Loading

turizmde artırılmış gerçeklik

Turizmde artırılmış gerçeklik AR ve VR rolü

Turizmde artırılmış gerçeklik, gezginlerin deneyimlerini geliştirmek için büyük bir potansiyele sahiptir. Birçok ülke için turizm, iç ekonomilerinin en büyük endüstrilerinden biridir.

Hangisinin toursim için daha yararlı olduğunu sorarsanız? Dürüst olmak gerekirse, cevabımız vr olacaktır. Çünkü turizmde sanal gerçeklik, seyahatten önce daha zenginleştirilmiş deneyim sağlar.

Ayrıca tourim ve akıllı şehirlerde artırılmış gerçekliğin nasıl birleştirileceği hakkında ayrıntılı bir makale yazdık. Ayrıca okuyabilirsiniz.

Oteller ve Konaklama için Artırılmış Gerçeklik

Konaklama, otel ve misafirperverliğe nasıl uygulanacak? İşte cevaplar:]

Reklam ve bilgi: Konaklama bilgilerini, fiyatları vb. içeren çok yönlü oda turları oluşturmak için AR'yi kullanmak. Otelinizin reklamını yapmak ve otel hizmetlerinin tüm yelpazesini denemek için misafirleri meşgul etmek için iyi bir yoldur. Ayrıca, bir kerelik konukları normal konuklara dönüştürmek, muhtemelen.Gözlemlemenin yeni yolları

Bugünün turistleri basit broşürlere dikkat etmeyecek. AR, yeni bir seviyede bilgi keşfetmeyi mümkün kılar - basılı broşürlerden 3D animasyonlar alma. Marriott Hotels, dergilerinde bu tür etkileşimli reklamlar üretmek için Blippar ile işbirliği yapmıştı.

HoReCa artırılmış gerçeklik / Restoranlar / Catering için AR

* Etkileşimli menüler: AR'nin yaptığı gibi her yemeğin 360 derecelik etkileşimli, doğru porsiyon boyutunun ve malzemelerin bulunduğu menüler.Yakındaki restoranlar, kafeler ve barlar hakkında bilgi vermek için AR kullanan özel mobil uygulamalarda gezinme yardımı

Artırılmış Gerçekliğe Sahip Turizm Pazarlaması

Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları bu adımın en iyi ve kolay kısmı olacaktır. Akıllı telefonunuzda google üzerinden şehrin adını yazabilirsiniz. Şehrin sembolü ellerinizde veya masanızda veya istediğiniz yerde olacaktır. buradan kontrol edebilirsiniz.

Erişilebilir seyahat bilgilerine odaklanırsak; tüm turizm acentelerinin tonlarca kağıt broşürleri ve seyahat katalogları var. Daha önce de söylediğimiz gibi basılı medya ile AR olanakları neredeyse sınırsız. Animasyonlu görselleştirme almak müşterilerinizi daha iyi ilgilendirir. AR pazarlama ile değerli bilgiler sağlayabilir ve nihai kararın daha hızlı yapılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Müzelerde Artırılmış Gerçeklik

ziyaretçiler sanat müzeleri ile sanat hakkında zenginleştirilmiş bilgiler kazanabilir, görsel tur rehberleri ve sergiler oluşturabilir, var olmayan nesneleri hayata geçirebilir, ziyaretçileri unutulmaz bir şekilde eğitebilir ve genel olarak insanları büyüleyebilir. Turizmde Artırılmış Gerçeklik başka faydalı seçenekler de sunmaktadır. Artırılmış gerçeklik, aslında, sergilenen her sanat eseri artırılmış bir model haline gelebileceğinden yardımcı olabilir.

ar şirketi nsocial ne yapar? augmented reality ajansı nsocial ne yapar?

Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyim en üst düzeye çıkarılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir?

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

bugün, markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Sanal gerçeklikle (vr) projeniz var mı? Yoksa artırılmış gerçeklik (ar) ile projeler yapmak ister misiniz? sanal gerçeklik ajansı Nsocial ve ayrıca artırılmış gerçeklik ajansı Nsocial ile buluşabilirsiniz.