Loading

çoklu platform yazılım geliştirme

platformlar arası geliştirme nedir? çoklu platform yazılım geliştirme nedir?

aynı kodu iki kez yazmadan farklı platformlar için mobil uygulamalar oluşturmak için platformlar arası uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz. Neyse ki, şimdi daha ucuz ve daha hızlı bir alternatif olduğu için bu eğilim azalmaya başlıyor: buna çapraz platform yazılım geliştirme veya çoklu platform çözümleri deniyor. Bu nedenle, platformlar arası geliştirme, yazılım ürünlerinin tasarımlarından bu yana birden çok platform için oluşturulduğu süreçtir. Geleneksel olarak, uygulamalar Yerel programlama dilleriyle (belirli bir cihazın doğal dili) programlanmıştır. İOS için bu Objective-C veya Swift, Android cihazlar ise Java veya Kotlin kullanıyor. İşletmeler ürünlerini birden çok platforma aktarmak isterse, her işletim sistemiyle uyumlu olması için uygulamalarını tamamen yeniden yazmak zorunda kaldılar.

platformlar arası araçlar ve çerçeveler kullanıyoruz?

Cordova, React Native, iyonik, javascript, html5, css, qt, c ++ ve flutter sdk.

web sitesi geliştirme

Web siteleri emtia değil değerli varlıklardır. Bu şekilde yaratılmalıdırlar - büyük zihinler tarafından, büyük bir özenle, büyük süreçlerden. Özel web sitelerinin tasarımı ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış nsocial web tasarım şirketi. Hem yeni kurulan şirketlerle hem de büyük şirketlerle çalışıyoruz. Nsocial ile herhangi bir web tasarım ihtiyacı için ısmarlama bir çözüm, herhangi bir fikri gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Profesyonel bir web sitesi, çevrimiçi mağaza veya portföyle çevrimiçi olarak öne çıkın. Web sitenizi oluşturmak için uğraşmadan premium bir görünüm elde edersiniz.

mobil uygulama geliştirme. ios uygulama geliştirme. android uygulama geliştirme.

React'i kullanarak Android ve iOS için yerel uygulamalar oluşturun. Biraz ya da çok kullanın. React Native'ı bugün mevcut Android ve iOS projelerinizde kullanabilir veya sıfırdan tamamen yeni bir uygulama oluşturabilirsiniz. React Native, yerel geliştirmenin en iyi bölümlerini, kullanıcı arabirimleri oluşturmak için sınıfının en iyisi JavaScript kitaplığı olan React ile birleştirir. Reaksiyon temel öğeleri yerel platform kullanıcı arayüzüne oluşturulur, yani uygulamanız diğer uygulamaların yaptığı aynı yerel platform API'lerini kullanır. Birçok platform, bir React. Tek bir kod tabanının kodu platformlar arasında paylaşabilmesi için platforma özgü bileşen sürümleri oluşturun. JavaScript dilinde yazıldı - yerel kodla işlendi. React Native ile bir takım iki platformu koruyabilir ve ortak bir teknolojiyi paylaşabilir - React.

e-ticaret sitesi yapımı

Odak noktamız gözlerini yakalamak, zihinleri tamamlamak ve müşterilerimizin kalplerini kazanmak. Tam hizmet e-ticaret ajansı olarak, tasarımdan web mağazası geliştirmeye ve nihayetinde dijital pazarlama çabalarıyla trafiğin sürülmesine kadar değişen hizmetler sunuyoruz. Çevrimiçi satış, yalnızca ürününüzle ilgili bilgileri içermez, aynı zamanda internetin nasıl çalıştığını da anlamanız gerekir. Web mağazanızı veya uygulamanızı güncel tutmak zaman alıcı bir işlem olabilir. Shopify geliştirme, WooCommerce geliştirme, e-ticaret danışmanlığı, Magento geliştirme, Online mağazalar. Web tasarımlarını etkileşimli çevrimiçi mağazalara veya diğer web uygulaması türlerine dönüştürüyoruz ve bunu tamamen kurum içinde yapıyoruz. e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, e-ticaret sitesi tasarım ve yazılımı hakkında e-ticaret sitesi yapımı yazımıza göz atabilirsiniz.

neden çoklu platform yazılım geliştirme kullanılır? neden platformlar arası geliştirmeyi seçmelisiniz?

Çoklu Platform Çözümleriyle Uygulama Geliştirme Maliyetlerini Azaltın. bütçenin sıkı olduğunu biliyoruz. Çoklu platform geliştirmeyle, uygulama geliştirme maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltırken bütünsel bir varlığa sahip olabilirsiniz. Sonuç, birden çok platformda çalışacak şekilde derlenebilen tek bir kaynak kodudur - geleneksel gelişime kıyasla daha verimli bir çözüm.

Platformlar arası uygulama geliştirme çözümlerini seçerken kusursuz işlevsellik, kolay ve hızlı uygulama ve elbette uygun maliyetli üretim elde edersiniz.

Çoklu platform çözümleri, yerel çözümlerin aksine, aynı orijinal kod tabanından farklı platformlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Mobil uygulamayı esas olarak HTML5, JavaScript ve CSS gibi web programlama dillerinde geliştirerek veya C ++ gibi diğer programlama dillerini kullanmamıza izin veren bir çerçeve kullanarak başarılırlar.

sanal gerçeklik yazılım çözümleri. Sanal Gerçeklik Yazılım ve Uygulama Geliştirme. vr yazılım geliştirme. vr çözümleri. sanal gerçeklik yazılımları.

Sanal Gerçeklik Yazılım Hizmetleri Gerçek dünyada üretmeye/oluşturmaya gerek kalmadan bir otomobil veya konteyner vincini tamir edebilir ya da kullanabilirsiniz, bir ameliyathanede cerrahi operasyon gerçekleştirebilir, 360 derece fabrika tanıtımı ve fabrika sanal turu yaptırabilir, 360 derece üretim tesisi çekimi veya havaalanını dolaşabilirsiniz. Ayrıca, sanal gerçeklik iş oryantasyonu ile 360 derece genel merkez turu ile işe yeni başlayan personelleri 360 derece video çekim teknolojisi ile seyahat organizasyon planı yapmadan, bulundukları yeri değiştirmeden ve özellikle de corona virus pandemi süresince hem hijyen hem de güvenlik kriterleri doğrultusunda en efektif iş eğitimini verebilirsiniz.

Sanal Gerçeklik ajansı Nsocial olarak, Sanal gerçeklik için 3D karakter ve nesne modellemeden senaryo oluşturma ve simülasyona kadar tüm süreçler tek bir çatı altında yürütürüz. Sanal Gerçeklik iş eğitimleri ise insan kaynakları ve kurumsal öğrenmenin çok önemli bir parçası olacak. vr iş eğitimleri interaktif öğrenme ve oyunlaştırma ile entegre olduğunda hem daha hızlı bir iş eğitimi ve kurumsal öğrenme süreci, hem eğlenceli bir öğrenmeden bahsedebiliriz. Ayrıca, eğitim maliyetleri ile birlikte iş kazalarının da ciddi oranda azalacağını belirtebiliriz. Saudi Aramco için çalıştığımız sanal gerçeklik iş eğitimi videosunu aşağıda paylaşabiliriz. iş eğitimi Sanal gerçeklik oyunlaştırma interaktif öğrenme konulu yazımızda detaylı bilgi aktardık, okuyabilirisiniz. Objelerin gerçekci dokuları ile oluşturulamasından yayınlanmasına kadar her bir noktayı titizlikle değerlendiriz ve VR(Sanal Gerçeklik) için eşsiz deneyim yaşatırız. Sanal Gerçeklik firması olarak interaktif VR oyunlar geliştiririz ve markanızı müşterilerinizle yada çalışanlarınız ile etkileşim içerisinde tutarak duygusal bağ kurmanıza olanak sağlarız.

Gerek Sanal Gerçeklik iş güvenliği projeleri, gerekse Sanal Gerçeklik İş Eğitimleri için farklılaşan dinamiklerdeki senaryoların içerisindeki objelerin gerçekçi reaksiyonlarını bağlı kalarak inanılmaz Sanal Gerçeklik Simülasyonları üretiyoruz.

Sanal Gerçeklik İş eğitimi ve VR oyunlaştırma kurumsal öğrenme ile Senaryoya bağlı kalarak her bir Sanal Gerçeklik Uygulaması için özel sahneler üretiyoruz. Sanal Gerçeklik Uygulamaları için geliştirdiğimiz sahneler gerçekçi dokuya sahip olmasına özen gösteriyoruz.

Sanal Gerçeklik uygulamaları için 3D karakter modellemeden, karakterin rigleme yani iskelet yapısının oluşturulması ve farklı senaryolar için karaktere hareket kazandırıyoruz.

Sanal Gerçeklik için ürettiğimiz Realistik Animasyonlar ile markanızı çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin ilgi odağında tutuyoruz. Tabi ki Unity, Unreal gibi oyun motorları ile yaptığımız partnerliklerimiz sayesinde hızla ilerleyebiliyoruz.

Sanal Gerçeklik İş Sağlığı ve Güvenliği uygulamaları ile iş yerindeki fiziki çevre şartları, çalışma ortamı gibi sebeplerden ötürü işçilerin karşılaşabilecekleri sağlık sorunları ve mesleki sorunların en aza indirilmesi sağlanır.

İnşaat ve mimaride Sanal Gerçeklik kullanımı ile müşterilerinize evin son halini gezdirebilir ve dinamik yapı sayesinde duvar renkleri ve mobilyaları kendi zevklerine göre renk değişimi imkanı sunulabilir.

Acil hasta müdahale, Ameliyat ve doğum gibi operasyonlar gerçekleştirilebilir, uçak, kapalı alan, böcek gibi fobilerin terapi uygulamaları yapılabilir.

VR Eğitim uygulamaları ve Eğitimde Sanal Gerçeklik kullanımı ile, branş öğretmenler ile sürekli iletişim halinde olunarak, müfredata uygun şekilde dersler için eğitim uygulamaları hazırlanır.

Sanal Gerçeklik iş eğitimleri ise, fabrika üretim uygulamaları ile çalışanlarınızın eğitim giderlerini sıfıra indirebilir. Makine ve çalışma ortamı bire bir sanal ortama aktarılarak sonsuz bir eğitim döngüsü oluşturulur. Üretimde Sanal Gerçeklik uygulamaları ve Endüstride sanal gerçeklik kullanımı yazımıza buradan ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.karma gerçeklik yazılım çözümleri. karma gerçeklik yazılım ve uygulama geliştirme. mr yazılım geliştirme. mr çözümleri. karma gerçeklik yazılımları.

Karma Gerçeklik Yazılım Hizmetleri VR ile AR’ın en iyi özelliklerini bir araya getirerek. Gerçek dünyaya paralel olarak gördüğünüz sanal içeriklerle etkileşim haline girebiliyorsunuz. Sanal/sentetik olan bir içerik gerçek dünyada, size tepki verebiliyor.

artırılmış gerçeklik yazılım çözümleri. Artırılmış Gerçeklik Yazılım ve Uygulama Geliştirme. ar yazılım geliştirme. ar çözümleri. artırılmış gerçeklik yazılımları.

Artırılmış gerçeklik, gerçek dünyadaki çevrenin ve içindekilerin bilgisayar ortamında üretilen ses, görüntü, grafik ve GPS verileriyle zenginleştirilerek meydana getirilen objelerin, doğrudan veya dolaylı fiziksel görünümüdür.

webAR

WebAR, bildiğiniz gibi artırılmış gerçeklik gibidir. Bunun dışında doğrudan bir mobil tarayıcıdan erişilebilir. Uygulama yok, indirme yok. Yalnızca tek bir tık uzakta. WebAR sayesinde artırılmış gerçeklik (augmented reality ar) deneyimi için artık uygulama geliştirmeye gerek yok. Böylece artırılmış gerçekliğin önündeki en büyük engellerden biri olan uygulama geliştirme ve kişilere artırılmış gerçeklik deneyimi yaşatmak için artırılmış gerçeklik uygulaması indirilmesi sorununu ortadan kaldırıyor. webAR ile artırılmış gerçeklik uygulama geliştirme maliyetlerine, CDN maliyetlerine ve zaman kaybına bye bye diyebilirsiniz. Artırılmış Gerçeklik yakın zamana kadar AR deneyimini yalnızca mobil cihazlarda yüklü uygulamalar ile deneyimlenebiliyordu. Ta ki WebAR tarayıcı tabanlı artırılmış gerçeklik teknolojisi hayatımıza girene kadar!

WebAR, bir uygulama yerine bir web tarayıcısı üzerinden erişilen artırılmış gerçeklik deneyimlerini ifade eder. webAR ile tarayıcı üzerinden çalışan ve uygulama gerektirmeyen artırılmış gerçeklik deneyimi yaşamak için, ihtiyacınız olan şeyler telefonunuzun kamerası ve internet bağlantınızdır. webAR; Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik teknolojilerini birleştirerek geliştirdiğimiz inovatif teknolojidir. webAR ile herhangi bir uygulama olmadan kamera aktivasyonu ile web tabanlı tarayıcılar aracılığıyla 360 derece 3D modelleme ile olarak modellenmiştir.

Bir de Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları konusu var. Teknoloji aslında mantıksal olarak basit. Tıpkı webAR gibi Google artırılmış gerçeklik arama sonuçları (Google augmented reality search results GoogleAR) mobil aramalarda çalışır. Müşterileriniz veya potansiyel müşterileriniz, Google üzerinde arama yaptıklarında, artırılmış gerçeklik sonuçları ile desteklenen mobil websitenize erişir. Google, arama sonuçlarında “Ortamınızda Görün” butonunu gösterir ve sihir başlasın! Ürünleriniz, sadece Google arama sonuçları ile müşterinizin evinde yada ofisinde! Tek yapmanız gereken, artırılmış gerçeklik ajansı Nsocial ile ürünlerinize webAR ile Google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile müşterilerinize artırılmış gerçeklik deneyimi yaşatmak istediğinizi belirtmeniz. Sonrasında, ürünlerinizin dikey sayfalarına bağlayacağımız webAR ve Google artırılmış gerçeklik arama sonuçları ile bizim sihirimiz.

Web tarayıcısı tabanlı uygulamaların aşamalı gelişimi, markaların karşılaştığı en zor adımı, yani mobil uygulama indirmelerini ortadan kaldırıyor! Artırılmış Gerçeklik ile ürün ve hizmetlerini tecrübe eden birçok marka, mobil siteleri aracılığıyla müşterilerine ulaşacak mobil uygulamalarını indirmekten zorlandı ve bundan vazgeçiyor. Markanız için bir mobil AR deneyimine sahip olmak, hatta bir adım daha ileri gitmek ve bir Artırılmış Gerçeklik deneyimi yaşamak istiyorsanız Google Artırılmış Gerçeklik Arama Sonuçları makalemizi buradan okuyabilirsiniz, ancak daha önce aşağıdaki oynatma listemizi takip ederek bir fikir edinebilirsiniz.Her şeyden önce, Safari tarayıcısı tarafından Mozilla Firefox tarayıcısı ve şimdi Google Chrome 81 ile desteklenen Web AR deneyimini gerçekleştirdi. Bu, en çok kullanılan tarayıcıların Web üzerinden Artırılmış Gerçeklik deneyimlerini desteklemeye başladığı anlamına gelir. Tarayıcı tabanlı artırılmış çalıştırmak için gerçeklik webAR, akıllı telefonunuz ARCore ve ARkit 'i desteklemelidir. Bundan kısaca bahsedecek olursak, ARCore'un Android işletim sistemine sahip telefonları ve ARkit'in IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonları tarayıcı tabanlı artırılmış gerçeklik destekçileridir. arcore; Android Nougat ve üstü işletim sistemlerinin, ARkit, IOS 11 ve üstü işletim sistemlerinde desteklenir. Aşağıdaki QR kodunu tarayarak webAR deneyimini burada yaşayın!

webAR browser base augmented reality


Web sitesinde AR deneyimi, yani tarayıcı tabanlı artırılmış gerçeklik veya en kısa adla webAR çalışma prensibi; ürünün 360 derece 3D modellemesine ve mobil sitedeki bağlı dosyaya mobil web tarayıcılar üzerinden erişilir, tarayıcı arka planda 3D model dosyasını yüklemeye başlaması ile ilk adımı atar. Ardından, webAR uyumlu tarayıcı 3D dosyası tanımlandıktan sonra, cihazın kamerasını açar ve modeli bulunduğunuz yüzeye taşıyarak ürününüzü ya da anlatmak istediğiniz hikayenizi Artırılmış Gerçeklik olarak deneyimletir. Geliştirdiğimiz webAR render motorumuzla milyonlarca poligon içeren 3D model poligon sayısını en aza indirirken, kalitesini bozmadan gerçekçi haliyle olağanüstü bir deneyim yaşatırız.

Bir web sitesinde, bir ürünü artırılmış gerçeklik ile 360 derece 3D model olarak deneyimlemenin mümkün olduğunu gösteren ve cep telefonu veya tabletteki bir web tarayıcıda model, telefon kamerasının önündeki gerçek ortama yerleştirilebilir.

mobil uygulama geliştirme

mobil uygulama geliştirme hizmetleriyle kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefleriz. Mobil uygulama geliştirme ekibinin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android ve iOS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebiliriz.

Çok platformlu çözümlerin birçok avantajı vardır. Yeni başlayanlar için maliyet düşürücü ve zaman kazandıran bir çözümdür, bu da boru hattını hızlandırabileceğiniz ve uygulamanızı daha erken başlatabileceğiniz anlamına gelir. Öte yandan yerel bir oluşturma motoru kullanır; bu nedenle bu çözümle yerel bir kullanıcı deneyimine sahip olabilirsiniz.