Loading

hologram şirketi nsocial.

Holgoram Nedir?

Yazımıza Tupac Coachella ya da rap tarzı ile 2Pac Coachella Hologram videosu ile başlayalım ve sizi etkileyelim istiyoruz.Hologramlar yeni nesil 3D reklamcılıktır. Hologram, üç boyutlu bir ışık alanını yeniden üretmek için kırınım kullanan ve orijinal sahnenin derinliğini, paralaksını ve diğer özelliklerini koruyan bir görüntüyle sonuçlanan bir girişim modelinin fiziksel kaydıdır. nsocial, müşteriler için holografik deneyimler yaratan bir hologram şirketidir. hologram inanılmaz canlı deneyimler yaratır.

Çok küçükten çok büyüke kadar, gereken her ölçekte çalışabiliriz. Ekibimiz, çarpıcı kurulumlar ve deneyimler oluşturmak için holografik teknoloji, aydınlatma, sahne tasarımı, projeksiyon, ses ve vfx uzmanlıklarını birleştirir. ölçeği ne kadar büyük olursa olsun, yenilikçi ve çene bırakan ve halkla ilişki kuracak fikirler yaratırız.

Hologramlar birçok iş alanındaki eğitim, tasarım ve görselleştirme olanaklarını ciddi biçimde geliştirebilecek potansiyele sahip. 3 boyutlu bir otomobil konseptini sanki gerçekten oradaymış gibi gösterebilir. Toplantılarda ya da konferanslarda 3 boyutlu sunumlar konukları etkileyecek.

Bu arada Google arama trendlerine baktığımızda, hologram ile ilgili aramalarda en çok aranan kelimelerin bershka hologram mont aramasının hologram ejderha aramasından daha yüksek olduğunu görmek bizi şaşırttı!

3 Boyutlu Holgoram Teknolojisi

Holografi yani hologram teknolojisi, cisimlerden yansıyan ve dağılan ışığı kayıt altına alıp onları 3 boyutlu olarak sunan fotografik bir teknik olan hologram teknolojisi hızlı yükselişini sürdürüyor. Hologramların şaşırtıcı birçok özelliği bulunur. Bir hologram deneyimini yaşamak için, 3 boyutlu sinemalarda yapmanız gerektiği gibi özel bir gözlük takmanıza da gerek kalmaz. Bir hologram yapmak için öncelikle bir nesneyi ya da insanı, lazer ışınları ile kayıt altına almalı, daha sonra bu bilgileri kayıt ortamına gönderip temizleyerek görüntüyü netleştirmeniz gerekmekte. Şimdilerde ise 3 boyutlu hologramlar ile karşı karşıyayız.

3 Boyutlu hologramlar ise; işleyiş mantığı olarak artırılmış gerçeklik yani, augmented reality (ar) ile benzeşir. Gerçekte orada olmasa da, orada duruyormuş izlenimi veren, gerek hava süzülen gerekse bir platform üzerinde konumlandırılmış nesnelerdir. Bu yeni teknolojinin kullanım alanı sonsuz. 3 Boyutlu hologram teknolojisi, birçok dijital içerik için bir sonraki adım olarak görünüyor. En etkileyici hologram kullanımlarından biri olan holografik iletişim, kilometrelerce uzaktaki bir odaya sizin görüntünüzü 3 boyutlu olarak yansıtıp oradaki insanlarla iletişim kurmanızı sağlar.

Tasarım aşamasındaki ürünlere 3 boyutlu olarak bakabilme, ayrıntıları yakınlaştırabilme ve üzerinde oynamalar yapabilme ihtimali, bu süreci gözle görülür şekilde ileri taşıyacaktır.

Gelelim 3 boyutlu hologram konusunda en merak edilen noktaya. Akıllı telefonlar için 3 boyutlu hologram entegrasyonu üzerine Samsung ve LG uzun süredir geliştirmeler yapıyor ama 3 boyutlu hologram teknolojisini sunabilecek akıllı telefonların hayatımıza girmesi için henüz çok erken olduğu yorumunda birleşiyorlar.

3 boyutlu hologram için aşağıda uzun bir hologram video var, izleyebilirsiniz.

neden hologram kullanılır? pazarlamada hologram.

3 boyutlu hologramların sağladığı etkileşimler sayesinde pazarlama departmanları ve yöneticileri, müşterileri etkileyerek deneysel pazarlama iletişimi taktikleri geliştiriyor.

İlk başta ütopik bir çözümle başlayalım. 2018 yılında 50 bin usd ile 65 bin usd arasında astronomik bir rakama sahip olan ve CES 2018 de tanıtılan Deepframe, günümüzde hala geliştirilme aşamasında ama 3 boyutlu arama gibi holografik teknolojilere imkan verebilir.Fiyatı 700 usd ile 3000 bin usd arasında değişen HoloPlayer, cam katman üzerinde 3 boyutlu hologramlar gösterebiliyor ve bu hologramları görmek için özel bir gözlük ya da ekipmana ihtiyaç duymuyorsunuz. Holoplayer'ın yarattığı 3 boyutlu hologramları mimik ve jestleriniz ile kontrol edebilirsiniz.

Hologramlar, PR değeri ve sosyal medya paylaşımları veya haber kapsamı oluşturmak için mükemmeldir . Çevrimiçi veya basında gördüğünüz birçok hologram, canlı deneyim yerine sosyal medyada paylaşım için yaratılmıştır - çevrimiçi olarak gördüğünüz şey, orada olsaydınız göreceğiniz şey değildir. Bu oldukça uygun maliyetli bir medya stratejisidir ve hologramın sahnelemesini gizleme konusunda endişelenmek zorunda kalmaz, çünkü önemli olan her şey onun üzerinde oluşturulan görüntü veya videodur. Buna karşılık, bu aynı zamanda daha hızlı kurulum ve hologramın yayılmasını sağlar.

Etkileşimli . Etkileşimli hologramlar ya yanıt verebilir ya da oluşturulabilir. Duyarlı bir hologram, kullanıcının önünde gerçekleştirdiği hareketlere dayalı olarak belirli bir hareketi gerçekleştirmek için bir hareket izleyici, ivmeölçer veya başka bir araç kullanır. Oluşturulan etkileşimli bir hologram, ister metin girişi ister IPad üzerinden sağlanan çoktan seçmeli yanıtlar olsun veri alır ve hologram üretmek için bilgileri gerçek zamanlı bir jeneratörle çalıştırır.

sağlanan bilgileri (metin, fiziksel hareket, görüntü veya diğer olsun) almak ve istediğiniz hologram görüntüsünü sunmak için işlemek için bir oyun motoru (genellikle Uneal) kullanırız.

Gözlük Gerekmiyor . izleyicinin sanal gerçeklik hapsi olmadan fiziksel mekânla etkileşime girmesine ve etkileşime girmesine izin veren karşılaşmalar sağlamak için deneyim sınırlarını zorlamayı seviyoruz. Bireyi kulaklık kullanarak aktarmak yerine, dinleyiciyi tam olarak bulundukları yerden gelişmiş gerçeklik deneyimi için bir araya getiriyoruz.

Gerçekçi Holografik teknolojimiz sadece bir 3D görüntü sunmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen gerçek gibi görünen herhangi bir yere yerleştirilebilen içerik oluşturmamızı sağlar.

Hologramın Faydaları. markalar için hologram.

* dikkat çekin

* kitleleri büyüleyin

* satışları artırın

* getirileri en üst düzeye çıkar

hologram konserleri. whitney houston hologram konseri ve turnesi.

Bu bölümümüze de Elvis Presley Hologram video ile başlayalım mı, ne dersiniz?

Bu, Celine Dione'nin Ceasar's Palace, Tupac, Janet Jackson ve yakında Elvis Pressley'deki yeni gösterisinde kullanılan holografik sistem. Sistem canlı ve sanal karakterlerin yan yana olmasını sağlar. Celine Dione'nin şovunda kendisi ve Stevie Wonder ile düetler söylüyor. Ekip Disney'den AVATAR'a kadar herkesle çalıştı ve bu sistem temel olarak canlı sanatçıları yan yana sanal görüntülerde sahneye koymamıza izin veriyor. Celine'in yeni şovunu izlemediysen, çene düşüyor! Bu videonun çoğu elle tutulan bir kamerayla çekildi, bu yüzden bu canlı bir sahnede ham formda. Diğerleri bize içerik sağlayabilirken, dünyada kaliteyi sahnede canlı olarak sunabilen sadece bir holografik sistem var.

Madem o kadar bahsettik, Elvis Presley ve Celine Dione'un Hologram Videosunu da paylaşalım. Hologram Konserleri sayesinde aramızdan zamansız ayrılan Elvis Presley'i de bu sayfamızda yad etmiş olduk böylece. Karşınızda Elvis & Celine Dion - If I Can Dream Hologram konseri ve Hologram VideosuWHITNEY İLE BİR AKŞAM: WHITNEY HOUSTON HOLOGRAM TURU: Bu ikonik ve hayranlık uyandıran canlı tiyatro performansı, Whitney’in inanılmaz hayatını, çalışmasını ve tüm zamanların en çok ödül alan kadın sanatçısının sonsuz mirasını kutluyor! Bu tür holografik bir deneyim, izleyicileri en son teknolojiyi ve canlı hitleri, şarkıcılar, dansçılar tarafından desteklenen klasik hitlerinin dijital olarak yeniden düzenlenmiş düzenlemelerini kullanarak sevgili Kraliçe Pop ile yeniden bir araya getirecek. sahne ve aydınlatma extravaganza gerçekten nefes kesici bir konser deneyimi yaratmak için.


hologram hayvanat bahçesi. hologram sirk

Sirklerin en ilgi çekci yanlarından biri hayvanlar. Ama hayvanlar bazen sağlıklı olmayan şartlarda barındırıldığı için geleneksel sirkler uzun süredir tepki almakta. Canlı hayvanlar sirk gösterilerindeki yıldızlardı - artık Alman Sirk Roncalli'de değil. Canlı atları ve filleri sirk halkasına yansıtılan holografik hayvanlarla değiştirdiler. 1976’da gösterilerine başlayan Sirk Roncalli için, o zamanların bir işareti. Çadırlar artık çayırlara değil, otoparklara ve sirk hayvanlarının yaşam koşulları değişti. Ve köklü Alman sirkinin gösterisi de öyle. Roncalli Sirki, sahnede 32 metre genişliğinde ve 5 metre derinliğinde alanda, sahnenin her yerinden görülebilecek 360 derecelik holografik görüntüler için sirk çadırına 11 adet ZU850 hologram projektörü ve BX-CTA03 lensleri kurmuş. 2017'den itibaren denenen bu teknoloji ile, beri yapılan teknolojik gösteriler sayesinde hayvanların herhangi bir tehlikeye girmesi ortadan kalkmış. Hayvan hologramları hakkında ne düşünüyorsunuz? Ne dersiniz, geleceğin sirki hologramlı sirkler mi yoksa?

Eğitimde Hologram Kullanımı

Eğitimde hologram kullanımına değinecek olursak, hologram tıp alanında çağ atlamaya çok yakın. Şu an Microsoft Hololens ile en etkin eğitimin yapılabildiğinden rahatlıkla bahsedebiliriz. Hologram teknolojisi sayesinde tıp öğrencilerinin ve cerrahların eğitimi için hasta bilgileri görüntülenebilir. Holgoram ile tıp eğitimi ile, bir kadavranın ya da bir kalbin içerisine girerek çok çok yakından inceleme fırsatınız olacak. Üç boyutlu görüntüleri eğitim ve görüntüleme amacı ile kullanmak için herhangi bir cihaz ya da gözlüğe ihtiyaç duyulmaz. Cerrahi bir operasyonun içine girerek veya çok yakından büyük bir versiyonunu görebilecek olan tıp öğrencileri ile hibrit teknoloji bir motorun içerisini inceleyebilen mühendislik öğrencileri her zaman eski öğrenciler tarafından kıskanılacaktır. Öğrenciler ve doktorlar rahatça 3 boyutlu görüntüleri inceleyebilir.

Hologramlar birçok iş alanındaki eğitim, tasarım ve görselleştirme olanaklarını ciddi biçimde geliştirebilecek potansiyele sahip.3D hologram teknolojisinin yapabilecekleri hayallerinizle sınırlı! Coğrafi terimleri bu zamana kadar öğrendiğini klasik öğrenme yöntemleri ile okumak ve duymak yerine; Eğitimde Hologram kullanımı ile dağ, tepe ve ovaların içerisinde gezerek gerçekçi olarak görmek çok daha eğitici ve interaktif öğrenme yönetimidir. Okyanusta dünyanın en derin yerini incelemek ya da mikrobun içinde girerek hastalıkların teşhisini ve bunun sonucunda tedavi yöntemlerini belirlemek, çok daha yakından görmek eğitimde hologram kullanımı ile mümkün olacak çok önemli bir nokta.

Kurumsal iş eğitiminde hologram noktasında ise, mühendislik ve alt yapı çalışmalarında maliyet hesabı, kurulum düzeni, mimari projelendirme, teknik destek, kurulum gibi noktalarda da hologram ile iş eğitimi verilebilir.