Loading

Sanal Makyaj Deneyimi. Sanal Makyaj Uygulaması.

Sanal Makyaj Deneyimi. Sanal Makyaj Uygulaması

Yapay Zeka ajansı Nsocial aynı zamanda Artırılmış Gerçeklik ajansı Nsocial olarak son geliştirdiğimiz ve daha önce bir örneğine rastlamadığınıza inandığımız canlı sanal makyaj deneyimi hizmetimiz ile karşınızdayız. Çünkü adeta bir sanal makyaj aynası gibi, P2P Streaming (Peer to Peer) görüntü aktarımı ile canlı görüntünüz ile dilediğiniz kozmetik ürününü yüzünüzde deneyimleyebilirsiniz. Sanal makyaj deneyimini birkaç kelime ile özetlersek; tüm makyaj koleksiyonunuz dijitalleşmiş oluyor ve webAR artırılmış gerçeklik teknolojisi ile müşterilerinizle buluşuyor. Sanal makyaj uygulamamızın üstün yüz tanıma teknoloji sayesinde kozmetik ürünlerinizin müşterilerinizin yüzünde nasıl durduğunu saniyeler içinde denetmiş oluyorsunuz.

Özellikle Covid19 süreci ile birlikte avm’lerin kapanması sonucunda kozmetik firmalarının fiziksel mağazalarında ürün deneyimi süreçleri tamamiyle sıfırlandı. Yani bir başka deyişle tester’ları deneyimlenemedi. Tüm kozmetik alışveriş süreçleri de e-ticaret ve online a kayınca, e-ticaret kozmetik alışveriş süreçleri de sanal makyaj uygulaması gibi yeni deneyimler aramaya başladılar. Tabi Corona virüs pandemisi sonrasında da testerların geleceği tartışılır durumda olacak. Bütün bu koşulları bir araya getirince webAR ajansı Nsocial olarak biz de Sanal Makyaj Deneyimi ve Sanal Makyaj Uygulaması geliştirdik. Artık Sanal Makyaj firması Nsocial olarak konumlanmaya başlayabiliriz!

Sanal Makyaj Nedir? Sanal Makyaj Uygulaması Nasıl İşler?

Sanal makyaj deneyimi uygulaması dediğimize bakmayın. Her hangi bir mobil uygulama indirmenize gerek yok! webAR teknolojimiz sayesinde, web sitenize entegre olarak hostinginizde çalışan, webAR ile her hangi bir uygulama geliştirmeye ya da müşterilerinizin uygulama indirmesine gerek duymayan, Face Tracking ve Face Recognition dediğimiz Yüz Tanıma ve Yüz Takip Etme modülleri ile yapay zeka ile makine öğrenimi ile deneyim yaşatan Sanal Makyaj Deneyimimizin rakiplerinden farklılaşan ve öne çıkan en önemli özelliği; Peer to Peer yani P2P streaming dediğimiz canlı görüntü aktarımı ile, müşterilerinizin yüzünde ya da dudaklarında ya da gözlerinde farklı açılardan deneyimi sanal makyaj deneyimi ile canlı canlı deneyimletebilirsiniz. Aslında sanal makyaj deneyimimiz bir akıllı ayna görevi görüyor ve kamerası olan her cihazda tam uyumlu olarak çalışıyor. Akıllı telefonlar, laptop, PC, tablet ile çalışıyor. Sanal makyaj deneyimimiz, kesinlikle önceden fotoğraf çekmeden, müşterilerinizin yüzünü tarayarak ve yüzün her noktasına makine öğrenimi ve yapay zeka ile öğrendiği algoritmaları uyguluyor. Canlı sanal makyaj deneyimimizi dudaklarınızı ileri uzatarak ya da yüzünüzü sağa/sola/aşağı/yukarı çevirerek yaşayabilirsiniz. Sanal makyaj deneyimi bittiğinde ekran görüntüsü alarak kaydedebilirsiniz ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Ayrıca sanal makyaj deneyimimizin e-ticaret modülü entegrasyonu sayesinde müşteriler, sanal makyaj deneyimi sonrasında satın almak istedikleri ürünü sadece birkaç adımda sepete ekleyip satın alım sürecini hızlandırabilirler. Böylece sanal makyaj deneyimimiz, e-ticaret web sitesi trafiğinizi ve cironuzu da yükseltiyor. Sanal makyaj deneyimimiz ile ana kategorilerin altından denemek istediğiniz ürünü, sonrasında da denemek istediğiniz ürünü seçiyorsunuz ve o ürünün yüzünüzde nasıl durduğunu anında görebiliyorsunuz.

Sanal Makyaj Ne Faydalar Sağlar? Sanal Makyaj Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Sanal Makyaj Deneyimi projemizin faydalarına detaylıca değindik ama burada da kısaca özetlersek, artırılmış ve zenginleştirilmiş alışveriş deneyimi, satın alma sürecinin hızlanması, hijyenik müşteri deneyimi, realistik ürün deneyimi ve tüm bunlara bağlı olarak mağazalarınızda ve e-ticaret ciro artışı olarak sayabiliriz. Sanal makyaj deneyimimizin bir diğer avantajı ise sonrasında makyaj temizleyiciye ihtiyacınızın olmaması, elinizin üstünün rengarenk ruj swatchlarıyla dolmaması ve en açığından en koyusuna tüm ruj renklerini toplamda 10 saniyede deneyebilmek! Hanımlar bunu beğendi sanırız  Ayrıca sanal makyaj uygulaması gerçek hayatta yüzünüzde makyaj olup olmadığı ile ilgilenmiyor, onun ilgilendiği tek nokta, yapay zeka teknolojisi ile yüzünüzü tarayarak aldığı ölçümlemeler.

Mağaza İçi Sanal Makyaj Deneyimi ve Akıllı Makyaj Aynası

Akıllı ayna demişken, sanal makyaj deneyimimizi mağazalarınızda da In Store aktivitesi olarak kullanabilirsiniz ve webAR artırılmış gerçeklik teknolojisinin Yüz Tanıma teknolojisi ve P2P Streaming ile harmanlanması ile birebir ürün deneyimini temassız ve hijyenik şekilde müşterilerinize deneyimletebilirsiniz.Genel anlamı ile sanal makyaj uygulamasında dahil olan ürün gruplarımızı ruj, dudak kalemi, dudak dolgunlaştırıcısı, kaş konturları, göz kalemi, rimel, eyeliner, göz farı, maskara, allık, kapatıcı, bronzlaştırıcı, kontur, fondöten olarak sayabiliriz. Fakat markanızın makyaj koleksiyonundaki tüm ürünler, sanal makyaj uygulamamızda tüm renkleri ile birlikte bulunuyor.

Normalde uygulaması uzun zamanlar alacak ürünleri, sanal makyaj uygulamamız ile saniyeler içerisinde arka arkaya deneyebilmek resmen mucize gibi! Böylece artık kendimizi Sanal Makyaj Firması Nsocial olarak konumlayabiliriz.Sanal makyaj deneyimi için projemizin videosunu üstte paylaştık ama canlı deneyim için online toplantı ya da fiziksel bir toplantı organize edebiliriz. Sanal makyaj firması Nsocial’a bir mail atmanız yeterli!