Loading

artırılmış gerçeklik gayrimenkul pazarlama.

augmented reality gayrimenkul. ar gayrimenkul

Daha da önemlisi, AR kullanımı müşterilere olduğu kadar emlak şirketlerine de fayda sağlar:

* Müşteriler daha bilgilendirici ve görsel teklifler alır

* Gayrimenkul şirketleri olası bir anlaşma hakkında daha net bir vizyona sahip müşterilerle ilgilenir

Gayrimenkul sektörü ve artırılmış gerçeklik teknolojisi ile her geçen gün birbirine yaklaşıyor. Teknolojinin emlak satışlarındaki gücü de zamanla artar. Sanal gerçeklik virtual reality vr ve artırılmış gerçeklik augmented reality ar , çevrimiçi reklamcılıktan çevrimiçi reklamcılığa kadar farklı şekillerde gayrimenkul pazarlama endüstrisindeki profesyonellere milyonlarca kapı açmıştır. listeler ve sanal tur . Bu teknolojilerin her biri daha hızlı ve daha sorunsuz bir gayrimenkul satışını kolaylaştırdı. vr Sanal Gerçeklik ile Emlak pazarlamamızı okuyabilirsiniz, ancak bu sayfada hakkında konuşacağız emlak ve artırılmış gerçeklik.

AR dediğimiz artırılmış gerçeklik teknolojisini hayal etmeye başlayalım. Artırılmış gerçeklik ile inşa edilmemiş projelerde, AR ile inşa edilecek yeri gerçek zamanlı olarak, projenin bulunduğu yerdeki 3B bir ortamda etkileşimli bir ortamda inceleyebilirsiniz. Veya basılı medya, kataloglar, gazeteler ve dergilerdeki bir reklamda proje, videolar ve zengin içerik hakkında bilgi alabilirsiniz. AR uygulaması ile gayrimenkulünüzü bile dekore edebilirsiniz. Sitede gördüğünüz bu ürünleri, mobilyaları, halıları sipariş edebilirsiniz.

Artırılmış Gerçeklik bir deneyim yaratır. Gayrimenkul projeleri, 2B olduğunda müşterilere fazla bilgi sunamaz. Bugün en iyi inşaat projelerini 3D olarak gösteren AR teknolojisi sayesinde müşterilere daha gerçek görüntüler sunulabilir. 2D bir görüntünün 3D olarak görüntülenebildiği bu teknolojide, gayrimenkul projesini gerçekmiş gibi her açıdan görüntüleyebilir ve farklı kat planlarının düzenini inceleyebilirsiniz.

Kataloglarının görselleştirilmesi söz konusu olduğunda neredeyse her gayrimenkul şirketi hala mücadele ediyor. Kullanılan tüm araçların aksaklıkları yaygındır:

* Mobil veya masaüstü uygulamalarındaki 3B modeller etkileşimlidir ve henüz tam sunumları yoktur

* Dairelerin metin açıklamalarını yazdırın, alıcılara hiçbir şey söylemeyin (veya çok az)

* Her siteyi müşterilerle birlikte ziyaret etmek çok zaman alıcıdır

* Fotoğraf reklamlar daha iyidir, ancak yine de gerçekçi gayrimenkulun tamamını gösteremezsiniz

Düğmeye tek bir dokunuşla, müşteriler ilgilendikleri herhangi bir dairenin çok açılı AR modellerini kullanabilirler. Ofisten veya evden ayrılmadan, dairelere / evlere / ofislere göz atabilir, karşılaştırabilir ve analiz edebilirler. Dahası, onunla 'neredeyse mevcut' bir his yaşayarak etkileşime girebilirler.

Artırılmış Gerçeklik / AR ve Sanal Gerçeklik (VR), gayrimenkul sektöründe yenilikçi çözümlerdir. Araştırmanın sonuçlarına göre, AR ve VR ile projeler yaşayabilen müşteriler bu deneyimi çevrelerine yaymak için daha fazla çaba sarf ediyor. Biz buna WoM efekti, yani Ağızdan Ağıza Pazarlama diyoruz. Bu etkileşim size zaman içinde daha fazla referans müşteri getirir. Bu nedenle, bu teknolojileri kullanarak hazırlanan kampanyanızdan daha fazla etkileşim alma şansına sahipsiniz. Günümüzde, birçok müşteri istedikleri bir evi ya da evi bulduklarında, dijital medya aracılığıyla sevdiklerine göndermeye çalışıyorlar. Buna sıra dışı bir 3D AR deneyimi ekleyerek, paylaşma isteği daha da artar. Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi ile gayrimenkul projelerinizin interaktif sunumlarını yapabilirsiniz. AR uygulamalarının akıllı telefonlarda kolayca kullanılabileceği düşünüldüğünde, alıcılara satılık daireler ve evler ile ilgili tüm bilgilerin verilmesinin daha kolay olacağı açıktır. Örneğin, etkileşimli bir broşür hazırlayabilir ve AR teknolojisi ile dijital ortamda potansiyel müşterilere sunabilirsiniz.

artırılmış gerçekliğin gayrimenkul sektöründe faydaları

* Ürünlerin anlaşılır bir şekilde anlaşılması: AR'nin özellikleriyle müşterilere daireleri gösterir, stil, mobilya, çevre vb. genişletilmiş 3D modeller ile büyük binaları doğru bir şekilde görselleştirin. Özet olarak; artırılmış gerçeklik görselleştirmesi, metin açıklamalı hem fotoğraflardan hem de videolardan çok daha iyi çalışır.

* Yeni pazarlama seçenekleri: müşteriler yeni, bilimkurgu ve eğlenceli her şeye bayılırlar. emlak şirketleri bu mülklerin reklamını ve dağıtımını yapmak için bu yenilikçi araçlarla kendi kârınıza olan ilgilerini tam olarak kullanabilirler; yeni reklam olanakları, basılı kataloglar ve AR ile büyük panoları daha etkileşimli olacak, gerçek dünyada satışta olan ürünleri coğrafi olarak bulun, böylece müşteriler kendileri keşfedebilirler.

* Müşteri etkileşimi: gayrimenkulde artırılmış gerçeklik, müşterileri daha fazla ilgilendirir ve ilgilendirir. nişanlı potansiyel müşterilerle uğraşırken, ürün ve hizmet satın alan gerçek müşterilere dönüştürmek için.

* Gerçekçi görünümlü AR modelleri, müşterilerin hangi gayrimenkul sitelerini sevdiklerine ve hangilerini sevmediklerine karar vermelerini sağlar.

* AR kataloğunu bir mobil uygulama aracılığıyla inceleyen müşteriler, ajansa gitmeden önce bile ilgi alanını seçebilir

* Daha az maliyetli ve zaman kazandırır: gayrimenkul müşterilerinin çoğu satın alma ile ilgili nihai kararı vermeden önce kendileri daireleri ziyaret etmek isterler. Çok az değiştirilebilse de, emlaktaki ar, insanların ilk görüş oluşturmak için ihtiyaç duydukları keşif ziyaretlerinin sayısını önemli ölçüde azaltabilir.

AR teknolojisinin yatırımcı müşterileri kazanmak açısından etkileyici olduğunu söyleyebiliriz. Henüz mevcut olmayan bir projenin 3 boyutlu görüntülerini gayrimenkul projelerine yatırım yapmak isteyen müşterilere sunmak çok etkilidir. İnsanlar gördüklerinden ve görmediklerinden daha fazla para yatırma eğilimindedir. Artırılmış Gerçekliği emlak pazarlamasında kullanmak için akıllı telefonunuzda veya tabletinizde bir uygulama başlatın ve kontrol etmek istediğiniz mülkü seçin. Telefonunuzu alıp hareket ettirdiğinizde, tesisin kapısının içine girebilir ve mobilyaları nasıl yerleştireceğinizi ayarlayabilirsiniz. Duvarları hangi rengin boyayacağını bile deneyebilir ve görebilirsiniz. Ayrıca tesisin bulunduğu caddede yürüyebilir ve mahalleye göz atabilirsiniz. Bu şekilde güvenilir ve şeffaf bir hizmet sunacaksınız.

Broşürünüzü akıllı telefonlarında görüntüleyebilecek kullanıcılar 3D broşürünüzden etkilenecektir. Artırılmış Gerçeklik teknolojisini, özellikle Google ve Apple'ı daha erişilebilir hale getiriyorlar ve bu alanda daha fazla söz sahibi olmak istiyorlar. Her iki şirket de ARKit ve ARCore gibi kitler sayesinde artırılmış gerçeklik yazılımı hazırlamayı mümkün kılıyor. Ayrıca, uygulama olmadan, tarayıcı tabanlı webAR ile. Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile Google artırılmış gerçeklik arama sonuçlarınızı bile deneyimleyebilirsiniz. Emlak pazarlama ve artırılmış gerçeklik, inşaat ve emlak şirketlerinin konutlarını Google'a dijital pazarlama ile entegre ederek, web sayfalarında gayrimenkullerinin 360 derece 3B modellemesini birbirine bağlayıp kendi ortamlarına taşıyabilir. Veya kataloglarınızda akıllı telefonlarınızın kamerasını açabilir, bir kodu tarayabilir ve hayalini kurduğunuz evi görebilirsiniz.

Satın alma aşamasının son aşamasında; bir evin mobilyalarla nasıl görüneceği; veya arsa üzerinde villa projesi için artırılmış gerçeklik sayesinde farklı taslaklar önceden sahnelenebilir. Bu, müşteriye satışların tamamlanmasını çok daha kolay etkileyecektir.

Deneyimli bir vr şirketi nsocial olarak, sanal gerçeklik 360 video ile emlak pazarlaması için araçlarımız var ve emlak pazarlama sanal turları 360 video . Araçlarımızı ilgili makalede okuyabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Sanal gerçeklik vr ile gayrimenkul pazarlama projeniz var mı? Yoksa emlak sektöründe artırılmış gerçeklik (ar) ile projeler yapmak ister misiniz? vr Ajansı Nsocial sanal gerçeklik ajansı nsocial virtual reality ajansı nsocial ve ayrıca ar ajansı Nsocial artırılmış gerçeklik ajansı nsocial augmented reality ajansı nsocial ile buluşun!