Loading

okul 360 derece video çekimi. kampüs 360 derece video çekimi.

kampüs 360 derece video çekimi. okul sanal tur. üniversite 360 derece video çekimi.

Birçok marka ile birçok başarılı 360 derece video çekimi ve sanal gerçeklik yani vr projesi hayata geçirmiş sanal gerçeklik ajansı Nsocial, Kadir Has Üniversitesi ile bir projede bir araya geldi.

Bu yıl Kadir Has Üniversitesi, 360 derece tanıtım videosu ile yeni öğrencilere kapılarını açıyor. “KHas'ta Bir Gün” projesi ile okulda bir KHas öğrencisi tarafından geçirilen bir günü aktararak KHaslı olmayı anlatıyor. Proje, tercih döneminde KHas'ı merak eden öğrencilere 360 ​​derecelik bir bakış açısı sağlamayı ve KHas kampüsünde 360 derece video çekimi ile geçirilen bir günü deneyimlemeyi hedefliyor.

Bir hikaye anlatımının mükemmel entegrasyonu ve 360 ​​derece videonun üniversitede vr projesi olarak nasıl kullanıldığına iyi bir örnek. 360 derece video çekimi ve vr içeriği tamamen hikaye anlatımına dayalıdır. bir üniversite öğrencisi başka bir şehirden geliyor, üniversitesini ve kampüsün avantajlarını anlatıyor. öğrenci içeriği gözüyle, üniversite ve özellikleri kendi öğrencileri tarafından 360 derece video olarak açıklanmaktadır.

'KHas'ta Bir Gün' projemizde, Kadir Has Üniversitesi öğrencileri tarafından okulda geçirilen bir günü aktararak tekrar Khas öğrencisi olmayı anlatıyoruz.

okul 360 derece video çekimi

360 derece okul tanıtım filmi çekimi hakkında detaylı bilgi verebiliyoruz. Okullara yönelik kurumsal 360 derece tanıtım filmi çekimi hakkında profesyonel çözümler sunuyoruz. 360 derece tanıtım filmi ile okulunuzu daha iyi gezmelerine yardımcı olabilirsiniz. Covid19 dönemiyle ilgili değerli öğrencilerinizin okula gidememesi, velilerin okullarla ilgili korkularının oluşmasına engel olmak adına önerimiz 360 Derece Tanıtım Filmi Çekimi en etkili çözüm.

360 derece Sanal Tur bir mekanın internet üzerinden en etkili şekilde tanıtım yöntemidir. İzleyiciler bilgisayarlarından, tabletlerinden veya mobil telefonlarından 360 derece bakış açısıyla mekanların içini gezebilir, istediği bölümü tıklayarak mekanı görebilir ve fikir sahibi olabilirler. 360 derece Sanal Turun en büyük özelliklerinden biri izleyicilerin birimleri bağımsız olarak gezebilmesidir. Video tanıtımlarında izleyici videoyu başından sonuna kadar izlemesi gerekir. Sanal tur da ise görselin içine müdahele edebilir, hangi birimi görmek isterse oraya tıklayarak mekanın içine girebilir, bilgisayarda mouse(fare) yardımıyla, tablet ve mobil telefonlarında parmaklarını sağa sola kaydırarak birimin içini 360 derece olarak görebilirler.okullar ve üniversiteler 360 derece video çekimi ile kampüs sanal turunu nasıl kullanıyor? vr üniversite 360 derece video tanıtım filmi

Bir öğrencinin, ister şehir genelinde, ister ülke genelinde veya dünyanın diğer tarafında olsun, bir okula veya üniversiteye başvurmadan veya kaydolmadan önce kampüslerin nasıl göründüğünü 360 derece deneyimleme şansını hak ettiğine inanıyoruz.

360 derece video çekimi ile öğrenciler ve kurumlar için sanal kampüs tur hizmeti: öğrenciler üniversite kampüsünü sanal tur ile 360 derece sanki oradaymış gibi ziyaret edebilirler.

Özel okullar ve üniversiteler en iyi öğrenciler için birbirleriyle yarışırlar, bu nedenle birçok eğitim kurumunun kampüsü, sınıfları ve diğer tesisleri 360 derece sergilemek için sanal tur kullanması şaşırtıcı değil. Ebeveynler ve öğrenciler herhangi bir okulu veya üniversiteyi kolayca sanal gerçeklik teknolojisi ile 360 derece ziyaret edebilirken, bu kişiler genellikle kampüsleri şahsen ziyaret etmek yerine çevrimiçi olarak okulları veya üniversiteleri değerlendirmeyi tercih ederek, zaman kazanabilirler. sanal turlar, eğitim kurumları için potansiyel öğrencilere ulaşmak için mükemmel bir araçtır. Elbette, içerik olarak 360 derece video prodüksiyonu olmazsa olmazdır.

eğitimde sanal gerçeklik. eğitimde vr.

Sanal gerçekliğin öğrencilerin öğrendikleri konuları birinci elden pratikte görebilmeleri okullar için de oldukça önemli. Birçok öğrenci uygulayarak daha iyi öğrenir ve sanal gerçeklik onlara klasik eğitim programlarının veremeyeceği pratikliği kazanma fırsatını verir. Uygulamalı eğitim, farklı endüstrilerde mesleğe yönelik olmak üzere oldukça önemli bir hale gelirken belki de ileride lise seviyesindeki öğrenciler için de yaygınlaşacaktır ve bu yaygınlaşmada sanal gerçekliğin önemli bir rol oynayabileceğini söyleyebiliriz. Sonuç olarak uygulamalı eğitim sadece bir işi nasıl yapacağınızı öğrenmekten çok daha fazlası demek. eğitimde sanal gerçeklik ve 360 derece video yani eğitimde vr kullanımı için ilgili yazımıza erişiebilirsiniz.

sanal gerçeklik ajansı nsocial. vr şirketi nsocial ne yapıyor? vr ajansı nsocial ne yapar?

Sanal Gerçeklik, kısacası, VR Özetle Deneyim Pazarlamasıdır. sanal gerçeklik ajansı nsocial veya vr ajansı nsocial, markaların ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerine veya potansiyel müşterilerine deneyimler yaşatan sanal gerçeklik çözümleri ve sanal gerçeklik yazılımları geliştirir. Geliştirdiği Sanal Gerçeklik çözümleri, sanal gerçeklik uygulamaları ve sanal gerçeklik yazılımları ürettiği yaratıcı içerikler olan 360 derece video çekimi ve 3d oyunlaştırma ile zenginleştirerek tamamlar. İşte bu yüzden uçtan uca sanal gerçeklik firmasi nsocial'dır.

2012 doğumlu Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir Sanal Gerçeklik Ajansıdır. Sanal Gerçeklik Ajansı ve 360 ​​derece video çekimi ajansı olarak, sanal gerçeklik çözümleri ve vr yazılımları geliştiriyoruz. Üretimde sanal gerçeklik ile başlayarak, İnşaat & Gayrimenkul Emlak, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama, Perakende, Lojistik, Enerji gibi bir çok sektörde global markalara hizmet veriyoruz.

Örneğin, Özbekistan'da faaliyet gösteren ülkenin en büyük inşaat ve emlak şirketi olan DreamCity Development, 360 derece 3D Modelleme, 360 derece 3D Animasyon, VR Oyunlaştırma, Sanal Gerçeklik Oyunlaştırma, 360 derece video çekim içerik üretimi ve yazılım teknolojilerini birleştirerek tamamladığımız projesinde. Satış operasyonlarında Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanarak, yatırım yapmak istedikleri gayrimenkulleri fuarlarda, satış ofislerinde, yabancı pazarlama faaliyetlerinde, web sitelerinde, sosyal medya pazarlamasında, dijital pazarlama faaliyetlerinde deneyimleyebilir ve satabilir halde aktif olarak kullanıyorlar.

Teknik olarak, sanal gerçeklik terimi 360 derece video çekimi yani vr video çekimi ve 3D modelleme ile desteklenen bir Müşteri Deneyimi'dir."Sanal Gerçeklik Nedir?" "Hissedilen teknoloji" sorusuna cevap veriyoruz.

Tabii ki, oyunlaştırma ve Sanal Gerçeklik İş Eğitim Simülasyonundan bahsetmeden geçemeyiz. Özetle Sanal Gerçeklik Ajansı, markaların İnsan Kaynakları, Öğrenme, Üretim, Satış, İş Geliştirme, Pazarlama ve Kurumsal Departmanları ile projeler yürütmektedir. Gördüğünüz gibi, Sanal Gerçeklik Ajansı'nın neredeyse tüm departmanlarla çalışabilecek geniş bir hedef kitlesi var.

Örneğin, Türkiye'nin en büyük moda perakendecisi Defacto'nun İnsan Kaynakları Sanal Gerçeklik İş Eğitimi projesini tamamladık. Projemizin amacı yeni işe alınan personelin sanal gerçeklik ve 360 derece video çekimi ile iş oryantasyonu, zaman kaybetmeden ve verimlilik kaybetmeden yenilikçi bir yolla anlatmaktı. 30 ülkede faaliyet gösteren Defacto, 503 mağazası, 14.000+ çalışanı var. Projemiz 360 derece vr insan kaynakları oryantasyonu ile farklı şehir ve ülkelerdeki showroomlarda yeni işe alınan çalışanların iş oryantasyonuna odaklamaktı.

Temel sorun, farklı ülkelerden / şehirlerden yeni çalışanları İstanbul'daki merkeze götürmekti. Bu masraflıydı, zaman harcıyor ve verimliliği düşürüyordu.

360 derece video çekimi ile iş oryantasyonu sanal gerçeklik projesini deneyimleyebilirsiniz.

Çözüm kolaydı. insan kaynaklarında vr kullanarak. İstanbul'daki tüm departmanları da içeren 360 derece video prodüksiyonunu tamamladık. Sonra genel merkezi departmanlara ayırdık. Her bir departmanın sorumluluklarının neler olduğunu kimin kim olduğunu açıklayan 2D metin infografikler ekledik. 360 derece video çekimi Vr prodüksiyonuna sanal tur yazılımı uyguladık.

Bu sanal tur yani vr tur yazılımı ile kullanıcılar tam kontrole sahipler. sanal tur vr turu; webVR, mobileVR ve vrheadsets olmak üzere tüm vr platformlar geliştirildi. bu, tüm platformlardan erişilebilir anlamına gelir. çalışanlar tüm merkezde yürüyebilir ve keşfedebilirler ya da sadece ilgili departmanlarını deneyimlemek isterse, zemini seçip doğrudan departmana gidebilirler. yöneticilerle tanışmak, bölümün sorumluluklarını okumak ve çok daha fazlası. sonra her mağazaya vr gözlüğü gönderdik. departmanlarını keşfedebilir, yöneticileriyle görüşebilir ve genel merkezlerini mevcut illerindeki mağazalarından görebilirler.

İnsan Kaynaklarında Sanal Gerçeklik İş Eğitimi ve Kurumsal İnteraktif Öğrenme için bir diğer projemiz ise, demiryolları ve enerji sektörü ile çalışanların iş eğitimi oldu. sanal gerçeklik iş eğitiminde oyun senaryolarında yani oyunlaştırma ile interaktif eğitimi deneyimlediler. Ardından talimatları izlemeleri ve sorunu çözmeleri istendi. İlgili projelerin vitrin videolarını aşağıda bulabilirsiniz:360 derece video çekimi. 360 derece video çekim ajansı. 360 video çekim şirketi

360 derece video çekim ajansı nsocial, aynı zamanda sanal gerçeklik ajansı yani vr ajansıdır. nsocial, zenginleştirilmiş deneyimsel ajanstır. yaratıcılığa, dijital dönüşüme, teknolojiye ve hikaye anlatımına inanıyoruz. 360 video çekim ajansı nsocial yaratıcı ve zenginleştirilmiş hikaye anlatımı ile deneyimler yaşatır. 360 video cekimi, sanal gerçeklik (virtual reality vr), google artırılmış gerçeklik arama sonuçları (google ar), webAR (tarayıcı bazlı artırılmış gerçeklik), 3D animasyon, vr / ar uygulama geliştirme, yazılım geliştirme ve dijital dönüşüm ajansı diğer farklılaştığımız odaklar.

Ayrıca, kurumsal 360 derece oryantasyonu konusu da ilginizi çekebilir. İşe yeni başlayan personelin işine adapte olabilmesine, yöneticilerine, ekip arkadaşlarını tanıyabilmelerine, yöneticilerini ve pozisyonlarını kavrayabilmesine, şirkete özel kuralları öğrenebilmesine ve genel merkezin fiziksel mekanlarını öğrenmesi için kuruma özel hazırlanacak olan 360 derece video çekimi ve VR oryantasyon setleri ile bunu hızlandırmak mümkün. Personel ve zamandan tasarruf ederek, alınabilecek en etkili çözüm insan kaynaklarında 360 derece iş eğitimi vr iş eğitimleri en iyi çözümdür.

müşterilerinizi etkilemek veya markanız veya yeni modelleriniz için potansiyel müşterilere ulaşmak istiyorsanız, otomobil 360 derece video çekimi ve 360 derece video test sürüşü veya sanal showroom ile 360 derecelik bir deneyim için buluşalım. bize bir e-posta bırakmanız yeterli.