Loading

360 video çekim ajansı nsocial. vr video şirketi nsocial.

360 derece video nedir? vr video çekimi içeriği nedir?

360 derece video çekimi nedir? VR video çekimi içeriği aslında 360 derece video çekimidir. 360 derece video çekimi nedir derseniz detaylıca yazdık, okuyabilirsiniz. Fakat kısa bir özet ise burada. Malzeme Deneyimleri, Ürün Deneyimleri, Öğretim Deneyimleri, Ticari Fırsatlar, Ürün Promosyonları ve Lansmanları, Perakende Deneyimleri, Etkinlik Deneyimleri, Pazar Araştırması ... Sanal gerçeklik, yeni bir trend, markaların pazarlama stratejilerine yeni bir soluk getiriyor. 360 derece videolar, VR, Sanal Gerçeklik teknolojisinin vazgeçilmez bileşenidir. sanal gerçeklik gözlüklerinizin 360 derece video çekimi veya VR video çekimi, 360 vr video çekimi veya 360 video içeriği olmadan hiçbir anlamı yoktur.

fabrika 360 derece video çekimi.

Sanal Tur'dan farklı olan Fabrika 360 derece video çekimi ve fabrika 360 derece tanıtım filmi ile yurtdışında ya da şehirdışında olan tedarikçilerinizi, müşterilerinizi bulundukları yerden fabrikanızda, üretim tesislerinizde ve mağazalarınızda ağırlayabilirsiniz. fabrika 360 derece video çekimi ile seyahat planı, seyahat masrafları gibi maliyetlere katlanmadan, tedarikçi ve müşterilerinizi fabrikanızda gezdirebilirsiniz. fabrika 360 derece video, fuar ve etkinliler ile müşteri ziyaretlerinizde de kullanılır.

yenilikçi çevre teknolojileri firması INEVA icin 5 dilde fabrika 360 derece video çekimini yaptığımız tesis, yurt içi ve yurt dışı saha ziyaretleri ile birlikte fuarlarda kullanılıyor.Fabrika 360 derece video çekimi hakkında yazdığımız detaylı yazılarımızı okuyabilirsiniz ama biz burada kısaca değinmek istedik. Hem Sanal gerçeklik gözlükleri ile hem de sanal gerçeklik gözlükleri olmadan izlenebilen 360 derece videolar, izleyen kişiye “Sanki Oradaymış” hissiyatını yaşatan, uzaktaki iş paydaşlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize fabrikanızı en kolay yoldan gezdirmek için 360 derece fabrika tanıtım videosu ve üretim tesisi sanal gezintisi tercih edebilirsiniz. Böylece hem zaman ve mekan tasarrufu sağlamış olursunuz hem de bu yeni teknolojinin müşteri üzerinde yaratacağı olumlu etki ile satış ve pazarlama sürecinize değer katmış olursunuz.

Böylece kurumsal yapınızı, fabrikanızı, üretim tesisinizi, üretim bandınızı, deponunuzu, sevkiyat sürecinizi iş yapış şeklilerini göstermek amacıyla 360 derece tanıtım filmleri ve vr video çekimi ile hazırlayarak yurtdışındaki potansiyel iş ortaklarına yönelik pazarlama araçları üretmeye çalışıyorlar.

Bu sebeplerin toplamını düşündüğünüzde, müşteri ve tüm iş paydaşlarınızı dijital olarak fabrikanıza davet etmek, en gerçekçi tecrübeyi yaşatmak isteyen firmalar fabrika 360 derece video çekimi ve 360 Derece VR tanıtım filmleri ile interaktif çözümü buldular. VR tanıtım filmleri sayesinde fabrikanızı – tesisinizi en ince ayrıntısına kadar hiçbir açısını saklamadan tüm gerçekliği ile müşterinize gezdirebiliyorsunuz.

Bugün Müşteri Deneyimi ve Deneyim Pazarlama Çağı! Artık markalar, kurumlar veya bireyler; ürün veya hizmetinizi farklı ve yenilikçi bir yöntemle "Ürününüzü veya Hizmetinizi Denemek" gibi hissettirebilecek projelere odaklanmalıdır. Küresel markalar, Devlet Kurumları, Sanatçılar için birçok 360 derece video çekimi ve vr video prodüksiyonu gerçekleştirdik.

VR360 VIDEO'ya etkileyici, deneysel ve zenginleştirilmiş deneyimler kullanıcısı, izleyicilerin aslında eylemin bir parçası olmasını sağlamak için inanılmaz bir seçenektir.

* 360 derece video çekimi deneysel ve ilgi çekicidir: WOW her zaman ilk kez gelen bir kullanıcıdan alınır. Deneyim, daha önce gördükleri (ve hissettikleri) hiçbir şey gibi değil ve şov bittikten çok sonra hayranlık dalgalarını paylaşacaklarından emin olabilirsiniz.

* 360 derece video çekimi hikaye anlatımı ve karar almanın en iyi yolunu içerir: VR360 resmi o zaman bin resme değer. Mesajınız ne olursa olsun - kullanıcının sahnede HER ŞEYİ görmesini sağlayarak gizli alanları oradan kaldırırsınız.

* 360 derece video çekimi daha ucuzdur ve zaman kazandırır: Bir şirketi, fabrikayı, showroom'u veya tedarikçiyi ziyaret etmek için seyahat planları düzenlemeyin. Vr video içeriği olarak 360 derece video üretimi sayesinde, onlara bir vr gözlüğü verin veya şirketinizi veya fabrikanızı 360 derece keşfetmeleri için bir bağlantı gönderin.

* 360 derece video sosyal medya pazarlaması için kullanışlıdır: YouTube, Vimeo ve Facebook. Orada mobil cihazlar da varsayılan bir özellik olarak zaten destekliyor - bu yüzden zaten HERHANGİ BİR kullanıcının parmaklarının ucunda. markanızı sosyalleştirilmiş ve keşfedilebilir hale getirir.

360 derece video tanıtım filmi çekimi destinasyon pazarlaması

destinasyon pazarlama belirli bir yer için turizm reklamıdır. destinasyon pazarlama, ziyaretçi sayısını artırmak amacıyla bir destinasyonu (şehir, bölge, ülke) tanıtan bir pazarlama türüdür. Ürünlerin dağıtım kanalları aracılığıyla müşterilere teslim edildiği ürün pazarlamasından farklı olarak, hedef pazarlamasında tüketiciler hedeflere seyahat etmektedir. 360 derece video, etkili hedef pazarlama kampanyası için mükemmel bir deneysel bileşendir.

360 video ve vr destinasyon pazarlama ve turizm işletmelerini bir pazarlama stratejisi olarak açıkça artırabilir.

seyahat endüstrisi meşhur eldiveni sanal gerçekliktir çünkü marka sahiplerinin hizmetlerini potansiyel müşterilere gözlerinin hemen önünde sunmalarını sağlar. 360 video pazarlama ve vr pazarlama, kullanıcıların doğrudan hedefe bağlanarak sürükleyici bir deneyime sahip olmalarını sağlayarak şehirlere ve ülkelere değerli avantajlar sağlar. Bu sürükleyici deneyim, şehrin üzerinde bir balonda uçmaktan, 360 video eski bir şehir turuna çıkmaya veya şehir veya ülkeyi tarih, doğa, kültür vb. Kavramlara bölmeye kadar her şey olabilir. sanal gerçeklik videosu ile keyifli bir deneyim.

360 video pazarlamanın temel bileşenleri: ilham, katılım, etki - dünyanın önde gelen şehirlerinin 360 video ile inanılmaz vr pazarlama deneyimleri yaratmasının nedenlerinden sadece birkaçı.

seyahat ve turizm endüstrisi, müşteri deneyimini geliştirmek ve katılımları en üst düzeye çıkarmak için bu aracı kullanmaya başladı.

nsocial 360 video çekimi ajansı. vr video ajansı. 360 video şirketi.

360 derece video çekimi ve VR Video prodüksiyonu olarak markalarımız için ne yaptık? çalışmalarımızı izleyin!

Sürükleyici videolar veya küresel videolar olarak da bilinen 360 derece videolar 360 VR video olarakta bilinir, her yöndeki bir görüntünün çoklu lensler ile 360 derece çekim yapan kameralar ile aynı anda kaydedildiği, çok yönlü bir kamera veya bir kamera koleksiyonu kullanılarak çekilen video kayıtlarıdır. Normal düz ekranda 360 derece oynatma sırasında, izleyici panorama gibi izleme yönünü kontrol eder. Bir mekanı, bir olayı her açıdan yani 360 derece görebilmek kişiler için oldukça etkileyici bir deneyim. 360 derece video nedir? 360 derece video Nasıl çekilir? 360 VR video ile aynı mıdır, farkları varsa nelerdir? Bu soruların cevabını yazımızda.

360 derece çekim yapan kamera ile yapılan 360 derece video çekimi sayesinde “tümyönlü” izleme açısıyla aynı anda bütün açılar 360 derece olarak kaydedilir. 360 derece video çekimi yaptığınız 360 derece çekim yapan kamerayı dilediğiniz yere çevirmeniz fark etmez, sanki oradaymış gibi hissedersiniz. 360 derece video çekimi her zaman alışılmış flat video dediğimiz TV ya da sosyal medya platformlarında izlediğimiz videolardan çok farklıdır. Flat video olarak adlandırdığımız bu videoların çekiminde yani normal videoda tek seferde tek açıyı çekersiniz. 360 derece video çekimi ise küresel video olarak da bilinir. 360 derece video nasıl izlenir? Youtube 360 derece video izlemeye en büyük desteği veriyor. 360 VR video çekiminizi Youtube'a yükledikten sonra, embed dediğimiz yerleştirme ile 360 derece video çekiminizi ve 360 derece tanıtım videonuzu web sitenizde de yayınlayabilirsiniz. Böylece sanal gerçeklik gözlüklerine sahip olmadan da hem bilgisayarınızın ekranından hem de akıllı telefonunuzun ekranından 360 derece video çekimlerini izleyebilir, 360 VR video deneyimi yaşayabilirsiniz. Eğer sanal gerçeklik gözlüğünüz varsa, sanal gerçeklik gözlüğünden de 360 derece video çekimi ve 360 VR Video izleyebilirsiniz ve deneyimi zirveye çekebilirsiniz. 360 derece video izlemek için tek kaynak tabi ki Youtube değil. Facebook 360 videoları da Facebook üzerinden izleyebilirisiniz. Son zamanlarda Facebook 360 video üzerinde en çok izlenen videolar arasında Lunapark 360 video, havuz 360, sanal gerçeklik videoları tren, 360 derece video - korku, 360 derece video dinazor, 360 derece video - korku treni gibi popüler videolar var diyebiliriz. 360 derece videoyu oynatma sırasında izleyici, bir panorama veya bir çeşit sanal gerçeklik gibi, 360 derece video içerisinde izleyeceği yönü kontrol edebilir. Youtube 360 derece video indir demeye çalışmayın :] Çünkü 360 derece video indirdiğiniz zaman 99% olasılıkla ekranı ya ortadan yatay yada dikine bölünmüş olarak izleyeceksiniz. 360 derece video çekimi nasıl yapılır sorunuzu cevaplayalım.

Uçtan uca tam hizmet veren VR Ajansı ve 360 derece video çekim ajansı Nsocial, aslında 360 derece video çekimi firması yani 360 derece çekim yapan firmaların öncülerindendir. Sanal Gerçeklik şirketi Nsocial ve 360 derece video çekim şirketi Nsocial ile yaratıcı deneyimin zirvesine çıkarsınız.

360 derece video taraftar etkileşimi ve taraftar deneyimi. Sporda 360 derece video çekimi

Litvanya ve Avrupa'nın en önemli basketbol kulübü Žalgiris Kaunas için 360 derece video içerik dizisi oluşturduk. Bu dizide Taraftar Deneyimi, VIP Deneyimi ve Sahne Arkası Sihirli Alanlar yaşadık ve bunları hem sosyal medyada hem de VR fuarlarında ve etkinliklerinde deneyimledik. Bu içerikle Žalgiris Kaunas, farklı ülkelere, dikey olarak hazırlanmış içeriğe sahip farklı hedef gruplara terfi etti. Böylece, Kaunas'a gitmeden şampiyon takımı ve basketbol salonu bulundukları yerden 360 derece deneyimlendi. Žalgirio Arena'yı tanıttık, pazarlama faaliyetlerini kombine satışlarını artırmak için etkileşimli bir şekilde gerçekleştirdik, insanlar hem ön sıradan hem de üst tribünden maç günü deneyimi ve soyunma odası, eğitim salonu gibi büyülü alanları deneyimlediler. oyuncular ve takım girme hakkına sahipti.sonuç? Videolarımızla Žalgiris Kaunas ve Žalgirio Arena hem fuarlarda hem de etkinliklerde ve YouTube'da Facebook sosyal medya platformlarında ve Web sitesinde toplam 4.831.633 kişiye ulaştı. Farklı pazarlardan bir araya gelen bireysel taraftar sayısı 43% artarken, VIP Lounge'un yıllık doluluk oranı 68%'den 96%'ya ulaştı. Tabii ki, taraftarların gözünde edinilen yenilikçi görüntü ekstra itibar getirdi.VR partneri olduğumuz Dünya Freestyle Futbol Federasyonu'nun 2017 Dünya Kupası Final Süper Ball 2017'nin 360 derece video çekimini ve post prodüksiyonunu Prag'da gerçekleştirdik.

360 derece video çekimi test sürüşü. otomobil 360 derece video çekimi

ilk 360 derece video çekim tekniği ile otomobil test sürüşü Range Rover Evoque'un dizel modelinin lansman kampanyasına imza attık. Böylece, bir araba satın almayı düşünen ancak zamanında satıcıda bulamayan veya karar verme aşamasında flat video yerine 360 derece video çekimi ile aracın tüm açılarını görmek isteyen izleyicilere hitap ettik.

sanal showroom. 360 video üretimi ve sanal tur entegrasyonu. vr showroom

Subaru Türkiye ile Sanal Showroom 7/24 açık sanal showroom projemizi hayata geçirdik ve 360 derece bayi deneyimini bir dokunuşla ziyaret edebileceğiniz her yerde yaşadık. webVR tekniği ile hayata geçirdiğimiz Subaru Sanal Showroom projemizle; araçları telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve VR gözlüklerinizden istediğiniz yerden 360 derece deneyimleyebilir ve yapılandırabilirsiniz.

Lütfen 7/24 açık Subaru sanal showroom vr showroom deneyimi yaşamak için tıklayın.

360 derece kampüs turu video. 360 derece üniversite video

Kadir Has Üniversitesi ile 360 derece video çekimi projemiz ile KHAS'taki Bir Gün projemizle bir gün öğrencinin gözünden anlattık!

gayrimenkul pazarlaması 360 derece video çekimi

Gayrimenkul pazarlamasında Özbekistan'ın ilk VR videosu. proje, 3d modelleme, 360 video üretimi ve gayrimenkul pazarlamasının mükemmel birleşimidir. Taşkent UZbuilt 2019 fuarı için hazırlanan proje, Rusça ve İngilizce dilleri ve çevrimdışı vr oynatıcısı ile desteklenmektedir. Dreamcity Development, Özbekistan'ın önde gelen gayrimenkul ve inşaat şirketidir ve ülkede birçok proje geliştirmektedir. Projenin 3d modellerini neden 360 video ile birleştirdik? Çünkü proje gerçek anlamda tamamlanmadı. bu yüzden tasarımlardan özelliklerin CGI renderını üretme yeteneğine sahip olduğumuz açıktır. Bilgisayar tarafından oluşturulan iç mekanlar foto-gerçekçi ve henüz tamamlanmamış reklam özelliklerinin mükemmel bir yolunu sunuyor. gayrimenkul pazarlamasına dair webVR ve vr gözlükler ile tasarlanan sanal tur sanal gerçeklik deneyimi için detayli bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, talep toplama ve gayrimenkul fuarları ve satış ofislerinde henüz tamamlanmamış projeler için örnek dairelerin 3d modellemesi yani 3d vr renderi ve örnek daire 360 derece video çekimi de gayrimenkulde 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik kullanımına ideal örnektir..Nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, lütfen projenin vitrin videosunu kontrol edin!VR video prodüksiyonu, bir mülkün çevrimiçi reklamını yapmak için mükemmel bir yol sağlar.Gözleyiciler telefonlarında veya bilgisayarlarında sanal bir tur yapabilirler. Normal bir tur gibi her odayı ayrıntılı olarak keşfetmek için zaman ayırabilirler.

ikinci bir örnek olarak, 360 derece video çekimi ve 360 derece video prodüksiyonumuzu gayrimenkul ve inşaat sektöründe Makro İnşaat için devrim niteliğindeki VR yazılımımızla birleştirdik ve Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan'da inanılmaz bir müşteri deneyimimiz oldu!

Makro İnşaat'ın Park Mavera projesinde Satış Operasyonu süreçlerini Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile etkileşimli hale getirdik. Proje; Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Bahreyn, Suudi Arabistan gibi Körfez ülkelerinde pazarlanacaktı. Modeller; maliyeti, kırılganlığı, lojistiği ve deneyimi ile etkili bir pazarlama materyali olmaktan çok uzaktı. Sanal Gerçeklik Teknolojisini İnşaat Sektöründe etkili pazarlama ile yenilikçi, etkileşimli ve etkili bir pazarlama yöntemi olarak uygulamak istedik. VR yazılımımızla önce potansiyel alıcıları ilgilendikleri daire türünü seçtik. Yazılımımız internet bağlantısı gerektirmeyen, içeriği telefonun kendisinden alan, oyunlaştırma ve kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşıyan bir yazılımdır. İnternet bağlantısı gerektirmediğinden, 8K çözünürlüklü içeriklerimiz piksel kaybı olmadan izlenir. Daha sonra, 360 derece video, 360 derece fotoğraf ve 360 ​​derece sanal tur teknolojilerini entegre ederek, oluşturduğumuz içeriği yazılımımıza entegre ederek izlemek istediğiniz oda ve tesisi seçmenize olanak sağladık. Proje sonuçlarına göre, Körfez ülkelerinin satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisi ile gerçekleştirilen 149 sözleşme hem bizi hem de Makro İnşaat'ı mutlu etmek için yeterliydi. Tabii ki, büyük yatırımlar gerektiren bu konut ve gayrimenkul projelerinde, 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik (VR) ile satın almadan önce alıcıya yatırılacak olan gayrimenkulün gerçekleşmesi, satış sürecinin tamamlanmasında en büyük etkiye sahipti.

özel vr yazılımını ve projeyi deneyimlemek için bir kahvede bir araya gelelim.

nsocial'ın ekipman ve 360 derece video çekim yapan kameraları. sosyal araçlar vr video ekipmanları. nsocial'ın vr video ekibi. nsocial'ın 360 video ekibi.

360 video üretimi için sektördeki en büyük 360 video kamera ve ekipman parkından birine sahibiz. Insta 360 pro 2, gopro fusion, gopro max, dslr 360 özel kameralar ve teçhizat, 360 derece video prodüksiyon rc araba (vr rc araba), 360 derece video uçağı, 360 derece video çekim kameraları, büyük ekipmanlarımızda 360 derece canlı yayın kameraları park. 5.2K 360 derece video çekimi yüksek kaliteli ekipman gerektirdiğinden, geniş ekipman parkımıza ve yatırımlarımıza sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. kurum içi ekibimizde 8 vr ve cg veya 360 video yapımcısı ve post yapımcısı var. Reklam ve sanat yönetmenlerini ve proje yöneticilerini dahil edersek, ekip sayısı 12'ye çıkarılacak.

nsocial, en başından beri VR360'a daldı - bu yüzden bugün tüm formlarını oluşturmada uzman olduğunu iddia edebiliriz. Yaratıcı yaklaşım ve yönetmenlikten post prodüksiyonun son dokunuşlarına kadar, tek bir elden ele geçirmiş olursunuz.

uçtan uca bir tam hizmet ajansı olarak, 360 derece video çekim içeriği genellikle müşteri için eksiksiz bir çözümle sunarız - bu toplu kullanıcılar için indirilebilir bir uygulama, fuarlar ve etkinlikler için özelleştirilmiş bir vr player veya webVR olabilir.

360 derece video çekim ajansının bir özeti olarak nsocial, 360 derece video kavramları olarak taleplerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir vr içerik üretim ajansıdır.

diğer 360 derece video çekim prodüksiyonlarımızı deneyimlemek için lütfen oynatma listesini izleyin.

360 derece video prodüksiyon veya VR video çekimi nasıl üretilir?

Sadece en iyiler en iyilerle çalışır. Hassasiyet 360 çekimin çok önemli bir yönüdür. Mümkün olan en yumuşak videoyu oluşturabilmemiz için herhangi bir hareketin azaltılması önemlidir. Farklı sektörlerden geniş bir müşteri yelpazesi ile çalışıyoruz. İki projenin aynı olmadığını anlıyoruz ve her birine yeni bir tuvalle yaklaşıyoruz. Global VR prodüksiyon şirketleri arasında 15 yıllık bilgi ve beceriye sahibiz. Litvanya, Çekya, Türkiye, Japonya, Suudi Arabistan, Katar, Özbekistan'da müşterilerimiz var. Her türlü müşteri ve kullanım için videolar hazırladık. Konseptten teslimata kadar VR üretim sürecinin her aşamasıyla ilgileniyoruz. 360 video ve mekansal ses kombinasyonu çok gerçekçi bir deneyim yaratmaya yardımcı oluyor. Çok yönlü kameralar olarak bilinen birden fazla lensli özel kameralara sahip özel kameralarımız, dronlarımız ve rc arabalarımız var. Yüksek kaliteli profesyonel VR videoları üretmek için özel kameralar ve en son lisanslı yazılımı kullanıyoruz.

Nsocial 360 Derece Video prodüksiyon süreci nasıl devam ediyor?

Adım 1: İnceleme ve Keşfetme: Oyun alanımızı keşfedelim!

Adım 2: Yaratıcı senaryo ve planlama: Komut dosyaları ve planlama ile 360 ​​video mükemmel akışı gösterir.

Adım 3: 360 derece video çekimi veya 360 derece video prodüksiyonu. 360 derece video prodüksiyonumuzu, 16K çözünürlüğe kadar minimum 5.2K çözünürlüğe ve tüm çekim işlemleri için gereken personele sahip tüm ekipmanlarla tamamlıyoruz. WebVR, VR kulaklık ve sosyal medya gönderileriyle tamamen uyumlu 360 video prodüksiyon ve vr videolarını tamamlama. En iyi 360 video prodüksiyonundan birini üreten son derece deneyimli bir ekibimiz var. Sürükleyici bir deneyim yaratmayı seviyoruz.

Adım 4: Yaratıcı post prodüksiyon: İşte sihir gerçekleşiyor! İzleyiciyi videonun kalbine yerleştirip konumlandırarak gerçekçi ve akılda kalıcı bir deneyim yaşatıyoruz. Kesintisiz bir video oluşturmak için Infographics, bindirmeler, 3d animasyonlar, 2d metinler, telif hakkıyla korunan müzik görüntüleri, seslendirmeler ve çok daha fazla sihirli ekleme eklemek dikkatlice ve kesin bir şekilde birleştirilmelidir.

Hanımlar. beyler. 360 video içerik prodüksiyonumuzu vr içerik prodüksiyon öyküsü olarak okuduğunuz için teşekkür ederiz. 360 video projeniz varsa veya projeleriniz için bir 360 video çekim ajansı veya 360 video şirketi arıyorsanız, 360 video ajansına nsocial'a e-posta gönderin.