Loading

ar firması nsocial. artırılmış gerçeklik şirketi nsocial.

Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial Ne Yapar? Artırılmış Gerçeklik Şirketi Nsocial ne yapar? augmented reality ajansı nsocial ne yapar?

Artırılmış Gerçeklik Firması ve Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na yani Artırılmış Gerçeklik Firması'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı veya Artırılmış Gerçeklik Firması, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon, 3D ürün modelleme teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, Artırılmış Gerçeklik Firması “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyimi en üst düzeye çıkarabilir.

Artırılmış Gerçeklik Firması ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı, Artırılmış Gerçeklik Şirketi yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Artırılmış Gerçeklik Firması ile iş birliği yapan marka da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

Artırılmış Gerçeklik Şirketi ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı nedir? AR şirketi nedir?

Artırılmış Gerçeklik Şirketi, Artırılmış Gerçeklik Firması ve artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

Artırılmış Gerçeklik Şirketi veya Artırılmış Gerçeklik Firması olarak kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

Markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

Artırılmış Gerçeklik Şirketi ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu Artırılmış Gerçeklik Şirketi yani augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Şirketi ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Artırılmış Gerçeklik Şirketi Nsocial; bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Artırılmış Gerçeklik Şirketi Nsocial veya Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial olarak kısaca; hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. Artırılmış Gerçeklik şirketi Nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ile Artırılmış Gerçeklik Firması veya Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

markalar için ar pazarlama augmented reality kampanyaları

artırılmış gerçeklik, cep telefonunuz haricinde her hangi bir cihaza bağımlı kalmanızı engeller. böylelikle müşterileriniz ve hedef kitleniz ile etkileşiminizi zirveye taşırsınız. öncülerinden olduğumuz webAR ve google artırılmış gerçeklik teknolojileri ile de üstelik artık her hangi bir ar uygulamasına ihtiyacınız da yok. tarayıcı üzerinden, sadece hedef kitlenizin telefonunun kamerasını taratarak, markanızla, ürününüzle ya da dilediğiniz hizmetinizle artırılmış gerçeklik kampanyaları ile etkileşime geçmesi çok kolay.

markalar artık artırılmış gerçeklik kampanyaları

yaratarak, rakiplerinden farklılaşıyor. yeni düzende markalar, satış ve pazarlamada artırılmış gerçeklik kullanımı ile farklılaşacak. başarılı ve yaratıcı ar kampanyaları düzenlemek için markalar için artırılmış gerçeklik pazarlama kampanyaları yazımızı hazırladık, okuyabilirsiniz. ve bizce bu zamana kadar yapılmış en başarılı ar kampanyalarından olan burger king'in augmented reality kampanyasını aşağıda izletmek istedik. biraz aşağısında da webAR ile bir qr kod deneyimi yaşayacaksınız, şimdiden teaser ı verelim, heyecanlanın ;) bu arada en yaratıcı artırılmış gerçeklik kampanyaları yazımıza da göz atabilirisinz.

webAR

en kısa anlatım ile, tarayıcı üzerinde çalışan ve uygulama gerektirmeyen artırılmış gerçeklik diyebiliriz. webAR teknolojisinin temelinde webGL ile birlikte arcore ve arkit bulunur.

arkit, IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için apple'ın geliştirdiği artırılmış gerçeklik yazılımıdır. arkit augmented reality yazılımı, IOS 11 ve üzeri sürümlere sahip cihazlarda aktiftir. arcore ise, google tarafından geliştirilmiş artırılmış gerçeklik yazılımıdır. arcore augmented reality yazılımı, android işlemcili mobil cihazlarda, android nougat üzeri sürümlere sahip android işletim sistemli cihazlarda aktiftir. webAR, tamamen tarayıcı üzerinden çalışır ve sadece telefonunuzun kamerası ile görseli taratarak, tarayıcı üzerinde etkin olan bir artırılmış gerçeklik deneyimine erişiyorsunuz. yani her hangi bir augmented reality uygulaması geliştirmeye ya da her hangi bir artırılmış gerçeklik uygulaması indirmenize / indirtmenize gerek yok. webGL, arcore, arkit ve 3d render animasyonların harika kombinasyonu olan webAR ile markanız için, gerçek zamanlı 3d obje render özelliği ile tamamen web yani tarayıcı üzerinden çalışan, kaliteli 3D grafiklere sahip, etkileşimli artırılmış gerçeklik kampanyaları yaratabilirsiniz. üstelik hiç bir uygulama ihtiyacı kalmadan.

buraya dokunarak, webAR ile ilgili çok detaylı anlattığımız ve projelerimizi paylaştığımız sayfamızda keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz. sizi biraz şaşırtalım ve webAR ile neler yapabileceğimizi size hayal ettirelim. tek yapmanız gereken, aşağıdaki QR code u, akıllı telefonunuzun kamerası ile taratmak ve gelen bildirimi kabul ederek, tarayıcı üzerinden artırılmış gerçeklik deneyimi yaşamak.

webAR browser base augmented reality


ayrıca, webAR ile canlı verileri de görselleştirebiliyoruz. biz buna webAR canlı ver, akışı deriz. Mesela, ulaşım. trenler. trenlerin hareket tablosunu okuyarak, webAR sistemimize trenlerin ID numaralarını, kalkış ve varış istasyonlarını, seyahat sürelerini yolcular ile eş zamanlı olarak, trenlerin şu an nerede olduğunu artırılmış gerçeklik teknolojisi yazılımımız ile gerçek bir demiryolu haritası üzerinde augmented reality ile paylaşabiliriz. Artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak canlı konumları ve canlı trafik verilerini göstermenin yenilikçi yolu. Toplu taşıma, havaalanı ve demiryollarına uygulamak için mükemmel olacaktır. Ayrıca akıllı şehircilik için, akıllı ulaşım kartları için mükemmel bir araç olacak.

Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları. GoogleAR.

artık akıllı telefonunuzda Google'da arama yaptığınızda, bazı sonuçları 3D ve artırılmış gerçeklik (AR) olarak görüntüleyebilirsiniz. böylece google da ilgili bir kelime aradığınızda, artık gelen sonuçlar size 3d modelleme ile artırılmış gerçeklik deneyimi yaşatacak. diyelim ki bir salonunuza bir koltuk arıyorsunuz ve google da arama yaptığınızda eriştiğiniz sitelerde sadece ürün fotoğrafları var ve siz, o koltuğun salonunuzda nasıl görüneceğini merak ediyorsunuz. eğer, alışveriş yapmayı düşündüğünüz firma, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları için domainine bir çalışma yaptıysa, almayı düşündüğünüz ürünü salonunuzda görebilirsiniz. yani deneyimleyebilirsiniz. tabi bunun için öncelikle arkit ve arcore destekleyen bir cihaza sahip olmanız gerek. google artırılmış gerçeklik arama sonuçları, özellikle e-ticaret için oldukça dikkat çekici. çünkü alışveriş deneyimi hem daha kolay hem de daha kişiselleşecek. Kısacası, Google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile yani google ar ile nesneyi gerçek hayatta deneyimlemek ya da görmek mümkün olacak. Ayrıca google, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları yani google ar uygulayan sitelerin arama motoru performanslarını yükselteceğini de açıkladı.

buraya dokunarak, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları google arile ilgili çok detaylı anlattığımız ve projelerimizi paylaştığımız sayfamızda keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz. sizi biraz şaşırtalım ve google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile neler yapabileceğimizi size hayal ettirelim

eğitimde artırılmış gerçeklik

özellikle coronavirus sayesinde hayatımızda daha cok paya sahip olmaya başlayan uzaktan eğitim ile birlikte deneyimsel eğitim de en önemli nokta. ve eğitimde artırılmış gerçeklik teknolojisinin öğrenme-öğretme sürecinde daha etkin kullanımı sayesinde, kalıcı öğrenme, STEM learning ( STEM öğrenme ), SCAFF olding öğrenme gibi süreçler desteklenir.

artırılmış gerçeklik içeriklerinin, gerçek fiziksel ortamları çeşitli ses, resim, video vb. dijital ortamlarla zenginleştirilmesine olanak sağlaması öğrencilerin de etkileşimini zirveye taşır. örneğin çocuklar, uzay bilimini ve gezegenleri klasik kitaplar ve fotoğraflar ile değil, eğitimde artırılmış gerçeklik sayesinde zenginleşitirilmiş 3d animasyonlar ile kendi ortamlarında görebilirler. yani marsa gitmezler, mars onlara gelir.

eğitimde artırılmış gerçeklik yazımızda çok detayli olarak augmented reality teknolojisinin eğitimde nasıl kullanıldığını, eğitimde ar uygulamalarını detaylıca anlattık. deneyimleyebilirsiniz.

Artırılmış Gerçeklik Şirketi ve AR Ajansı Nsocial tarafından hayata geçirilmiş artırılmış gerçeklik projeleri

ar akıllı şehirler artırılmış gerçeklik

Örneğin Litvanya'nın yolcu idaresi Susiskiemo Paslaugos için, şehir kartını taratarak, yolcuların her hangi bir noktadan gitmek istedikleri yöne hangi otobüs hattı ile, kaç dakikada gideceklerini, kaç durak gideceklerini, tahmini yolculuk süresini, binecekleri otobüsün bulundukları durağa gelme süresini gösteren Interactive City Card Augmented Reality projemizi hayata geçirdik. Ayrıca şehir kartında bakiye biten yolcular, kartlarına bakiye de yükleyebildikleri gibi, 24 saat çalışan otobüs hatlarını ve tarifelerine de uygulama üzerinden görebilmekteler.

destinasyon pazarlama için artırılmış gerçeklik. turizm için artırılmış gerçeklik.

hedef pazarlama ve turizm pazarlaması bizim için farklılaşıyor. 2 durumda ele alınmalıdır.

seyahat öncesi deneyim: "oraya gitmeye karar vermeden önce" ve "oraya gitmeden önce" hedefle ilgili tüm aramaları, okumaları, videoları ve ulaşabileceğiniz tüm içeriği içerir. buna algı pazarlaması denir.

seyahat deneyimi sırasında: hedefinizdeyken yaşadığınız tüm deneyimleri içerir. Elbette, ziyaretçiler müzeler, mimari, doğa, yaşam tarzı vb. tarafından etkilenecektir. Ancak unutulmaz destinasyon pazarlaması için şehirler turistler üzerindeki zengin deneyimleri en üst düzeye çıkarmak zorundadır.

şehirler ve destinasyonlar her ikisinde de nasıl farklılaşacak?

seyahat öncesi deneyim için: şehirlerin turizm panoları, belediyeler, seyahat panoları veya turizm bakanlıkları şehrin sembollerine, simge yapılarına veya anıtlarına karar vermek zorundadır. bundan sonra turistleri hedeflerini ziyaret etmek için etkilemek ve ikna etmek için google artırılmış gerçeklik arama sonuçlarını kullanabilirler. bunu yapmak kolay ve verimli. çünkü tüm aramalar google üzerinden çevrimiçi olarak yapılmaktadır. google ar arama sonuçlarını kullanarak, hedefin sembolü 3 boyutlu olarak modellenecek ve artırılmış gerçekliğe entegre edilecektir. bir sonraki adım turizm pazarlama platformunun alanına girmektir. bu alan adı Google'da artırılmış gerçeklik destekli arama sonucu ile listelenir. böylece insanlar google'a gidecek ve hedefi arayacak. google, hedefin ar arama sonucunu önerir ve burada geçerli konumunuza ve yüzeyinize gelir. Eyfel Kulesi'ni evinize veya ofisinize getirmek için lütfen buraya dokunun. Ya da İstanbul'un simgesi olan Galata Kulesi'ni şu anki konumunuza getirerek, lütfen buraya dokunun.

google augmented reality search results tourism marketing


seyahat deneyimi sırasında artırılmış gerçekliğin entegrasyonu için: örneğin, bir turist müzeye gittiğinde veya bir şehir anıtına gittiğinde, hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyecektir. anıt veya sanat eseri. artırılmış gerçeklik şehirler için büyük bir varlık olacak ve işte nerede ve nasıl kullanılabileceği. şehirler mevcut uygulamalarına artırılmış gerçeklik modülleri ve ar yazılımları yerleştirebilir. ya da sanat eseri ya da anıtın yanında bir çıkartma bulunan markör tabanlı ar ile webAR'ı kullanabilirler. turist işaretleyiciyi, müzeyi, şehri ve anıtı ve sanat eserini tararken 3d animasyonlar, 360 video prodüksiyonları, Infographics, seslendirme, öneriler, etkileşimli haritalar, navigasyonlar ve çok daha fazlasını kullanarak onlarla iletişim kurmaya başlar. birden fazla dilde kesin.akıllı ulaşım için gerçekliği artırdı. ar canlı trafik verileri

akıllı şehirlerde artırılmış gerçeklik için yaratıldı. toplu taşımada artırılmış gerçeklik. ar canlı tren haritası verileri. ar canlı veri yolu. ar canlı havaalanı verileri.markalar için google artırılmış gerçeklik arama sonuçları. fmcg için artırılmış gerçeklik kampanyası.

webAR, katılımı ve erişimi artırmak için iyi bir çözüm olacaktır. çünkü webAR'ın indirmek veya geliştirmek için herhangi bir uygulamaya ihtiyacı yoktur. sadece işaretçiyi tarayın ve artırılmış gerçeklik deneyimini yaşayın. lütfen aşağıdaki görüntüden deneyin, tarayın ve görün:]

webAR fmcg augmented reality


otomobiller veya otomobil pazarlaması üzerindeki artırılmış gerçeklik hakkında konuşursak, örnek projemizi görmek için buraya dokunabilirsiniz. uygulama yok. indirme yok. sadece tek bir dokunuşla.Bankacılıkta Artırılmış Gerçeklik

Bankacılıkta artırılmış gerçeklik deneyimi için, kredi teklifleri sunmak isteyen bankalar, kredi tekliflerini para aktararak artırılmış gerçeklikle sunabilir harekete geçirin ve harekete geçirici mesaj düğmeleriyle kredi bilgileri alabilirler!

Bankacılık Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçlarımızı deneyimleyebilirsiniz.Sigortacılıkta Artırılmış Gerçeklik

Kasko teklifi araştıran kullanıcılar sigortacılıkta artırılmış gerçeklik kullanarak, 3Dmodellenme ve artırılmış gerçeklik ile kazalı bir aracı deneyimleyerek, kaskonun ne kadar gerekli olduğunu algılayabilirler ve teklifleri toplayabilirler. artırılmış gerçeklik kampanyaları tv ve basılı reklamlarda da kolaylıkla uygulanabilir.

Sigortacılıkta google artırılmış gerçeklik arama sonuçları deneyimi için linke tıklamanız yeterli.

blogumuzda, bir çok sektör dikeyinde markaların artırılmış gerçeklik yani augmented reality i nasıl kullanabileceklerine dair içeriklerimizi paylaştık.

* e-ticaret artırılmış gerçeklik

* fmcg artırılmış gerçeklik

* otomotiv artırılmış gerçeklik

* endüstriyel üretim artırılmış gerçeklik

* perakende artırılmış gerçeklik

* artırılmış gerçeklik perakende kullanım

* moda artırılmış gerçeklik

* mücevher artırılmış gerçeklik aksesuar

* gayrimenkul artırılmış gerçeklik?

* eğitim artırılmış gerçeklik

* mobilya artırılmış gerçeklik

* mimari artırılmış gerçeklik

* spor artırılmış gerçeklik

* sosyal medya alışveriş artırılmış gerçeklik

* sosyal medya ve artırılmış gerçeklik?

* insan kaynakları artırılmış gerçeklik

* artırılmış gerçeklik iş eğitimi

* sağlık sektörü artırılmış gerçeklik

* bankacılık ve finans artırılmış gerçeklik

* sigortacılık artırılmış gerçeklik

* akıllı şehircilik artırılmış gerçeklik

* satış pazarlama artırılmış gerçeklik

Hanımlar. beyler. artırılmış gerçeklik hikayemizi ve bunu tüm şirket içi ekiple nasıl yaptığımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Herhangi bir augmented reality projeniz varsa, ar ajansı nsocial'a bir e-posta bırakın.