Loading

How Virtual Reality (VR) can help companies during the Coronavirus outbreak?

Koronavirüs ve Markaların Mücadelesi

Her birimiz kesinlikle koronavirüsün dünyamızda önemli bir sağlık olayı haline gelmemesini umuyor olsa da, gerçek şu ki şirketler zaten operasyonlarının ciddi bir şekilde bozulmasını önlemeye yönelik her beklenmedik planı düşünüyorlar. Şu anda, işletmeler ve hükümetler, daha iyi işlemek için Coronavirus salgını sırasında sanal gerçeklikten yararlanmayı düşünmek zorundadır. Ana endişe bu süre boyunca kişisel ve aile sağlığıdır. Ancak, dünyadaki hemen hemen her şirket için finansal projeksiyonların düşürülmesinden 2020'deki büyük konferansların iptaline kadar, iş üzerindeki etki de önemli olmuştur.

Coronavirüs'ün etkisi birçok insana ve işletmeye zarar verdi. Hastalığın bir pandemi haline gelme korkusu büyüdükçe, VR ortaya çıkan bazı sorunları ele alma yeteneğine sahiptir. Seyahat etmek zorunda kalmadan işçileri eğitebilmek gibi küçük değişikliklerden. Doktorları bir hastalığı tedavi etmeye hazırlama gibi büyük etkilere karşı, daha önce hiç ilk kez deneyimlememişlerdir. Coronavirüs açıkçası birçok şirketin gelirleri üzerinde kısa vadeli önemli bir etkiye sahiptir. Bu dönemde müşteriler için yenilikçi bir bağlılık sürdürülmelidir, böylece salgın korkusu azaldığında normal satış faaliyetlerine geri dönebilirler. VR'ın konumlarından bağımsız olarak en önemli müşterilerinizle bağlantı kurma yeteneğini küçümsemeyin.

Koronavirüse Karşı VR

Coronavirüs mutlaka tecrite ve yolculukların, toplantıların, olayların, vb. iptal edilmesine neden olduğu için VR devralır. Bir zamanlar “yüz yüze” bir mevcudiyet gerektiren faaliyetler artık sanal olarak yapılabilir. size genel olarak VR'nin temel faydalarını hatırlatıyoruz: Başlangıç olarak, bu sürükleyici, akılda kalıcı ve “orada olmak” için en yakın olan bir bilimdir. Küresel Coronavirüs yanıtı sırasında birçok VR kullanımı vakası var, ancak şirketler ve hükümetlerin en çok fayda sağladığına inandığımız şeyler:

Potansiyel müşteriler için etkileşimli ve eğitici deneyimler sunan Sanal Gerçeklik uygulamalarıyla, sosyal yardımları durdurmak için hiçbir neden yoktur.

VR İş Uzaktan Eğitimi. Sanal Gerçeklik Kurumsal İş Eğitimi

Çalışanların eğitimi için VR'ın benimsenmesini hızlandıran markalar corona virus pandemisine karşı çalışanlarını korumaya çalışabilirler. Bu, kolayca ölçeklenebilirken paradan tasarruf sağlayan bir ölçüdür çünkü bir eğitim dersi, daha sağlıklı, daha güvenli ve istediğiniz kadar ve herhangi bir yerde çoğaltılabilir bir sanal gerçeklik eğitim deneyimi sanal gerçeklik ajansı nsocial yani Sanal Gerçeklik Firması veya VR Ajansı VR Firması VR Şirketi ya da Sanal Gerçeklik Şirketi olarak, yüksek deneyime sahibiz ve insan kaynaklarında vr ve kurumsal sanal gerçeklik öğrenme ve vr iş eğitimi konusunda sanal gerçeklik ile iş eğitimleri sayesinde koronavirüs pandemisine karşı markalara özgü interaktif iş eğitimi ve kurumsal öğrenme çözümleri geliştiriyoruz.

VR eğitimi, virüsle ilgili hükümet tedbirlerinden etkilenen çalışanları geçici olarak devralmak zorunda kalabilecek yeni çalışanları getirme yükünü hafifletmeye yardımcı olabilir.

Coronavirüs, eğitmenler ve şirket yöneticileri gibi bazı işçilerin seyahat etmesini engelledi. Sanal gerçeklik eğitiminin veya 360 derecelik deneyimlerin (VR gözlükleri, mobil veya WebVR için olsun) kaydedilmesi ve dağıtılması, çalışanların coğrafi konumlarından ayrılmak zorunda kalmadan ve başkalarına gelmek zorunda kalmadan hayati bir eğitim almalarını sağlar.

VR deneyimleri, bulundukları yerden bağımsız olarak aynı anda birden fazla çalışanı eğitmek için mükemmeldir. Supervisor, Eğitim Müdürü veya Şirket Müdürü etkilenen bölgelere seyahat etmek zorunda kalmayacak ve yine de eğitimlere devam edebilecektir. VR eğitimi, kısıtlı seyahat ve karantina gereksinimleri dünyasında çok anlamlı.

VR deneyimi olmayan şirketler, potansiyel müşterilerin VR kulaklıkları, cep telefonları, web vb. aracılığıyla evde keyif alabilecekleri çekici ve akılda kalıcı deneyimler yaratmak için sağladığımız platformu kullanabilirler.

Öte yandan, mobil sağlık kliniklerinin hızlı bir şekilde inşa edilmesi gereken sağlık profesyonellerinin eğitimi söz konusu olduğunda, bunu VR kullanarak nasıl yapılacağını göstermek en iyisidir.

Buna ek olarak, dünyadaki daha fazla ülkede hastanelerde hissedilmeye başlayan doygunluk ile VR, daha önce hiç görmedikleri bir durumun tanı / tedavisi ile doktorları daha rahat hale getirmenin en iyi yoludur.

fabrika 360 derece video çekimi.

yurtdışında ya da şehirdışında olan tedarikçilerinizi, müşterilerinizi bulundukları yerden fabrikanızda, üretim tesislerinizde ve mağazalarınızda ağırlayabilirsiniz. fabrika 360 derece video çekimi ile seyahat planı, seyahat masrafları gibi maliyetlere katlanmadan, tedarikçi ve müşterilerinizi fabrikanızda gezdirebilirsiniz. fabrika 360 derece video, fuar ve etkinliler ile müşteri ziyaretlerinizde de kullanılır.

yenilikçi çevre teknolojileri firması INEVA icin 5 dilde fabrika 360 derece video çekimini yaptığımız tesis, yurt içi ve yurt dışı saha ziyaretleri ile birlikte fuarlarda kullanılıyor.Hem Sanal gerçeklik gözlükleri ile hem de sanal gerçeklik gözlükleri olmadan izlenebilen 360 derece videolar, izleyen kişiye “Sanki Oradaymış” hissiyatını yaşatan, uzaktaki iş paydaşlarınıza, müşterilerinize ve tedarikçilerinize fabrikanızı en kolay yoldan gezdirmek için 360 derece fabrika tanıtım videosu ve üretim tesisi sanal gezintisi tercih edebilirsiniz. Böylece hem zaman ve mekan tasarrufu sağlamış olursunuz hem de bu yeni teknolojinin müşteri üzerinde yaratacağı olumlu etki ile satış ve pazarlama sürecinize değer katmış olursunuz.

Böylece kurumsal yapınızı, fabrikanızı, üretim tesisinizi, üretim bandınızı, deponunuzu, sevkiyat sürecinizi iş yapış şeklilerini göstermek amacıyla 360 derece tanıtım filmleri ve vr video çekimi ile hazırlayarak yurtdışındaki potansiyel iş ortaklarına yönelik pazarlama araçları üretmeye çalışıyorlar.

Bu sebeplerin toplamını düşündüğünüzde, müşteri ve tüm iş paydaşlarınızı dijital olarak fabrikanıza davet etmek, en gerçekçi tecrübeyi yaşatmak isteyen firmalar fabrika 360 derece video çekimi ve 360 Derece VR tanıtım filmleri ile interaktif çözümü buldular. VR tanıtım filmleri sayesinde fabrikanızı – tesisinizi en ince ayrıntısına kadar hiçbir açısını saklamadan tüm gerçekliği ile müşterinize gezdirebiliyorsunuz.

360 Derece VR Tanıtım Videoları / 360 derece Fabrika vr video çekimi, Üretim Tesisi, Şantiye, Depo, Ofis, Okul Tanıtımı VR Video Çekimleri Nasıl Olmalı?

Corona virus pandemisi nedeniyle, üretim tesislerinin 360 derece videolarına olan talep arttı. Şu an iş anlaşması yapmak isteyeceğiniz müşteri, paydaş, iş ortağı ya da tedarikçilerinizi fabrikanızda ağırlamanız, onları gezdirmeniz neredeyse imkansız. Bunun 2 ana sebebi var: İlk sebebi; sağlık koşulları sebebiyle uçuşlar ya da seyahatler iptal oldu / kısıtlandı. Olmasa bile, müşteriler ya da tedarikçiler çok tedirgin. İkinci sebebi ise hem finansal hem de zaman maliyetleri yükselirken; üretkenliğin, verimliliğin düşmesi.

VR çekimler 360 Derece fabrika tanıtım filmi, 360 derece üretim tesisi videosu gibi içeriklerdir. Şu an bir çok fabrika ve üretim tesisi olan firma; tam da bu noktadan yola çıkarak, iş paydaşlarına en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla VR Gözlüklerden ve 360 Derece VR Videolardan yararlanmaya başladılar.

360 derece fabrika tanıtım videosu, sanal gerçeklik gözlüğü ile zirveye çıkarken, sanal gerçeklik gözlüğü sahibi olmayan izleyiciler için ise Youtube 360 derece video oynatıcısı sayesinde, 360 derece fabrika video çekiminizi Youtube hesabınızdan yayına alarak, hem Youtube sayfanızda hem de internet sitenizde 360 derece fabrika vr tanıtım videonuzu paydaşlarınıza deneyimletebilirsiniz.

360 derece üretim tesisi tanıtım filminiz ile paydaşlarınız, tedarikçileriniz, ortaklarınız ve müşterilerinizi fabrikanıza davet etmenize gerek kalmadan, maliyetlere katlanmadan 5 dakika içerisinde 360 derece fabrika vr tanıtım videosu ile gezdirebilir, üretim hattınızın ve firmanızın öne çıkan özelliklerini çoklu dil seçeneklerinde hem görsel hem de ses ile kendilerine aktarabilirsiniz. 360 derece fabrika tanıtım filminiz ile hem iş paydaşlarınızı etkilersiniz, hem de inovatif marka algısı yaratırsınız hem de maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Şimdi sizi Tesla'nın 360 derece fabrika tanıtım vr videosu ile koltuğunuzdan kalkmadan, Fremont'taki fabrikasında Tesla Model S, Model X ve Model 3 ün üretildiği üretim tesisinde 360 derece fabrika tanıtım turuna çıkaralım.

nsocial'ın 360 derece video prodüksiyon ve 360 derece video çekim hizmetleri.

360 derece video çekimleri ile hazırlanan VR tanıtım filmleri sayesinde müşterileriniz şirketinizi uzaktan ziyaret edebilir veya ürünlerinizi bunlara dokunabilecek kadar yakından inceleyebilir. 360 derece fabrika tanıtım videosu, 360 derece okul tanıtım videosu, 360 derece genel merkez oryantasyon videosu, 360 derece sanal showroom ve 360 derece eğitim videoları bunlardan başlıcalarıdır.

şehir veya ülke dışında olsanız bile, şirket içindeki konserlere, festivallere, konferanslara veya özel toplantılara katılmanıza izin veriyoruz. 360 derece canlı yayın en pratik ve en kolay çözümdür.

fuarlarda ve organizasyonlarda dikkat çekmenin en etkili yolu, ürünlerinizi veya promosyonlarınızı sanal gözlük simülasyonları ile yapmaktır. Standlarınızda sizin için hazırlayacağımız 360 derece VR tanıtım filmlerinizi veya VR uygulamalarınızı sergilemenize yardımcı oluyoruz.

havada uçarak tesislerinizi veya şehrinizi 360 derece izlemek 360 derece video çekiminden daha iyi bir çözüm yoktur. 360 derece video çekim ekipmanımızla fabrikanızı, şirketinizi ya da şehrinizi havadan çekiyoruz ve müşterilerinize bu eşsiz deneyimi yaşatıyoruz.

aynı zamanda bir dijital dönüşüm ajansıyız . Sanal gerçeklik ajansı nsocial, petrol ve gaz sektöründe sanal gerçeklik ile iş eğitimde dijital dönüşüm için, aşağıda gördüğünüz gibi bir çözüme sahiptir. aklınızda vr ile herhangi bir vr iş eğitimi veya interaktif çalışan eğitimi projeniz varsa, bir kahve için buluşalım ve insan kaynaklarında sanal gerçeklik kullanımı projelerimizi konuşalım!vr iş eğitimi tarafından oluşturulan daha fazla ayrıntı ve daha fazla iş eğitimi örnekleri için şirket nsocial, lütfen makaleyi okumak ve aşağıdaki video oynatma listesini oynatmak için dokunun.

webAR projeniz varsa, Artırılmış Gerçeklik Ajansı Nsocial ile tanışın. Markanız için uygulamalara gerek kalmadan mobil tarayıcılar veya web sitesi aracılığıyla artırılmış gerçeklikle Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları ile ürününüzü veya hizmetinizi Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları deneyimi için bize ulaşabilirsiniz!