Loading

MirrAR Akıllı Ayna ve Sanal Kabin

mirrAR Artırılmış Gerçeklik Akıllı Ayna ve Sanal Kabin

Sanal kabin, webAR, Google Artırılmış Gerçeklik Destekli Arama Sonuçları GoogleAR ve Artırılmış Gerçeklik uygulamaları ile Perakende deneyiminde artırılmış gerçeklik (AR - Augmented Reality) dönemi başladı. Teknolojik yenilikleri müşteri deneyimlerine entegre etmede alışık olduğumuz perakende giyim sektöründe ise her geçen gün AR tabanlı yeni bir uygulama ekleniyor. mirrAR, perakendede artırılmış gerçeklik çözümleri noktasında geliştirdiğimiz hem dijital hem de fiziksel ürünümüzdür. Adını ayna ve artırılmış gerçeklik kelimelerinin birleşiminden alır.

Moda perakende tüketicilerine mağaza içi artırılmış gerçeklik deneyimi yaşatacağımız Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR; Artırılmış Gerçeklik teknolojisine dayanan ve müşteri etkileşimini artıracağına inandığımız Etkileşimli ve Sürükleyici Alışveriş Deneyimi'ne odaklanıyor.

Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR, Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması olarak artırılmış gerçeklikle alışverişi eğlenceli, deneysel ve unutulmaz bir şekilde destekler.

Perakende sektörü artırılmış gerçeklik çözümümüz Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR, insanların en yeni koleksiyondaki kıyafetleri gerçekten giymeden deneyebilmelerini sağlar. Kinetct sensörü kişinin hareketini takip eder ve gerçek zamanlı olarak analiz eder. Bir kişi ona yaklaştığında, artırılmış gerçeklik yazılımımız kişinin yüzünü tarar, fotoğrafını çeker ve bunun için iyi bir model aradı. 80 inçlik bir ekranda, kişilerin jestlerini kullanarak, kıyafetlerini, ceketlerini, pantolonlarını ve ayakkabılarını özgürce değiştirebilirler. Kişi önceki kıyafetine geri dönebilir ve istediği zaman bazı değişiklikler yapabilir. Sonunda, yeni görünümleri kaydedebilir ve e-posta ile onu oluşturan kişiye ve aynı zamanda markanın galerisine koyabilir.Tüm perakendeciler, ürünlerinin sanal olarak görselleştirilmesinden ve Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm ile birlikte Perakende Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması olan mirrAR Artırılmış Gerçeklik Akıllı Ayna ve Sanal Kabin çözümümüzden yararlanabilirler. Tüketicilerin 64%'ü, alışveriş deneyimini kişiselleştirmek için AR kullanan bir sanal alışveriş asistanına sahip olmak istiyor. Bu müşteriler özellikle daha önceki satın alma işlemlerine veya tarama geçmişlerine bağlı olarak ürün önerileri sunacak bir AR yardımcısı kullanmak istiyorlar.

Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR'ın faydaları. artırılmış gerçeklik destekli Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Sanal Kabin ve Akıllı Alışveriş Aynası.

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Yenilikçi Marka Algısı Üretimi,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Müşteri Etkileşimi artışı,

* Gelecek için Sürdürülebilirlik Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile mümkündür,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Trafik Oluşturma ve Üyeleri Artırma / Çevrimiçi Alışveriş için Satışları artırma mümkündür,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Sosyal Medya Entegrasyonu dahildir,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Mağaza İçi Etkinleştirilir,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile henüz ürününüzü denemeye hazır olmayan müşterilere Potansiyel Müşterilere Ulaşma,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Mağazalarda Soyunma Odası Sırasını Bekleme Süresini Azaltma,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Daha İyi Alışveriş Deneyimi yaşatılır,

* Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile PR / WoM Etkisi muhteşem bir pazarlama faaliyetidir.

Ayrıca mirrAR kids ürünümüz ile çocukları da unutmadık! Mağaza İçi Artırılmış Gerçeklik Uygulaması Akıllı Ayna ve Sanal Kabin mirrAR ile Mağazacılıkta artırılmış gerçeklik kullanımı ile farklılaştırıyoruz.

Sanal Kabin Nedir? Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR

Sanal kabin; kıyafetleri dijital ortamda denemeyi sağlayan, artırılmış gerçeklik firması Nsocial tarafından hayata geçirilmiş, artırılmış gerçeklik destekli çözümdür. Müşteriler, perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile 3D modelleme ile dijital olarak 3 boyutlu modellenmiş kıyafetleri dijital ortamda deneyerek kendilerine en uygun kıyafetleri mağazada kabine girmeden ve üzerine giyip çıkarma yapmadan Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR ile deneyimleyebilirler. Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR sayesinde müşterileri, çok sayıda kıyafet denemenin fiziksel sıkıntısından ve zaman maliyetinden kurtarıyoruz. Ayrıca akılda kalıcı bir perakende deneyimi ve alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Özellikle Pandemi süreci ile birlikte temastan kaçındığımız bu günlerde perakende markaları, perakendede dijital dönüşüm ve perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile hazırladığımız Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR ile artık müşteriler; istedikleri kıyafeti, istedikler, renk ve bedende üstlerinde sanal olarak deneyebilecek.

Neden Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR?

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR temassız ve hijyeniktir.

* Perakende sektöründe dijital dönüşüm ve Perakende sektöründe Artırılmış Gerçeklik kullanımı örneklerinden Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR akılda kalıcı ve inovatif bir alışveriş deneyimi sunar.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR sayesinde gelecek için sürdürülebilir marka imajı yaratılır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR ile yeni alışveriş kanalı oluşturulur.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR sayesinde yeni potansiyel müşterilere ulaşmak daha kolaylaşır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR çok daha derinleştirilmiş ve zenginleştirilmiş müşteri etkileşimi ve erişimi sağlar.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR markanın pazarını ve marka değerini artırır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR ile kabin için sıra bekleyen artan müşteri sayısının önüne geçilir.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR ile öncü olmak için adım atılır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR daha iyi alışveriş ve müşteri deneyimi yaşatır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR alışveriş deneyimini kişiselleştirmek için artırılmış gerçeklikten faydalanmak doğru çözüm olur. Artırılmış gerçeklik bu anlamda müşterilerin mağazada edindikleri deneyimleri yeniden tanımlayan bir teknoloji olarak konumlanıyor ve dijital ortamdan alışveriş yapan kişileri daha fazla satın alıma teşvik ediyor.

Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR Nasıl Çalışır?

Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR, perakende sektöründe dijital dönüşüm ve perakendede artırılmış gerçeklik kullanımı için artırılmış gerçeklik firması Nsocial olarak geliştirdiğimiz bir çözüm. Artırılmış gerçeklik destekli Akıllı Ayna ve Sanal Kabin olarak MirrAR'ı anlatabiliriz. Artırılmış Gerçeklik Perakende çözümlerinin belki de en farklılaşanı! Kıyafetleri kabine gitmeden deneyebilir ve unutulmaz bir marka ve alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Artık birçok büyük marka, perakendede artırılmış gerçeklik çözümleri arıyor ve mağazalarındaki bu sistem sayesinde kıyafet giymeden kendi başımıza artırılmış gerçeklik ile deneyimlememize izin veriyor. Ekrana bakarsınız, seçtiğiniz kıyafetler dijital olarak size oturur.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR, artırılmış gerçeklik teknolojisi tabanlıdır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR motion capture ve kinect cihazı kullanır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR mobil cihaz kontrollüdür.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR bir CMS yani yönetim paneline sahiptir.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR Cloud yani Bulut üzerinden çalışır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR etkileşimli müşteri deneyimi odaklıdır. Perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımına güzel bir örnektir.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR alışveriş kolaylaştırma odaklıdır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR üzerinde marka tabanlı UX / UI uygulaması geliştirdik.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR'a entegre sosyal medya paylaşım modülü vardır.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR ile alışveriş deneyimini satış ile kapatma ihtimali yüksektir.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR müşteri dostudur.

* Akıllı Ayna ve Sanal Kabin MirrAR Perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımı ile yenilikçi ve WoM etkisi yaratır!

Bildiğiniz gibi, perakende markaları artık müşteri deneyiminin sürdürülebilirliği, daha iyi alışveriş deneyimi vb. için X, Y, Z ve alfa nesillerini 'yakalamak' için bir zorunluluk olarak yeni stratejiler geliştiriyor… Perakendede dijital dönüşüm ve perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımının hedefinde "dijital dünyada" doğan X, Y, Z ve alfa kuşakları var... Hepsi bir mobil uygulamanın ne anlama geldiğini veya 360 derece video çekiminin veya artırılmış gerçeklik nedirsorusunun cevabını gözü kapalı verebiliyor… hepsi akıllı telefonlarıyla yaşıyor ve 360 derece video izliyor, artırılmış gerçeklik ile anında bambaşka deneyimlere yelken açabiliyor ve özetle yeni deneyimler arıyorlar! Perakendede dijital dönüşüm ve perakende sektöründe artırılmış gerçeklik kullanımının bir marka olarak, daha yenilikçi ve yaratıcı alışveriş deneyimi sunduğunu Artırılmış Gerçeklik Firması Nsocial olarak anlatmak istedik!