Loading

artırılmış gerçeklik geleceği.

artırılmış gerçeklik için bir sonraki büyük şey ne olacak?

Kullandığınız bir AR uygulaması sayesinde, yalnızca çevrimiçi satın alımlar değil, aynı zamanda ilgili parçalar üzerinde oluşturulan sanal bir 3D zenginleştirme ile karmaşık onarım süreci ve daha kısa sürede onarım işlemini tamamlama normalde olması gereken zaman. Bugün, Artırılmış Gerçeklik (AR) teknolojileri giderek daha fazla mobil oyunlardan endüstri 4.0 uygulamalarına kadar hayatımızın her alanı. AR uygulamaları sayesinde, cihazınızın m2'sini kolayca ölçebilirsiniz. Evinizin köşelerini ölçerek, odanızla uyumlu mobilyaları seçin, istediğiniz herhangi bir açıdan görüntüleyin ve birleştirin! Mağazaya gitmeden ürün deneyimi. AR tabanlı mobil uygulamalar, kullanıcılardan daha önce yayınladıkları kadar çok dikkat çekti AR App kategorileri altında hem AppStore hem de Google Play'de yüzlerce farklı AR uygulaması. Aslında, mobil uygulamalar çok önemli HoloLens gibi birinci nesil HMD (Başa Takılan Ekran) akıllı gözlükler sayesinde Augmented Reality teknolojisinin piyasaya sürülmesi için bir araç Magic Leap, fiyatlandırmaları nedeniyle şimdilik piyasaya sürüldü. Öte yandan, hızla gelişen Akıllı Telefon pazarında, telefonlar yeni nesil işlemciler ve kameralar aslında AR teknolojisinin aradığı ve hızla yaygınlaşabileceği bir platform haline geldi.

Öte yandan, Artırılmış Gerçeklik teknolojisinde yolun en başındayız. Mobil uygulamalar ve AR akıllı gözlükler hızla gelişirken, herhangi bir uygulama ile indirmeden bağımsız olarak web tarayıcıları üzerinden AR deneyimi sağlamak mümkündür. Web XR olarak da adlandırılan konseptte artık mümkün herhangi bir uygulama indirmeden 3D / Artırılmış Gerçeklik olarak kullanıcılara AR / VR gibi istenen tüm teknolojileri göstermek. Artırılmış Gerçeklik teknolojileri hayatımıza daha fazla girmeye başlayacak. Apple ve Google şirketleri tarafından yayınlanan AR uygulama geliştirme kaynak kodu paketleri (ARKit, ARCore), daha fazla mobil özelliği etkinleştirdi AR teknolojileri üzerinde çalışmak için uygulama geliştiricileri. Kuzey Amerika, Asya ve Batı'da e-ticarette artırılmış gerçeklik kullanımı sektöründe yaygın olarak kullanılan AR tabanlı alışveriş uygulamaları Avrupa ülkeleri, müşterilerin karar vermesi zor ürün gruplarını görüp deneyimleyerek mağazaya gitmek zorunda kalmadan alışverişlerini tamamlamalarına, özellikle bölgelerinde artırılmış gerçeklik ve ev dekorasyonunda sağlanmıştır.

webAR

en kısa anlatım ile, tarayıcı üzerinde çalışan ve uygulama gerektirmeyen artırılmış gerçeklik diyebiliriz. webAR teknolojisinin temelinde webGL ile birlikte arcore ve arkit bulunur.

arkit, IOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar için apple'ın geliştirdiği artırılmış gerçeklik yazılımıdır. arkit augmented reality yazılımı, IOS 11 ve üzeri sürümlere sahip cihazlarda aktiftir. arcore ise, google tarafından geliştirilmiş artırılmış gerçeklik yazılımıdır. arcore augmented reality yazılımı, android işlemcili mobil cihazlarda, android nougat üzeri sürümlere sahip android işletim sistemli cihazlarda aktiftir. webAR, tamamen tarayıcı üzerinden çalışır ve sadece telefonunuzun kamerası ile görseli taratarak, tarayıcı üzerinde etkin olan bir artırılmış gerçeklik deneyimine erişiyorsunuz. yani her hangi bir augmented reality uygulaması geliştirmeye ya da her hangi bir artırılmış gerçeklik uygulaması indirmenize / indirtmenize gerek yok. webGL, arcore, arkit ve 3d render animasyonların harika kombinasyonu olan webAR ile markanız için, gerçek zamanlı 3d obje render özelliği ile tamamen web yani tarayıcı üzerinden çalışan, kaliteli 3D grafiklere sahip, etkileşimli artırılmış gerçeklik kampanyaları yaratabilirsiniz. üstelik hiç bir uygulama ihtiyacı kalmadan.

buraya dokunarak, webAR ile ilgili çok detaylı anlattığımız ve projelerimizi paylaştığımız sayfamızda keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz. sizi biraz şaşırtalım ve webAR ile neler yapabileceğimizi size hayal ettirelim. tek yapmanız gereken, aşağıdaki QR code u, akıllı telefonunuzun kamerası ile taratmak ve gelen bildirimi kabul ederek, tarayıcı üzerinden artırılmış gerçeklik deneyimi yaşamak.

webAR browser base augmented reality


ayrıca, webAR ile canlı verileri de görselleştirebiliyoruz. biz buna webAR canlı ver, akışı deriz. Mesela, ulaşım. trenler. trenlerin hareket tablosunu okuyarak, webAR sistemimize trenlerin ID numaralarını, kalkış ve varış istasyonlarını, seyahat sürelerini yolcular ile eş zamanlı olarak, trenlerin şu an nerede olduğunu artırılmış gerçeklik teknolojisi yazılımımız ile gerçek bir demiryolu haritası üzerinde augmented reality ile paylaşabiliriz. Artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak canlı konumları ve canlı trafik verilerini göstermenin yenilikçi yolu. Toplu taşıma, havaalanı ve demiryollarına uygulamak için mükemmel olacaktır. Ayrıca akıllı şehircilik için, akıllı ulaşım kartları için mükemmel bir araç olacak.Bir web sitesinde, bir ürünü AR'de bir 3D model olarak deneyimlemenin mümkün olduğunu gösteren ve cep telefonu veya tabletteki bir tarayıcıda model, telefon kamerasının önündeki gerçek ortama yerleştirilebilir.

WebAR'ın avantajları

* Uygulama geliştirme maliyeti yok

* Uygulama indirme yok

* CDN maliyeti yok

* Tarayıcı tabanı çalışıyor

* Yeni teknoloji

* En kullanışlı ve yalın Augmented Reality deneyimi

* Kolay erişim

* PR ve Medya Değeri2019'da mobil tabanlı webAR büyük bir hız kazandı. Mobil webAR, teknolojiye erişmek için bir uygulama indirmek zorunda olan tüketicilerin acı noktasını ortadan kaldırarak AR'nin taşkınlarını kitlelere, şirketlere, markalara ve kampanyalara açtı. Bu ışık altında, webAR'ın kendisini Yerel uygulamalardan ayırmaya devam ettiğini görmeyi umuyoruz.

Web sitesinde AR deneyimi, yani tarayıcı tabanlı artırılmış gerçeklik veya en kısa adla webAR çalışma prensibi; Bir 3D model sitedeki herhangi bir görsel veya bağlantıya bağlı dosyaya mobil tarayıcılar üzerinden erişilir, tarayıcı arka planda 3D model dosyasını yüklemeye başlar. Ardından, WebAR uyumlu tarayıcı 3D dosyası tanımlandıktan sonra, cihazın kamerasını açar ve modeli Artırılmış Gerçeklik olarak deneyimler. Geliştirdiğimiz webAR oluşturma motorumuzla milyonlarca çokgen içeren 3D model çokgen sayısını en aza indirirken, kalitesini bozmadan gerçekçi haliyle olağanüstü bir deneyim.

canlı trafik verileri için artırılmış gerçeklik ile yeni bir proje geliştirdik. bu akıllı şehirler ve akıllı toplu taşıma için faydalıdır. Ürünümüzü webAR canlı trafik trafik verileri olarak adlandırdık.google artırılmış gerçeklik arama sonuçları. google ar.

artık akıllı telefonunuzda Google'da arama yaptığınızda, bazı sonuçları 3D ve artırılmış gerçeklik (AR) olarak görüntüleyebilirsiniz. böylece google da ilgili bir kelime aradığınızda, artık gelen sonuçlar size 3d modelleme ile artırılmış gerçeklik deneyimi yaşatacak. diyelim ki bir salonunuza bir koltuk arıyorsunuz ve google da arama yaptığınızda eriştiğiniz sitelerde sadece ürün fotoğrafları var ve siz, o koltuğun salonunuzda nasıl görüneceğini merak ediyorsunuz. eğer, alışveriş yapmayı düşündüğünüz firma, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları için domainine bir çalışma yaptıysa, almayı düşündüğünüz ürünü salonunuzda görebilirsiniz. yani deneyimleyebilirsiniz. tabi bunun için öncelikle arkit ve arcore destekleyen bir cihaza sahip olmanız gerek. google artırılmış gerçeklik arama sonuçları, özellikle e-ticaret için oldukça dikkat çekici. çünkü alışveriş deneyimi hem daha kolay hem de daha kişiselleşecek. Kısacası, Google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile yani google ar ile nesneyi gerçek hayatta deneyimlemek ya da görmek mümkün olacak. Ayrıca google, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları yani google ar uygulayan sitelerin arama motoru performanslarını yükselteceğini de açıkladı.

buraya dokunarak, google artırılmış gerçeklik arama sonuçları google arile ilgili çok detaylı anlattığımız ve projelerimizi paylaştığımız sayfamızda keyifli vakit geçirebileceğinizi düşünüyoruz. sizi biraz şaşırtalım ve google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile neler yapabileceğimizi size hayal ettirelimWeb tarayıcısı tabanlı uygulamaların aşamalı gelişimi, markaların karşılaştığı en zor adımı, yani mobil uygulama indirmelerini ortadan kaldırıyor! Artırılmış Gerçeklik ile ürün ve hizmetlerini deneyimleten birçok marka, mobil uygulamalarını indirtmenin kullanıcı tarafında zorluğu ve artan sayıda mobil uygulama nedeniyle, mobil siteleri aracılığıyla müşterilerine ulaşacak artırılmış gerçeklik yani webAR projeleri ile karşımıza çıkıyor. Markanız için bir mobil AR deneyimine sahip olmak, hatta bir adım daha ileri gitmek ve bir Artırılmış Gerçeklik deneyimi yaşamak istiyorsanız Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları makalemizi okuyabilirsiniz, ancak daha önce aşağıdaki oynatma listemizi takip ederek bir fikir edinebilirsiniz.Vuforia 9.0

Vuforia Motor ekibi, geliştiricilerimize sürükleyici, ilgi çekici AR deneyimleri oluşturmak için daha fazla yol sunmak için çok çalışıyor ve bugün size bu çalışmayı göstereceğiz. Vuforia Engine 9.0 aşağıdaki ilerlemeleri ve işlevleri içerir:

• Alan Hedef Jeneratörü ile Vuforia Motor Alan Hedefleri

• Taranan Model Hedefleri

• Gelişmiş Model Hedefleri - Çoklu Model Tespiti

• Uygulamaları duraklatırken sürekli deneyimler

• Simülasyon Çalma Modu

• Vuforia Motor İzleme Ölçeği

Vuforia Motor Alanı Hedefleri, geliştiricilerin artırılmış gerçeklik hedefi olarak ister bir fabrika katı ister perakende mağazası olsun tüm alanı kullanmalarını sağlar. İlk desteklenen cihazımız olan Matterport Pro2 kamerasını kullanarak, geliştiriciler istenen konumun ayrıntılı bir 3D taramasını oluşturabilir. Konumların iç mekanlarda, çoğunlukla statik olması ve 1.000 m²'den (10.000 feet kare) büyük olmaması önerilir. Tarama bir 3D modeli oluşturduktan sonra Vuforia Area Target Generator ile bir Alan Hedefine dönüştürülebilir. Bu hedef daha sonra içeriğin alanın dijital bir temsiline yerleştirilebileceği Birliğe getirilebilir.

Model Hedefler, sağlam izleme sunmak için CAD modellerini kullanan en güçlü özelliklerimizden biridir. Daha da fazla kullanım örneği sunmak için, sahnenin herhangi bir açısında algılanan birden fazla nesneyi destekleyecek şekilde özelliklerini genişlettik. Bu, uygulamaların yalnızca kameranızı onlara doğru işaret ederek birden fazla nesneyi otomatik olarak tanımasını sağlar. Model Hedeflerin erişilebilirliğini artırmak için, Occipital'in Yapı Sensörü Mark II gibi bir 3D tarayıcı kullanılarak taranan nesnelerle Model Hedefleri kullanmak için ayrıntılı bir kılavuz yayınladık. Taranan Model Hedefleri, geliştiricilerin bir CAD modeline erişmek zorunda kalmadan aynı güçlü izlemeyi sunan deneyimler oluşturmasına olanak tanır.

Geliştiricilerin AR uygulamalarını daha iyi görselleştirmelerine yardımcı olmak için bir Simülasyon Oynatma Modu sunuyoruz. Bu, kullanıcıların 3D modelde veya etrafında "gezinmesine" ve nihai AR deneyimini bilgisayarlarından görmelerine olanak tanır. Bu, fiziksel alana veya nesneye sınırlı erişime sahip olabileceğiniz uygulamaları test etmek için yararlı olabilir.

Ayrıca hem geliştiriciler hem de son kullanıcılar için kullanıcı iyileştirmeleri yaptık. Geliştiriciler için şimdi Vuforia Motor İzleme Ölçeği'ni sunuyoruz. Bu, Vuforia Engine'in yerel olarak kullandığı sayaçlardan otomatik olarak Unity'de kullandığınız birim sistemine dönüşecektir. Bir uygulama kesintiye uğradığında izleme de optimize edildi. Bu, bir telefon araması aldığınızda veya başka bir uygulama açtığınızda olabilir. Kullanıcı AR uygulamasına geri döndüğünde izleme devam edecektir.

SparkAR Instagram Filtresi Yapma

Facebook'un geliştirdiği Spark AR ile birlikte Facebook ve Instagram filtresi yapma markalar için cazip. “Hangi X karakterisin” filtrelerinden güzellik filtrelerine uzanan bir çok instagram filtresi var. Instagram’a filtre yapmak için öncelikle bilgisayarınıza Spark AR uygulamasını indirmelisiniz. Ardından yapılan bu filtreleri uygulama içerisinde ön izleme de yapabilirsiniz. Son kontrolleri de yaptıktan sonra filtreyi dışa aktarıp Facebook’un yönlendirmiş olduğu sayfadan efekti hesabınıza yüklemeniz gerekiyor. Sonrası tamamen kreativite ve 3d objeler ile instagram filtresi yapımı. Ortalama 15 günlük kontrol ve onay sürecinden sonra markanız için Instagram filtresi yapma tamamdır! Markanız için Instagram filtresi yapımı için aşağıda özet video bırakıyoruz.

apple arkit.

Dünyanın en büyük AR platformları olan iOS ve iPadOS'ta yüz milyonlarca kullanıcı için benzersiz artırılmış gerçeklik deneyimleri oluşturun. ARKit ve RealityKit benzer biçimde kuvvetli çerçeveler ve Reality Composer ve Reality Converter gibi yaratıcı araçlarla fikirlerinizi AR'de hayata geçirmek asla bu kadar rahat olmamıştı. ARKit 3.5, AR deneyimlerini hiç olmadığı kadar gerçekçi hale getirmek için iPad Pro'daki yeni LiDAR Tarayıcı ve derinlik algılama sistemini kullanıyor. Yeni Sahne Geometrisi API'sı, sanal nesneler için nesne oklüzyonu ve gerçek dünya fiziği sunarak, dünyanın 3D sunumunu reel zamanlı olarak yakalamanızı sağlar. ARKit tarafınca etkinleştirilen bütün deneyimler, yeni anlık AR yerleşimi ve geliştirilmiş Motion Capture (Hareket Yakalama) ve People Occlusion (İnsanların Oklüzyonundan) otomatikman yararlanır.arcore nedir?

ARCore, Google tarafından geliştirilen ve webAR adı verilen web tarayıcısı tabanlı artırılmış gerçeklik çözümlerine izin veren artırılmış gerçeklik yazılım geliştirme kitidir. ve Google artırılmış gerçek arama sonuçlarının oluşturulması. ARCore, Google’ın artırılmış gerçeklik deneyimleri oluşturma platformudur ve Nougat ile çalışır, android 7.0 ve android cihazlardaki işletim sistemlerini kastediyoruz. Farklı API'ler kullanan ARCore, telefonunuzun çevresini algılamasına, dünyayı anlamasına ve bilgi ile etkileşime girmesine olanak tanır. Paylaşılan AR deneyimlerini etkinleştirmek için bazı API'lar Android ve iOS'ta kullanılabilir. ARCore ile dijital ve fiziksel dünyaları sorunsuz bir şekilde harmanlayan yeni artırılmış gerçeklik deneyimleri oluşturun. Google ölçeğinde insanların dünyayı oynama, alışveriş yapma, öğrenme, oluşturma ve deneyimleme biçimini dönüştürün.google arcore augmented reality nasıl çalışır?

Temel olarak, ARCore iki şey yapıyor: mobil cihazın hareket halindeyken konumunu izlemek ve gerçek dünyayla ilgili kendi anlayışını oluşturmak. ARCore, sanal içeriği telefonunuzun kamerasıyla görüldüğü gibi gerçek dünyayla entegre etmek için üç temel özellik kullanır:

* Işık tahmini, telefonun çevrenin mevcut aydınlatma koşullarını tahmin etmesini sağlar.

* Çevre anlayışı, telefonun her türlü yüzeyin boyutunu ve yerini algılamasını sağlar: yer, sehpa veya duvarlar gibi yatay, dikey ve açılı yüzeyler.

* Hareket izleme, telefonun dünyaya göre konumunu anlamasını ve izlemesini sağlar.arkit artırılmış gerçeklik nasıl çalışır?

Uygulamanızda veya oyununuzda artırılmış gerçeklik deneyimleri üretmek için iOS cihaz kamerasını ve hareket özelliklerini entegre edin. Artırılmış gerçeklik (AR), bir cihazın kamerasından canlı görüntüye 2B veya 3B öğeler ekleyen kullanıcı deneyimlerini, bu öğelerin gerçek dünyaya ait görünmesini sağlayacak şekilde açıklar. ARKit, bir AR deneyimi oluşturma görevini basitleştirmek için cihaz hareket izleme, kamera sahne yakalama, gelişmiş sahne işleme ve ekran kolaylıklarını birleştirir. Bir iOS aygıtının ön veya arka kamerasını kullanarak bu teknolojilerle birçok AR deneyimi yaratabilirsiniz.

* Sahne Geometrisi: Zeminleri, duvarları, tavanları, pencereleri, kapıları ve koltukları tanımlayan etiketlerle alanınızın topolojik haritasını oluşturmanıza olanak tanır. Gerçek dünyanın bu derin anlayışı, sanal nesneler için nesne tıkanıklığı ve gerçek dünya fiziğinin kilidini açar ve ayrıca AR iş akışlarınızı güçlendirmek için size daha fazla bilgi verir.

* Anında AR: iPad Pro'daki LiDAR Tarayıcı, inanılmaz hızlı düzlem algılamaya olanak tanır ve AR nesnelerinin tarama yapmadan gerçek dünyaya anında yerleştirilmesini sağlar. Anında AR yerleşimi, herhangi bir kod değişikliği yapılmadan ARKit ile oluşturulan tüm uygulamalar için iPad Pro'da otomatik olarak etkinleştirilir.

* Geliştirilmiş Hareket Yakalama ve İnsanların Oklüzyonu: iPad Pro'da ARKit 3.5 ile İnsanlarda Okluzyonda derinlik tahmini ve Hareket Yakalama'da yükseklik tahmini daha doğrudur. Bu iki özellik, herhangi bir kod değişikliği yapılmadan ARKit ile oluşturulan tüm uygulamalarda iPad Pro'da iyileştirilir.

ar şirketi nsocial ne yapar? augmented reality ajansı nsocial ne yapar?

Artırılmış gerçeklik ajansı; bir hikaye anlatım ve deneyim ajansıdır. Markalar veya kurumlar, mevcut veya yeni ürünlerini logolarından hedef kitlelerine etkileşimli olarak iletmek istediklerinde AR Ajansı'na başvururlar. Artırılmış Gerçeklik Ajansı, ek bir ekipmana ihtiyaç duymadan, akıllı cihazların kameralarını kullanarak "hikaye anlatımı" ilkesini benimseyerek görüntü işleme, yani görüntü işleme teknolojisi ve 3D Animasyon teknolojileri ile etkileşime giriyor. daha da etkileşimli bir deneyim talep edilirse, “Oyunlaştırma” yazılımı ile deneyim en üst düzeye çıkarılabilir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı yani AR Ajansı, markalara ve tüketicilerine unutulmaz bir deneyim yaşatırsa, marka; iletişimini yapmak istediği projesini metamorfoz pazarlama yöntemi ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin aklında kalacak şekilde kazınır. Bu da tüketicinin markaya güven verici, inovatif, yaratıcı, teknolojik gibi pozitif algılar yaratmasına sebep olur.

artırılmış gerçeklik ajansı nedir? ar şirketi nedir?

artırılmış gerçeklik ajansı, ar ajansı veya ar şirketi, markalar ve tüketiciler, marka için unutulmaz bir deneyim sunar; iletişim kurmak istedikleri proje, müşterileri ve potansiyel müşterileri akılda tutmak için unutulmaz pazarlama deneyimi ile işlenmiştir. bu, tüketicinin güven verici, yenilikçi, yaratıcı ve teknolojik gibi olumlu algılamalar yaratmasına neden olur.

kameralarda görüntülenen şeklin yansıması olarak artırılmış gerçeklik nedir sorusuna cevap verebiliriz. ar, akıllı cihazlarınızın veya herhangi bir nesnenin bilgi, içerik, anket veya fotoğraf, resim gibi görseller gibi, ekranda daha etkilesim ile anime edilmesidir. Başka bir deyişle, akıllı telefonunuzun ekranı aracılığıyla, gerçek hayatın gerçekleşmediği bir an göreceksiniz.

bugün, markalar veya kurumlar; AR deneyimiyle hedef kitlelerine ürünlerini / hizmetlerini sunan artırılmış gerçeklik şirketi ya da artırılmış gerçeklik ajansları ile çalışıyorlar. markalar doğal olarak, bir artırılmış gerçeklik ajansı seçimi olarak deneyimleriyle rakiplerinden farklı olan ar ajanslarını tercih ediyor.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial hangi noktalarla farklılaştırır?

2012 doğumlu augmented reality ajansı Nsocial, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Özbekistan, Katar, Suudi Arabistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde faaliyet gösteren küresel olarak zenginleştirilmiş deneysel bir ajans. artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ve ar şirketi olarak, webAR , google artırılmış gerçeklik arama sonuçları , canlı trafik verileri ve ar uygulama geliştirme ve instagram filtresi geliştiririz. İnşaat ve Emlak, Perakende, Lojistik, Enerji, Turizm, Spor, Belediyeler ve Resmi Kurumlar, Fabrika, Üretim, Eğitim, Pazarlama gibi sektörlerde projeler yaratırız.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial'ın farkı, yaratıcı içeriklerinin ve marka öykülerinin artırılmış gerçeklik trendlerini takip ederek geliştirdiği teknolojilerinin eşsiz birleşimidir. Bir yandan markanızın veya ürününüzün geçmişiyle verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan ürün veya hizmetinizi ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımıyla farklılaştırıyoruz. Kısacası, hedef kitleniz üzerinde bir WoW etkisi yaratıyoruz. özet olarak, artırılmış gerçeklik şirketi nsocial deneyimi zenginleştirir.

Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial’ın farklılığı, yaratıcılık ve marka hikayelerinin eşsiz kombinasyonudur. Bir yandan markanızın ya da ürününüzün tarihçesi ile birlikte verilen mesajlar desteklenirken, diğer yandan da ürettiğimiz içerik ve AR Yazılımları ile ürününüzü ya da hizmetinizi farklılaştırırız. Özetle hedef kitlenizde WoW efekti yaratırız. En kısa anlatımla, Augmeted Reality ajansı Nsocial AR deneyimini daha da zenginleştirerek iyileştirir.

Her gün bir adım daha ileri giden tüketici davranışları ve beklentileri de markalar ve Artırılmış Gerçeklik Ajansı tarafından takip edilmelidir. Müşterilerin / potansiyel müşterilerin artık en önemli noktası deneyim yaşamak ve yaşatmak! Deneyim ve müşteri & marka etkileşiminin hedeflendiği yeni nesil pazarlama dünyasında, AR Ajansı yani Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial olarak 2012 yılından itibaren keyifli projelere imza atmaya devam ediyoruz.

artırılmış gerçeklik ajansı nsocial ile bir kahvede buluşmak için mail atmanız yeterli!