerikler oluşturmayı seviyor ve vr ve ar yazılım geliştirme teknolojilerini entegre ederek, “ dijital dönüşüm ajansı "," deneyim pazarlama pazarlama ajansı "ve" interaktif ajans" olmanın tadını en üst düzeye çıkarıyoruz. inovasyon, yaratıcılık ve sanat damarlarımızda ve bizim için asla durmuyor.

360 derece video prodüksiyonu, sanal gerçeklik (vr), google artırılmış gerçeklik arama sonuçları (google ar), webAR (browser base augmented reality), 3D animasyonlar, vr / ar uygulama yazılım geliştirme development, çoklu platform yazılım geliştirme ve dijital dönüşüm bizi tamamiyle farklılaştıran noktalarımız.

mutlu marka

proje

sihirbaz ekip

ofis

ekip

vr & ar & 3d sihirbazları.

efe aksoy

efe aksoy

captain & head of innovation
Anthony Durawski

anthony durawski

cto & head of technology and software
Emir Eldemir

emir eldemir

wizard vr & ar & 360° video & gamification
Can Karpat

can karpat

magician vr & ar & 360° video & gamification
Mert Basaran

mert basaran

magician vr & ar & 360° video & gamification
Kadir Deniz

kadir deniz

wizard 3d modelling artist
İrem Karaoğlu

irem karaoğlu

magician 3d modelling artist
Alican Sebit

alican sebit

mechanical engineer
Mantas Stankevicius

mantas stankevicius

vr / ar software development architecht
Görkem Çakır

görkem çakır

360 video producer
Şükrü Sürücüsoy

şükrü sürücüsoy

video producer & motion effect artist
Emre Topdemir

emre topdemir

photography artist
Diana Demereckaite

diana demereckaite

business development director
Burak Gürkan

burak gürkan

market & business development director
Lewis Norrison

lewis norrison

business development manager
Uğur Erten

uğur erten

mr.money
pixel

pixel

cat
paris

paris

smoosh ball
Efe Aksoy
Anthony Durawski
Emir Eldemir
Can Karpat
Mert Basaran
Kadir Deniz
İrem Karaoğlu
Alican Sebit
Mantas Stankevicius
Görkem Çakır
Şükrü Sürücüsoy
Emre Topdemir
Diana Demereckaite
Burak Gürkan
Lewis Norrison
Uğur Erten
Pixel
Paris

referanslar

övgü dolu sözleriniz için teşekkürler. ❤ U.

akvile 360 video production company
"Yaratıcı senaryo, mükemmel akış, muhteşem 360 derece video çekimi ve uygulama! Žalgiris Kaunas VR Deneyimi ortağımız Nsocial ile yeni projeler için heyecan duyuyoruz."
Žalgiris Kaunas / Akvilė Dagilytė
une 360 video production agency
"Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena'nın 360° deneyimleri için vr şirketi nsocial ile Litvanya'dan tüm dünyaya inanılmaz yolculuk!"
Žalgiris Kaunas / Une Marija Jurkstaite
domenika augmented reality ar testimonial
"Muhteşem ve Tamamen Çılgın Takım! ar şirketi Nsocial'nin yenilikçi fikirleri ve yaratıcı ekibi ile Polonya'da ilk Artırılmış Gerçeklik projesini gerçekleştirmekten mutluluk duyduk!"
Galeria Kazimierz / Dominika Musialik